Nikon Imaging | Lietuva | Europe

14-11-2019

NIKON PRISTATO BINOKULIARINIUS TELESKOPUS 20x120 IV / 25x120

Londonas, Anglija, 2019 m. lapkričio 14 d. Šiandien Nikon pristato binokuliarinius teleskopus 20x120 IV, 25x120 ir suderinamą atraminį stovą su adapteriu. Šiuos didelius žiūronus puikiai tinka naudoti įvairiose srityse – nuo profesionalaus stebėjimo iki stebėjimo laisvalaikiu, pvz., ką nors sekant, komercinėje žvejyboje, plaukiant ar vykdant astronominius stebėjimus.

Abiejų modelių (20x ir 25x) binokuliariniams teleskopams būdingas didelis 120 mm objektyvo skersmuo, jie perteikia ryškų, aukštos skyros vaizdą. Binokuliarinio teleskopo 20x120 IV aukščiausio lygio optinė sistema perteikia aštriai ryškų vaizdą, tikras spalvas ir efektyviai kompensuoja įvairius iškraipymus. Binokuliarinis teleskopas 25x120 garantuoja didelės galios dinaminį stebėjimą su puikiu vaizdo plokštumu ir suteikia platų regėjimo lauką (matomas regėjimo laukas – 64,7˚).

Žiūronų korpusas yra hermetiškas ir atsparus vandeniui, kad į vidų nepatektų lietaus ar naktinės rasos. Be to, jis užpildytas azoto dujomis, kad vidus nerasotų. Patvarumą užtikrina didelio atsparumo korozijai ir kratymui savybės, padedančios prietaisui ilgai gerai veikti.

Kad vaizdas būtų stabilesnis ir būtų paprasčiau stebėti, abu modelius galima pritvirtinti prie pasirenkamai įsigyjamo atraminio stovo su adapteriu.

Binokuliarinis teleskopas 20x120 IV su šakiniu pagrindu

Binokuliarinis teleskopas 25x120 su šakiniu pagrindu ir atraminiu stovu (su adapteriu)

Pagrindinės savybės

•    Didelis 120 mm objektyvo skersmuo užtikrina ryškų, aukštos skyros vaizdą.
•    Binokuliariniame teleskope 20x120 IV yra aukščiausio lygio optinė sistema, perteikianti aštriai ryškų vaizdą ir efektyviai kompensuojanti įvairius iškraipymus.
•    Binokuliarinis teleskopas 25x120 garantuoja didelės galios dinaminį stebėjimą su plačiu regėjimo lauku (matomas regėjimo laukas – 64,7˚) ir puikiu vaizdo plokštumu.
•    Ilgo atstumo iki akies dizainas užtikrina aiškų regėjimo lauką, o rago formos guminiai okuliaro apsodai leidžia lengviau žiūrėti.
•    Hermetiškas ir atsparus vandeniui korpusas apsaugo nuo lietaus ir nakties rasos, o nerasojanti azoto dujomis užpildyta konstrukcija neleidžia žiūronų vidui rasoti. Dėl didelio atsparumo korozijai ir kratymui prietaisas ilgą laiką gerai veikia.
•    Turi tvirtą šakinį pagrindą, todėl lengvai galima pasukti 360˚ kampu horizontaliai ir pakreipti nuo –30˚ (žemyn) iki +70˚ (aukštyn) kampu.
•    Naudojant patvarų atraminį stovą su adapteriu (pasirenkamas) galima lengviau stebėti ir matyti stabilesnį vaizdą.