Nikon Imaging | Lietuva | Europe

07-01-2020

TOLUMOS DAR LENGVIAU PASIEKIAMOS NAUDOJANT NAUJĄJĮ „COOLPIX P950“ SU GALINGAI ARTINANČIU OBJEKTYVU

Londonas, Anglija, 2020 m. sausio 7 d. „Nikon“ papildo savo įspūdingą tarpinių fotoaparatų asortimentą fotoaparatu COOLPIX P950, kuriuo galima optiniu būdu priartinti net 83 k. Šis tvirtas galingai artinantis fotoaparatas – tai atnaujinta COOLPIX P900 versija. Į jį įdiegta įvairiausių geidžiamų funkcijų, kurias naudojant itin lengva nepaprastai detaliai užfiksuoti tolumoje esančius objektus – nuostabiose stambaus plano nuotraukose ir itin ryškiuose 4K filmuose.

Dėl plačios aprėpties COOLPIX P950 yra tobulas pagalbininkams fotografams, norintiems fotografuoti paukščius ar laukinę gamtą, arba entuziastingiems lėktuvų stebėtojams. Pasitelkiant 83 k. optinį priartinimą galima naudoti 24–2 000 mm¹ židinio nuotolio diapazoną, o naudojant 166 k. „Dynamic Fine Zoom“ funkciją didžiausias priartinimas skaitmeniniu būdu padidinamas net iki 4 000 mm².

Laukinės gamtos ar paukščių fotografai, fotografuojantys auštant ar prieblandoje, pasiekia puikių rezultatų dėl ryškaus NIKKOR objektyvo su plačia f/2,8 didžiausia diafragma. Nuotraukų kokybė itin aukšta, net fotografuojant smarkiai priartinus. Filmų kūrėjai kvapą gniaužiančiuose 4K filmuose gali įamžinti sunkiai užfiksuojamus objektus. Be to, naudotojai gali reguliuoti pagrindinius išlaikymo nustatymus filmuodami, o tai labai naudinga kintančio apšvietimo sąlygomis. Fotoaparatu COOLPIX P950 taip pat galima fiksuoti vaizdus RAW (NRW) formatu, todėl naudotojai gali išnaudoti visas pažangiausių vaizdo apdorojimo ir redagavimo programų galimybes. Be to, prie viso dydžio blykstės jungties galima montuoti „Nikon“ priedus, pvz., mikrofonus ar taikiklius.

„Nikon UK“ Commercial Planning Manager Gabriela Januario teigia: „Fotoaparatas COOLPIX P950 – tai atnaujintas COOLPIX P900, papildytas naujomis funkcijomis, pakeitęs galingai artinančių fotoaparatų rinką – atsirado galimybė optiniu būdu priartinti 83 k. Šis naujas fotoaparatas kaip ir ankstesni modeliai pasižymi tuo pačiu įspūdingu priartinimo diapazonu ir turi daug papildomų funkcijų, kurių pageidavo klientai, įskaitant 4K filmus, pagerintą EVF, galimybę įrašyti vaizdus RAW formatu ir blykstės jungtį, prie kurios galima jungti priedus. Tai puikus „Nikon“ galingai artinančių fotoaparatų serijos papildymas: naudotojai gali pagal savo poreikius pasirinkti 83 k. optinį priartinimą arba neįtikėtiną 125 k. optinį priartinimą, kuris galimas naudojant COOLPIX P1000.“

Pagrindinių funkcijų suvestinė

Neįtikėtinas priartinimas. 83 k. optinis priartinimas (24–2 000 mm) ir 166 k. „Dynamic Fine Zoom“ funkcija (4 000 mm)¹ ².
Ryškus NIKKOR objektyvas. Didžiausia diafragma – f/2,8 ir „Super ED“ stiklas, padedantis sumažinti iškraipymą, kuris gali pasitaikyti smarkiai priartinus.
Išskirtinės nuotraukos. 16 MP foninio apšvietimo CMOS jutiklis, greita vaizdo apdorojimo sistema EXPEED ir dvigubo aptikimo optinio virpesių mažinimo (VR) sistema.
Galimybė įrašyti failus RAW formatu. Įrašykite ir eksportuokite nesuglaudintus RAW (NRW) formato vaizdus į apdorojimo ir redagavimo programas.
4K filmai. Lengvai įrašykite 4K/UHD 30p filmuotą medžiagą su stereofoniniu garsu arba „Full HD“ (1080p) filmus 60p siekiančiu kadrų greičiu. Įrašykite filmus su stereofoniniu garsu ir rankiniu būdu koreguokite pagrindinius ekspozicijos nustatymus filmuodami.
Intervalų filmų kūrimas neperkeliant jų iš fotoaparato. Įrašykite maždaug 10 sek. trukmės intervalų filmų, atkuriamų 25 arba 30 kadrų/sek. sparta.
Atlenkiamasis sukamasis LCD ekranas. Ryškų ir didesenį 8,1 cm (3,2 col.) 921 tūkst. taškų LCD ekraną galima pakreipti ir pasukti beveik bet kuria kryptimi.
Ryškus vaizdas elektroniniame vaizdo ieškiklyje. Dvigubai didesnis 1 cm (0,39 col.) 2 360 tūkst. taškų OLED elektroninis vaizdo ieškiklis su akies jutikliu.
Tolygus ir funkcinis valdymas. Didelė rankena, šoninė automatinio fokusavimo rankenėlė, šoninis priartinimo valdiklis ir priartinimo mygtukas su apžvalgos funkcija užtikrina stabilų valdymą.
„SnapBridge“. Sinchronizuokite nuotraukas su išmaniuoju įrenginiu arba jį naudodami fotografuokite nuotoliniu būdu,net ir RAW formato failus.
Viso dydžio blykstės jungtis. Primontuokite tokius „Nikon“ priedus kaip „Speedlight“ blykstės ir mikrofonai. Arba išbandykite „Nikon“ kolimatorinį taikiklį DF-M1 – sulankstomą taikiklį, padedantį sekti net greitai skrendančius paukščius.
Jungtys: Prijunkite naudodami „WiFi“, USB ir „Bluetooth“

Suderinamas su „SnapBridge“

Kad „SnapBridge“ būtų galima naudoti su šiuo fotoaparatu, suderinamame išmaniajame įrenginyje turi būti įdiegta „Nikon“ programėlė „SnapBridge“, skirta „iOS“ ir „Android“ sistemoms.

¹ 35 mm atitikmuo.
² Didinimas naudojant „Dynamic Fine Zoom“ apskaičiuotas optiškai priartinus iš maksimaliai plataus kampo.