Nikon Imaging | Lietuva | Europe

D610

Patarimai ir gudrybės

Fono suliejimas filmuojant

Diafragma: f/5,6
Diafragma: f/2,8

Filmuodami galite sulieti foną reguliuodami diafragmą arba naudodami ilgą objektyvą. Vienas paprastas metodas – pasirinkti automatinio diafragmos pirmumo ekspozicijos režimą ir reguliuoti diafragmą pagal savo norus, leidžiant fotoaparatui nustatyti ekspoziciją. Pasirinkite mažus f skaičius ir sušvelninkite foną.

Norėdami sušvelninti foną turite atkreipti dėmesį į du veiksnius. Pirma, reikia naudoti didelio židinio nuotolio objektyvą: kuo ilgesnis objektyvas, tuo mažesnis ryškumo gylis ir mažiau ryškus fonas. Antra, pasirinkti plačios didžiausios diafragmos objektyvą: kuo platesnė diafragma, tuo mažesnis ryškumo gylis ir mažiau ryškus fonas. Tačiau atkreipkite dėmesį į tai, kad dėl mažo ryškumo gylio sudėtinga sufokusuoti vaizdą, todėl šie būdai netinkami judantiems objektams filmuoti. Reguliuokite ryškumo gylį, kad jis tiktų objektui.

Diafragma: f/5,6
Diafragma: f/2,8

Jei norite reguliuoti diafragmą, pasirinkite P, S arba A režimą. Laikykite paspaudę ekspozicijos kompensavimo mygtuką ir sukite pagrindinių komandų ratuką, kad pasirinktumėte nustatymą. Pasirinkite mažesnius f skaičius, kad sumažintumėte ryškumo gylį, ir didesnius f skaičius, kad jį padidintumėte.

Funkcijos, naudojamos Fono suliejimas filmuojant
Peržiūrėkite išsamią informaciją apie naudojamus nustatymus ir taikomas procedūras.

Daugiau D610 Patarimai ir gudrybės