Nikon Imaging | Lietuva | Europe

21-07-2020

TOLUMOS DAR LENGVIAU PASIEKIAMOS. NAUJIEJI „NIKON“ Z TELEKONVERTERIAI ATVERIA DAUGIAU GALIMYBIŲ „NIKON“ Z SERIJOS GAMINIŲ NAUDOTOJAMS

Londonas, Jungtinė Karalystė, 2020 m. liepos 21 d. Šiandien „Nikon“ pristato du Z telekonverterius, padidinančius suderinamų NIKKOR Z objektyvų židinio nuotolio diapazoną. Naudodami Z TELEKONVERTERĮ TC-1.4x naudotojai gali padidinti židinio nuotolio diapazoną 40 proc., o Z TELEKONVERTERĮ TC-2.0x – dvigubai. Pirmasis objektyvas, kuris suderinamas su šiais telekonverteriais, yra „NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S“. Papildžius NIKKOR Z objektyvų seriją naujais gaminiais, su Z telekonverteriais derės daugiau objektyvų.

Naudojant bet kurį iš šių telekonverterių, pažangi „Nikon“ optinė konstrukcija užtikrina ryškius, didelės skyros vaizdus, o mažiausias objektyvo fokusavimo atstumas nepakinta. Be to, puiki „Nikon“ Z sistemos automatinio fokusavimo funkcija ir itin patikima virpesių mažinimo technologija užtikrina tikslumą bei spartą, kurių naudotojai tikisi iš „Nikon“ Z serijos gaminių. Naudotojai galės paversti telefotografijos kintamojo židinio objektyvą itin efektyviu teleobjektyvu arba padidinti fiksuoto židinio nuotolio objektyvo židinio nuotolio diapazoną. Vaizdo parametrai visiškai nepakinta.

Abu naujieji Z telekonverteriai labai patvarūs. Jie užsandarinti, kad būtų apsaugoti nuo dulkių ir drėgmės, taip pat padengti „Nikon“ fluoro danga, veiksmingai apsaugančia nuo dulkių ir nešvarumų. Naujieji telekonverteriai pagaminti iš tvirto, tekstūruoto anoduoto aliuminio ir jų konstrukcija sklandžiai dera su „Nikon“ Z fotoaparatais bei NIKKOR Z objektyvais.

„Nikon UK“ produktų vadovė Robert Harmon teigia: „Naujieji „Nikon“ telekonverteriai užtikrina aukštesnio lygio „Nikon“ Z neveidrodinės sistemos lankstumą. Papildžius NIKKOR Z objektyvų seriją naujais gaminiais, Z telekonverterių naudojimo galimybės bus dar įvairesnės. Kad ir ką befotografuotumėte – veiksmus, gamtą ar laukinius gyvūnus, galėsite užfiksuoti detales iš arčiau ir nereikės keisti objektyvų.“

Pagrindinių funkcijų suvestinė

Z TELEKONVERTERIS TC-1.4x. Padidina suderinamo NIKKOR Z objektyvo židinio nuotolio diapazoną 40 proc.
Z TELEKONVERTERIS TC-2.0x. Padidina suderinamo NIKKOR Z objektyvo židinio nuotolio diapazoną 100 proc.
Puiki „Nikon“ Z serijos gaminiais užfiksuotų nuotraukų kokybė. Pažangi „Nikon“ optinė konstrukcija užtikrina ryškius, didelės skyros vaizdus, o šviesos sumažėja tik viena ar dviem padalomis (tai priklauso nuo naudojamo telekonverterio).
Ryškūs ir spartūs. Puikus automatinis fokusavimas. Itin patikimas virpesių mažinimas. Naudotojams užtikrinamas toks ryškumas ir sparta, prie kurių jie yra įpratę naudodami „Nikon“ Z serijos gaminius.
Patvari konstrukcija. Z telekonverteriai užsandarinti, kad būtų apsaugoti nuo dulkių ir drėgmės. „Nikon“ fluoro danga veiksmingai apsaugo nuo dulkių ir nešvarumų, todėl nuotraukų kokybė išlieka nepriekaištinga.
„Nikon“ patikimumas. Z telekonverteriai pagaminti iš tvirto, tekstūruoto anoduoto aliuminio, todėl jų konstrukcija sklandžiai dera su „Nikon“ Z fotoaparatais bei NIKKOR Z objektyvais.