Nikon Imaging | Lietuva | Europe

10-10-2019

FOTOGRAFAVIMO ESANT SILPNAM APŠVIETIMUI MEISTRAS: SUSIPAŽINKITE SU NIKKOR Z 58MM f/0.95 S NOCT

Amsterdamas, Nyderlandai, 2019 m. spalio 10 d. Šiandien Nikon pristato ikonišką objektyvą savo neveidrodiniams fotoaparatams: NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct. Šis objektyvas patrauklus dėl visų klasikinių legendinio Nikon Noct objektyvo su F jungtimi savybių ir perversmą sukėlusio optinio dizaino. Jo itin plati diafragma ir neprilygstamas ryškumas suteikia jaudinančių naujų galimybių, kai fotografuojama esant silpnam apšvietimui.

Nepriekaištingai pagamintas NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct yra novatoriškas rankinio fokusavimo objektyvas. Plati Z jungtis ir didelė f/0,95 diafragma atveria daugybę naujų galimybių, kai fotografuojama esant silpnam apšvietimui. Nuo portretų iki naktinių kraštovaizdžių ir filmų kūrimo – suderinamas neįtikėtinas gylis ir ryškumas, kad visos nuotraukos ir kadrai būtų perteikti kinematografiškai.

Dvi nuo atspindėjimo apsaugančios dangos – ARNEO danga ir nanometrinė kristalinė danga – veikia kartu, kad būtų sumažinta vaizdo dvejinimosi ir blyksnių tikimybė, o tikslus didelio skersmens asferinis lęšis šlifuotu paviršiumi ir didelis lūžio rodiklis dramatiškai pagerina aberacijos koregavimą. Ant tvirtos fluoro dangos beveik nesikaupia dulkės, nešvarumai ir drėgmė, todėl nuotraukų kokybė išlieka nepriekaištinga.

Objektyvo OLED informaciniame ekrane galite greitai peržiūrėti informaciją apie diafragmą, fokusavimo atstumą ir ryškumo gylį tiesiog objektyve, o intuityvus valdymo žiedas suteikia galimybę sklandžiai ir tyliai kontroliuoti funkcijas, įskaitant diafragmą ir ekspozicijos kompensavimą. Nuo AE užrakto iki matavimo ir serijos – pritaikomam Fn mygtukui galima priskirti iki 17 funkcijų, kurios sutampa su Fn mygtukais ant fotoaparatas korpuso. Išraižytas tekstas nurodo objektyvo pavadinimą ir detales. Tai ne tik dailiai atrodo, bet ir užtikrina, kad tekstas bus ilgai įskaitomas.

Portretų fotografai matys objektus ryškiai, net tada, kai fotografuos naudodami plačiausią f/0,95 diagramą, ir turės išskirtinį valdymą, atitinkantį jų estetinį skonį, esant bet kokiam apšvietimui. Garantuotas tolygus suliejimas, sklandžiai pereinantis į kadro kraštus.

Fotografuoti naktį dar niekada nebuvo taip malonu. Dėl optinio dizaino, kuriame naudojama 17 elementų 10 grupių, taško formos šviesos šaltiniai atkuriami detaliai, net fotografuojant nustačius didžiausią diafragmą. Nuo naktinių kraštovaizdžių iki astrofotografijos – rezultatai tiesiog stulbinantys.

O filmų kūrėjams patiks daug židinio nuotolio valdymo galimybių, kurias užtikrina plati NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct didžiausia diagrama. Jie galės kurti įtaigią kinematografišką filmuotą medžiagą, kupiną emocijų, charakterio ir atmosferos.

Pristatydamas objektyvą, kuris primena garsųjį 58 mm židinio nuotolio Noct objektyvą su F jungtimi, Nikon Europe BV produktų rinkodaros vadovas Dirkas Jasperas (Dirk Jasper) sakė: „NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct yra ne tik optikos inžinerijos viršūnė, bet ir įkūnija Nikon Z jungties kūrimo principą – sudaryti sąlygas kurti geriausios įmanomos optinės kokybės objektyvus. Tai objektyvas, pagerbiantis praeitį ir atspindintis didžiulį fotografavimo esant silpnam apšvietimui galimybių žingsnį pirmyn. Džiaugiamės, kad Z jungties sistemos pažadas buvo įvykdytas su kaupu.“

Pagrindinių funkcijų suvestinė

ARNEO danga + nanometrinė kristalinė danga: dvi nuo atspindėjimo apsaugančios dangos sumažina vaizdo dvejinimosi ir blyksnių tikimybę. Nikon ARNEO danga sumažina vertikalią atsitiktinę šviesą. Nanometrinė kristalinė danga sumažina įstrižinę atsitiktinę šviesą.
Asferinis lęšis šlifuotu paviršiumi: tikslus didelio skersmens asferinis lęšis, pasižymintis dideliu lūžio rodikliu, dramatiškai pagerina aberacijos koregavimą.
Fluoro danga: ant tvirtos Nikon objektyvo dangos beveik nesikaupia dulkės, nešvarumai ir drėgmė, todėl nuotraukų kokybė išlieka nepriekaištinga.
Itin tikslus fokusavimo žiedas: reguliuokite fokusavimą itin tiksliai ir natūraliai. Idealiai tinka ir fotografuojant, ir filmuojant.
Išraižytos raidės: objektyvo pavadinimas ir detalės yra išraižyti. Tai ne tik dailiai atrodo, bet ir užtikrina, kad tekstas bus ilgai įskaitomas.
Objektyvo OLED informacinis ekranas: greitai peržiūrėkite informaciją apie diafragmą, fokusavimo atstumą ir ryškumo gylį tiesiog objektyve.
Intuityvus valdymo žiedas: priskirkite ir valdykite tokias funkcijas kaip diafragma ir ekspozicija.
Pritaikomas Fn mygtukas: galite priskirti funkcijų, kurios sutampa su Fn mygtukais ant fotoaparato korpuso.