Nikon Imaging | Lietuva | Europe

10-10-2019

DX FORMATO NEVEIDRODINIS FOTOAPARATAS Z 50 IR „NIKON“ Z SERIJĄ PAPILDANTYS PIRMIEJI „NIKKOR“ Z DX FORMATO OBJEKTYVAI

London, England, 2019 m. spalio 10 d. Šiandien „Nikon“ pristato „Nikon Z 50“ – pirmąjį Z serijos DX formato neveidrodinį fotoaparatą ir pirmuosius du „NIKKOR“ Z serijos DX formato kintamojo židinio objektyvus – „NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR“ ir „NIKKOR Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR“. Visiškai naujas fotoaparatas „Nikon Z 50“ užtikrina puikią nuotraukų kokybę ir fiksuoja nepriekaištingai sufokusuotas nuotraukas bei 4K filmus, kuriuose išgaunamas didelis detalumas, gylis ir sodrios spalvos. Naujoji DX neveidrodinė sistema – fotoaparatas Z 50 ir naujieji „NIKKOR Z" serijos DX formato objektyvai – padės kurti įspūdingus vaizdus – nuo plataus kampo iki teleobjektyvo kadrų.

Fotoaparate Z 50 įmontuotas didelis 20,9 MP DX formato jutiklis, todėl optinius „Nikon“ neveidrodinės sistemos pranašumus galite išbandyti naudodami tvirtą ir kompaktišką DX formato fotoaparato korpusą. Iš pripažinimo sulaukusių fotoaparatų Nikon Z 7 ir Z 6 perimtos funkcijos – plataus kampo „Nikon Z" jungtis ir sparti plačios srities mišraus AF (automatinio fokusavimo) sistema. Fotoaparate Z 50 taip pat įtaisytas ryškus elektroninis vaizdo ieškiklis, pakreipiamasis jutiklinis ekranas ir tvirta rankena, dėl kurios „Nikon“ neveidrodinius fotoaparatus taip patogu laikyti. Dėl pažangaus akis aptinkančio AF fotoaparatas Z 50 puikiai tinka portretams fotografuoti, o veiksmą užfiksuosite nepertraukiamai fotografuodami 11 fps siekiančia sparta (su AF / AE). Z 50 yra visiškai suderinamas su „Nikon FTZ jungties adapteriu", dėl to su šiuo fotoaparatu galima naudoti DSLR skirtus „NIKKOR“ objektyvus su F jungtimi¹.

Abu DX formato objektyvai su Z jungtimi yra optimaliai pritaikyti išskirtiniam plataus kampo „Nikon Z" jungties šviesingumui. Šie kintamojo židinio objektyvai fokusuoja greitai, tyliai ir stabiliai, todėl jie puikiai tinka ir filmuoti, ir fotografuoti. Itin kompaktiškas objektyvas „NIKKOR“ Z DX 16–50 mm f/3.5–6.3 VR įtrauktas yra itin plonas ir jį naudodami galite įamžinti puikių tiek plataus kampo kadrų, tiek portretų. „NIKKOR“ Z DX 50–250 mm f/4.5–6.3 VR yra kompaktiškas telefotografijos kintamojo židinio objektyvas. Su šiuo objektyvu naudotojai gali greitai pereiti nuo vieno režimo prie kito: vieną akimirką jie gali komponuoti išskirtinius portretus, o kitą – sklandžiai, stabiliai ir tiksliai fiksuoti tolumoje vykstantį veiksmą.

Nikon Z 50 | 0,6 sek. | f/5,6 16 mm | ISO 200 | NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR

Nikon Z 50 | 1/160 sek. | f/6,3 250 mm | ISO 400 | NIKKOR Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR

„Nikon“ UK produktų vadovas Robert Harmon teigia: „Nesvarbu, kas jus domina labiau – fotografavimas ar filmavimas, naujasis „Nikon“ neveidrodinės sistemos fotoaparatas Z 50 – tai puikus kūrybiškumo ir efektyvumo derinys. Ne tik galite naudoti naujuosius „NIKKOR Z" serijos DX formato objektyvus, bet ir gaunate galimybę sklandžiai naudoti fotoaparatą su visais objektyvais su Z jungtimi. Be to, jei turite objektyvų bei priedų su F jungtimi, galite naudoti ir juos. Nesvarbu, ar turite „Nikon“ DSLR fotoaparatą, ar pirmą kartą naudojate „Nikon“ įrangą – „Nikon DX" formato neveidrodinė sistema suteikia daugybę galimybių tobulėti.“

 

Nikon Z 50

Puiki nuotraukų kokybė: plataus kampo Nikon Z jungtis, didelis 20,9 MP DX formato (APS-C) CMOS jutiklis ir greitas vaizdo procesorius EXPEED 6.
Beribis ryškumas: mišri AF (automatinio fokusavimo) sistema. 209 jutiklio AF taškai aprėpia maždaug 90 proc. kadro horizontaliai ir vertikaliai, kad visas kadras būtų tikrai ryškus.
Puikūs rezultatai prasto apšvietimo sąlygomis: platus 100–51 200 ISO diapazonas ir automatinis fokusavimas esant prastam apšvietimui, pasirinkus net –4 EV ekspozicijos vertę.
Išmanusis akis aptinkantis AF: automatiškai sufokusuoja objekto akis, nepaisant to, ar jis vienas, ar minioje.
Didelės spartos nepertraukiamas fotografavimas: iki 11 fps sparta naudojant automatinį fokusavimą (AF) ir automatinę ekspoziciją (AE).
Begarsis veikimas: fotoaparatas Nikon Z 50 fokusuoja tyliai ir jame yra begarsio fotografavimo režimas.
4K filmai: naudotojai gali įrašyti 4K / UHD filmų 30p sparta ir sulėtintos filmuotos medžiagos „Full HD“ kokybe be jokių apkarpymo koeficiento apribojimų. Galima kurti 4K laiko intervalų sekas neperkeliant jų iš fotoaparato.
Sklandžiai veikiantis elektroninis vaizdo ieškiklis: itin ryškiame elektroniniame vaizdo ieškiklyje (2 360 tūkst. taškų) gali būti rodomas natūralus vaizdas, panašus į vaizdą, matomą DSLR fotoaparato optiniame vaizdo ieškiklyje. Be to, vaizdai gali būti rodomi taip, kaip jie atrodys pritaikius tam tikrus nustatymus.
Didelis pakreipiamasis jutiklinis ekranas: didelės skyros (1 040 tūkst. taškų) LCD ekranas su jutikliniais valdikliais, panašiais į išmaniųjų telefonų valdiklius. Filmuojant arba fotografuojant autoportretus ekraną galima pakreipti aukštyn arba žemyn, kad turėtumėte daugiau kūrybinių galimybių.
Kūrybiniai efektai: 20 fotoaparato efektų, skirtų fotografuoti ir filmuoti. Peržiūrint efektą galima reguliuoti intensyvumą.
DX formato neveidrodinio fotoaparato korpusas su iškylančiąja blykste: lengva nešiotis, korpuso viršuje ir priekyje naudojamas tvirtas magnio lydinys.
Nikon ergonomiškumas: tvirta rankena, kad būtų patogu laikyti, apgalvotai išdėstyti mygtukai, ratukai ir jutiklinio ekrano valdikliai.
Paprasta DSLR stiliaus meniu sistema: puikiai pažįstama esamų Nikon DSLR fotoaparatų naudotojams, be to, ją lengva perprasti ir pirmą kartą naudojantiems Nikon gaminius.
Spartūs ryšiai: naudojant „Wi-Fi®“ arba „Bluetooth®“ ir Nikon programėlę SnapBridge galima lengvai nusiųsti nuotraukas bei filmus į bet kurį įrenginį, kad būtų galima juos bendrinti ar saugoti.
Visapusė sistema: suderinama su FTZ jungties adapteriu ir Nikon DSLR fotoaparatų priedais, įskaitant nuotolinio valdymo pultelius, DSLR skirtas Speedlight blykstes, mikrofonus ir kt.

NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR

Itin patogus nešiotis plačiakampis kintamojo židinio objektyvas: greitai fokusuojantis objektyvas, kurio židinio nuotolio diapazonas – nuo plačiakampio iki normalaus (16–50 mm) (atitikmuo FX formatu / 35 mm – 24–75 mm).
Vos 0,2 m ilgio mažiausias fokusavimo atstumas: suteikia galimybę naudotojams aiškiai sufokusuoti detales stambiu planu.
Objektyve integruota virpesių mažinimo technologija: fotografuokite pasirinkę iki 4,5 padalos lėtesnį užrakto greitį, nei nenaudojant VR². Fiksuokite ryškesnius vaizdus esant prastam apšvietimui ir stabiliai sufokusuotą filmuotą medžiagą, net kai filmuojate eidami.
Begarsis valdymo žiedas: gali būti naudojamas pagrindinėms funkcijoms, įskaitant rankinį fokusavimą, diafragmos valdymą ir ekspozicijos kompensavimą, valdyti.
Kišenėje telpantis objektyvas: sveria tik 135 gramus ir įtrauktas yra plokščias kaip blynas.

NIKKOR Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR

Kompaktiškas telefotografijos kintamojo židinio objektyvas: greitai fokusuojantis objektyvas, kurio židinio nuotolio diapazonas – nuo normalaus iki teleobjektyvo (50–250 mm) (atitikmuo FX formatu / 35 mm – 75–375 mm).
Vos 0,5 m ilgio mažiausias fokusavimo atstumas: naudotojams suteikia galimybę aiškiai sufokusuoti arčiau esančius objektus.
Objektyve integruota virpesių mažinimo technologija: fotografuokite pasirinkę iki 5 padalų mažesnį užrakto greitį, nei nenaudojant VR².
Begarsis valdymo žiedas: gali būti naudojamas pagrindinėms funkcijoms, įskaitant rankinį fokusavimą, diafragmos valdymą ir ekspozicijos kompensavimą, valdyti.
Keliaukite neapsikraudami: įtrauktas objektyvas yra itin kompaktiškas ir sveria 405 gramus.

¹ Su „Nikon“ Z serijos fotoaparatu galima naudoti maždaug 360 „NIKKOR“ objektyvų su F jungtimi. Apsilankykite oficialiojoje „Nikon“ svetainėje ir raskite daugiau informacijos apie „NIKKOR“ objektyvų sistemą.
² Pagal CIPA standartus.

PAREIŠKIMAI DĖL ATSAKOMYBĖS ATSISAKYMO
„Bluetooth®“ žodinis ženklas ir logotipai yra registruotieji „Bluetooth SIG, Inc.“ prekių ženklai, o „Nikon“ ir jos susijusios įmonės naudoja šiuos ženklus pagal licenciją.
„Wi-Fi®“ ir „Wi-Fi Certified“ logotipai yra registruotieji „Wi-Fi Alliance®“ prekių ženklai.