Nikon Imaging | Lietuva | Europe

07-01-2020

ĮAMŽINKITE GERIAUSIĄ IKI ŠIOL KADRĄ NAUDODAMI NAUJĄJĮ „NIKON D780“

Londonas, Anglija, 2020 m. sausio 7 d. Šiandien „Nikon“ pristato efektyvų DSLR fotoaparatą, kūrybingiems fotografams suteikiantį visas galimybes, kurių jie tikisi iš viso kadro fotoaparato, ir dar daugiau. Fotoaparatas D780 yra patikimas drąsių kūrėjų pagalbininkas bet kokioje situacijoje, nes tiek nuotraukas, tiek filmus fiksuoja puikiai.

Tvirtame fotoaparate D780 įdiegta sparti speciali mišraus AF sistema, skirta fotografuoti tiesioginės peržiūros režimu, ir sparti bei galinga 51 taško fazės nustatymo AF sistema, skirta fotografuoti naudojant vaizdo ieškiklį. Fiksuodami vaizdus tiesioginės peržiūros režimu, fotografai ir filmų kūrėjai naudojasi tokia pačia AF sistema, kokia įdiegta pripažinimo sulaukusiame beveidrodiniame fotoaparate „Nikon Z 6“. Naudotojai gali užfiksuoti veido išraiškas pasitelkdami akis aptinkantį AF ir menko apšvietimo AF, kurie suteikia galimybę patikimai aptikti objektą net ir pasirinkus –6 EV reikšmę. Fotografams, fotografuojantiems per vaizdo ieškiklį, naudingas pavyzdinis stebėjimo efektyvumas ir greitas pažangių AF režimų perjungimas.

Šis fotoaparatas universalus ir dėl didelės fotografavimo serijomis spartos: iki 7 kadrų/sek., kai fotografuojant naudojamas vaizdo ieškiklis, ir iki 12 kadrų/sek. fotografuojant begarsiu tiesioginės peržiūros režimu. Kitos puikios savybės yra itin spartus didžiausias 1/8 000 sek. užrakto greitis, kurį nustatę fotografai gali sinchronizuoti su „Nikon“ blykstėmis „Speedlight“. Taip pat šį greitį galima pailginti iki 900 sek. – naudinga fiksuojant įspūdingus šviesos pėdsakus ir naktinius kraštovaizdžius.

Filmų kūrėjams patiks filmuotos medžiagos kokybė, kurią galima pasiekti naudojant fotoaparatą D780. Fotoaparato 6 tūkst. vaizdo jutiklio skyros galimybės reikalingos tam, kad būtų galima įrašyti itin didelės skyros 4K/UHD filmuotos medžiagos 30p / 25p / 24p kadrų greičiu netaikant jokio apkarpymo koeficiento. Operatoriai taip pat gali naudoti išorinį filmų įrašymo įrenginį, kad įrašytų sodrių spalvų HLG HDR formato filmuotą medžiagą, kurią galima rodyti tiesiogiai suderinamame televizoriuje ar monitoriuje.

„Nikon D780“ | 1/1 250 sek. | f/5,6 15 mm | ISO 4 000 | „AF-S FISHEYE NIKKOR 8-15mm f/3.5-4.5E ED“

„Nikon D780“ | 1/3 200 sek. | f/2,0 50 mm | ISO 200 | „AF-S NIKKOR 50mm f/1.4G“

„Nikon UK“ Senior Commercial Planning Manager Robert Harmon teigia: „Daugeliui fotografų patinka DSLR fotoaparatai ir jie laukė tokio modelio kaip D780. Jei jums patinka DSLR ir norite ne tik fotografuoti, bet ir filmuoti – tai tobulas sprendimas. Jei norite išbandyti beveidrodinius fotoaparatus, tam turime ir Z sistemą. Nesvarbu, kuri sistema įkvepia vaizdų kūrėjus, džiaugiamės, kad galime pasiūlyti universalų fotoaparatą, užtikrinantį neribotas kūrybines galimybes.“

Pagrindinių funkcijų suvestinė

AF, KAI FOTOGRAFUOJAMA NAUDOJANT VAIZDO IEŠKIKLĮ. 51 taško fazės nustatymo AF sistemos jautrumas siekia –3 EV. Galite mėgautis geriausiomis sekimo galimybėmis ir sparčiu pažangių AF režimų perjungimu.
AF, KAI FOTOGRAFUOJAMA TIESIOGINĖS PERŽIŪROS REŽIMU. 273 taškų mišrios AF sistemos jautrumas siekia –4 EV arba –6 EV, kai naudojamas menko apšvietimo AF¹. Fotografuojant galima naudoti akis aptinkančio AF funkciją.
FOTOGRAFAVIMO SERIJOMIS SPARTA – IKI 12 KADRŲ/SEK. Fotografuokite iki 7 kadrų/sek. sparta naudodami AF / AE arba iki 12 kadrų/sek. sparta begarsiu tiesioginės peržiūros režimu. Net ir fotografuodami RAW formatu naudotojai gali fiksuoti didžiausios skyros vaizdus.
OPTINIS VAIZDO IEŠKIKLIS IR PAKREIPIAMASIS JUTIKLINIS EKRANAS. 0,70 k. optinis vaizdo ieškiklis užtikrina platų stebėjimo lauką ir 100 % aprėptį. Pakreipiamajame 2 359 tūkst. taškų LCD ekrane galima naudotis jutiklinio užrakto atleidimo ir AF funkcijomis.
PUIKI NUOTRAUKŲ KOKYBĖ. Objektyvai su F jungtimi. 24,5 MP viso kadro CMOS jutiklis. Vaizdo apdorojimo sistema EXPEED 6. Fotoaparate įtaisytas toks pat kaip ir D850 180 tūkst. pikselių RGB jutiklis ir patobulinta scenos atpažinimo sistema.
ITIN PLATUS ISO DIAPAZONAS. Fotoaparato D780 ISO diapazonas platesnis nei pripažinimo sulaukusio D850. Išnaudokite ISO 100–51 200 diapazoną, kurį galima išplėsti iki 204 800 ir sumažinti iki ISO 50.
VISO KADRO DSLR FILMAI. Įrašykite itin didelės skyros 4K/UHD filmuotą medžiagą 30p / 25p / 24p sparta netaikant jokio apkarpymo koeficiento. Įrašykite vaizdus „N-Log“ formatu arba filmuotą medžiagą „Hybrid Log Gamma“ (HLG) formatu.
KŪRYBOS LAISVĖ. Intervalų filmų kūrimas neperkeliant jų iš fotoaparato. 2 MP nuotraukos, fiksuojamos itin didele 120 kadrų/sek. sparta. Fotoaparato skaitmeninimo meniu. Ir kiti pranašumai.
SPARTUS VAIZDŲ PERKĖLIMAS. Naudojant fotoaparato didelio greičio duomenų perdavimo ir belaidžio ryšio funkcijas lengva iš jo perkelti vaizdus. Be to, naudodami programą „SnapBridge“ naudotojai gali bendrinti JPEG ir RAW formato failus su bet kokiu išmaniuoju įrenginiu.

¹ Kai fotografuojama su objektyvu, kurio didžiausia diafragma f/2 ar didesnė.