Nikon Imaging | Lietuva | Europe

08-01-2019

NIKON PRISTATO VAIZDAVIMO ĮRANGOS NAUJOVES VIENOJE PASAULYJE DIDŽIAUSIŲ TARPTAUTINIŲ PARODŲ „CES 2019“

2019 m. sausio 8 d., Londonas, Jungtinė Karalystė: Nikon dalyvaus vienoje pasaulyje didžiausių tarptautinių elektronikos prekybos parodų „CES 2019“, kuri vyksta kiekvienais metais Las Vegase, Nevadoje (renginys vyks š. m. sausio 8–11 d.).

Neveidrodinė Z montavimo sistema bus demonstruojama Nikon stende kartu su NIKKOR Z 14–30 mm f/4 S, nauju NIKKOR Z S linijos didelio našumo, itin plataus kampo priartinimo objektyvu, suderinamu su Nikon Z montavimo sistema.

Naujų funkcijų, įskaitant „Eye AF ir neapdoroto vaizdo išvesties palaikymą, kurios bus įtrauktos į naująją mikroprogramą, kuriamą viso kadro neveidrodiniams fotoaparatams Nikon Z 7 ir Z 6, demonstravimas vyks kaip Z serijos eksponavimo dalis.

Z serija ir toliau lanksčiai reaguos į besikeičiančius naudotojų poreikius bei siūlys naujos kartos vaizdavimo patirtį, įkvepiančią naudotojus kūrybiniams užmojams.  

NAUJA EKSPOZICIJOJE PRISTATOMA ĮRANGA

Itin plataus kampo priartinimo objektyvas NIKKOR Z 14–30 mm f/4 S, suderinamas su Nikon Z montavimo sistema, yra S linijos dalis

NIKKOR Z 14–30 mm f/4 S – tai viso kadro (Nikon FX formato), itin plataus kampo priartinimo objektyvas, apimantis nuo 14 iki 30 mm židinio nuotolio diapazoną su pastovia maksimalia f/4 diafragma visame diapazone. NIKKOR Z 14–30 mm f/4 S yra pirmasis pasaulyje viso kadro objektyvas, palaikantis tiesioginį filtro prijungimą, nepaisant 14 mm židinio nuotolio pradžios.

Dėl puikaus optinio našumo ir kompaktiško šio objektyvo dydžio buvo sukurta nauja Z montavimo sistema. Didelio našumo NIKKOR Z 14–30 mm f/4 S, pasižymintis puikiu mobilumu ir funkcionalumu, leidžia naudotojams mėgautis dinaminio vaizdo kampu, skirtu nejudantiems vaizdams ir vaizdo įrašams užfiksuoti.

NAUJOS MIKROPROGRAMINĖS ĮRANGOS DEMONSTRAVIMAS

„CES 2019“ parodoje bus demonstruojamos naujos šiai mikroprograminei įrangai skirtos funkcijos, kurios šiuo metu kuriamos Z 7 ir Z 6:

„Eye AF“

„Eye AF“ leidžia aptikti objekto akis, palengvinant fokusavimą. Tai padeda naudotojams įamžinti nuotraukas, kuriose aiškiai fokusuojamos objekto akys kuriant portretus ir gatvės nuotraukas.

Neapdoroto vaizdo išvesties palaikymas

Šiuo metu Nikon kuria funkciją, kuri veikia su „ATOMOS Ninja V“ vaizdo įrašu išvesčiai neapdorotu formatu, naudojant „ProRes RAW“ kodeką.

„CFexpress“

Netrukus pasirodys su Z 6 ir Z 7 fotoaparatais suderinama „CFexpress“, kuri savo ruožtu yra suderinama XQD atminties kortelėmis.

* FX formato keičiamus lęšius, skirtus skaitmeniniams fotoaparatams su keičiamais lęšiais, kurių židinio nuotolis prasideda nuo 14 mm ar mažiau, bus galima įsigyti nuo š. m. sausio 8 d. Pareiškimas paremtas Nikon atliktais tyrimais.


PASTABOS REDAKTORIAMS

Specifikacijos, dizainas, gaminio pavadinimas ir pridedami priedai gali skirtis priklausomai nuo šalies ar teritorijos. Specifikacijos ir įranga gali keistis be išankstinio gamintojo įspėjimo arba įsipareigojimo.