Nikon Imaging | Lietuva | Europe

30-09-2015

Paleid˛iama nauja Nikon Europe svetainė

Amsterdamas, Nyderlandai, 2015 m. rugsėjo 30 d.: Nikon Europe šiandien skelbia paleid˛ianti savo naująją svetainę www.europe-nikon.com. Adaptuotasis dizainas įtraukia naršytojus, kurie gali pasiekti svetainę skirtingais įrenginiais iš bet kur ir bet kaip – naudodami stalinį kompiuterį, planšetę ar mobilųjį telefoną.

Naujos išvaizdos, lengvai naršoma svetainė, kuri yra patikimas informacijos apie Nikon šaltinis, kviečia klientus visiškai pasinerti į gausų turinį. Mygtuko spustelėjimu ar ekrano palietimu lengvai pasieksite informaciją apie gaminius, pvz., įkvepiančius vaizdus ir vaizdo įrašus apie gaminius.

Monika Matuševska (Monika Matuszewska), Nikon Europe klientų aptarnavimo vadovė, teigia: „Kadangi esame pirmiausiai skaitmeninių produktų įmonė, kuriai svarbiausi yra klientai, tokį patį modelį turi perimti ir mūsų svetainė. Mūsų klientai nori turėti galimybę pasiekti turinį, kad ir kur jie būtų, kad ir kada jiems jo reikėtų. Visi mūsų klientai – tiek patyrę profesionalai, tiek ˛monės, norintys išmaniuoju telefonu padaryti visiškai kitokio lygio nuotraukų – nori išsamiai per˛velgti savo galimybes ir atrasti, ką siūlo Nikon. Mūsų u˛duotis – padėti jiems tai padaryti. Todėl iš esmės pakeitėme svetainės dizainą – norime u˛tikrinti vienodą savo prekės ˛enklo pateikimo aplinką, nesvarbu, kokiu įrenginiu naudojasi klientas.“

Svetainė, kurią per mėnesį aplanko apie 2 milijonai lankytojų, veikia daugybe kalbų 37 rinkose visoje Europoje. Joje yra specialūs techninės prie˛iūros ir pagalbos skyriai, erdvė ˛iniasklaidai, o lankytojai gali pasisemti įkvėpimo iš fotografų patirties, aprašomos Nikon ESU KITOKS prekės ˛enklo kampanijoje.