Nikon Imaging | Lietuva | Europe

07-01-2020

DU IŠSKIRTINIAI TELEFOTOGRAFIJOS KINTAMOJO ŽIDINIO OBJEKTYVAI

Londonas, Anglija 2020 m. sausio 7 d.: „Nikon“ pristato du naujus profesionalams skirtus telefotografijos kintamojo židinio objektyvus: „AF-S NIKKOR 120-300mm f/2.8E FL ED SR VR“, skirtą DSLR fotoaparatams, ir „NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S“, skirtą „Nikon“ Z serijos beveidrodiniams fotoaparatams. Šie tvirti telefotografijos kintamojo židinio objektyvai iškelia aukštesnius objektyvų konstrukcijos standartus – jų optinis efektyvumas prilygsta fiksuoto židinio nuotolio objektyvų efektyvumui.

Nesvarbu, ar fotografuojate sporto renginyje patalpose, ar naktį lauke, objektyvas „AF-S NIKKOR 120-300mm f/2.8E FL ED SR VR“ pranoksta kitus savo gebėjimu atkurti detales išskirtinai tiksliai ir AF veikimu. Be to, su šiuo puikiu objektyvu atsiranda galimybė naudoti ilgai lauktą židinio nuotolio diapazoną. Dabar DSLR fotoaparatus naudojantys fotografai, norintys fotografuoti pasirinkę 300 mm, kitaip nei anksčiau, gali pasitelkti daugiau nei vieną židinio nuotolį. Be to, jiems nebereikia rizikuoti optiniu efektyvumu, kuris gali nukentėti naudojant kintamojo židinio objektyvą su pritvirtintu telekonverteriu.

Didelės diafragmos viso kadro „NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S“ yra antrasis objektyvas iš trijų pagrindinių „Nikon“ beveidrodiniams fotoaparatams skirtų objektyvų. Nesvarbu, ar fiksuojate sporto varžybas, renginius, ar kuriate reportažo stiliaus vaizdus, šis „S-Line“ telefotografijos kintamojo židinio objektyvas tinkamas bet kokioms aplinkybėms tiek fotografuojant, tiek filmuojant. Fokusuojama sparčiai, sklandžiai ir be garso. Visas kadras nepaprastai ryškus – net fotografuojant nustačius didžiausią diafragmos reikšmę. Kai filmuojama, nepageidaujamas kadro judėjimas fokusuojant beveik visiškai pašalinamas.

Siekiant patobulinti optinį efektyvumą, abiejuose šiuose profesionalaus lygio objektyvuose naudojamas naujasis „Nikon“ SR stiklas, taip pat ED stiklas, sumažinantis spalvinės aberacijos tikimybę. Todėl gerokai sumažinamas spalvų iškraipymas, o sunkiau valdoma mėlyna šviesa (trumpųjų bangų diapazonas) visiškai kompensuojama. Vaizdai ryškesni nei kada nors anksčiau, o kontrastas – ypač didelis.

„Nikon D5“ | 1/800 sek. | f/2,8 300 mm | ISO 4 000 | „AF-S NIKKOR 120-300mm f/2.8E FL ED SR VR“

„Nikon Z 7“ | 1/1 250 sek. | f/2,8 200 mm | ISO 200 | „NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S“

„Nikon UK“ Senior Commercial Planning Manager Robert Harmon teigia: „Šie nauji telefotografijos kintamojo židinio objektyvai pasižymi pažangiausiu optiniu dizainu iš visų iki šiol „Nikon“ sukurtų kintamojo židinio objektyvų ir nustato naujus profesionalams skirtų objektyvų efektyvumo standartus. Kiti pranašumai – sumaniai „Nikon“ sukurtas ergonomiškas dizainas ir puiki apsauga nuo aplinkos poveikio – kad ir ką fotografuotumėte ar filmuotumėte, galėsite be vargo iki galo įgyvendinti savo tikslus.“

AF-S NIKKOR 120-300mm f/2.8E FL ED SR VR

Profesionalams skirtas telefotografijos kintamojo židinio objektyvas su F jungtimi. Pasižymi universaliu 120–300 mm židinio nuotolio diapazonu ir pastovia didžiausia f/2,8 diafragma.
Sklandus ir tikslus AF. Kadangi šio objektyvo efektyvumas prilygsta fiksuoto židinio nuotolio objektyvų efektyvumui, jis neatsilieka nuo greitai ar nenuspėjamai judančių objektų. Elektromagnetinė diafragma garantuoja, kad, kai fotografuojant pasirenkamas didelis kadrų skaičius, bus pasiekta tiksli ekspozicija.
Pažangi optinė konstrukcija. 25 elementai 19 grupių, „Nikon“ ED ir SR stiklas, taip pat ARNEO ir nanometrinė kristalinė dangos. Visiškai pašalinama spalvinės aberacijos, išsklidusių blyksnių, vaizdo dvejinimosi ir objektyvo blyksnių tikimybė.
Itin stabilus VR. „Nikon“ virpesių mažinimo (VR) technologija suteikia keturių padalų pranašumą net ir esant įjungtam telekonverteriui.
Įžymiosios „Nikon“ ergonominės savybės. Mygtukai, kuriems galima priskirti funkcijų, sklandus horizontalios bei vertikalios padėties perjungimas ir kitos galimybės.
Įtaisyta trikojo atrama. Nukreipta į objektyvo priekį, kad būtų išlaikyta tinkama pusiausvyra ir būtų patogiau transportuoti.
Tvirta konstrukcija. Dėl tvirtos konstrukcijos ir puikios apsaugos nuo aplinkos poveikio šis objektyvas tinkamas darbui bet kokiu oru.

NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S

Profesionalaus lygio telefotografijos kintamojo židinio objektyvas su Z jungtimi. Pasižymi universaliu 70–200 mm židinio nuotolio diapazonu ir pastovia didžiausia f/2,8 diafragma.
Puikus veikimas. Visas kadras nepaprastai ryškus ir kontrastingas. Fokusuojama sklandžiai, sparčiai ir be garso.
Pažangi optinė konstrukcija. 21 elementų 18 grupių, „Nikon“ ED ir SR stiklas, taip pat nuo spindėjimo apsaugančios ARNEO ir nanometrinė kristalinė dangos. Visiškai pašalinama spalvinės aberacijos, išsklidusių blyksnių, vaizdo dvejinimosi ir objektyvo blyksnių tikimybė.
Paruoštas filmuoti. Nepageidaujamas kadro judėjimas fokusuojant beveik visiškai pašalintas, o stabilus diafragmos valdymas užtikrina natūralius ekspozicijos pokyčius visoje scenoje.
Objektyvo OLED informacinis ekranas. Greitai peržiūrėkite informaciją apie diafragmą, fokusavimo atstumą, tikslų židinio nuotolį, ISO ir ryškumo gylį tiesiog objektyve.
Fn mygtukas. Objektyvo Fn mygtukui galite priskirti net 21 skirtingą funkciją – nuo AF fiksavimo iki matavimo, serijų ir kt.
Tikras darbinis objektyvas: tvirta kompaktiška konstrukcija su puikia apsauga nuo dulkių ir drėgmės.