Nikon Imaging | Lietuva | Europe

10-09-2019

NIKON Z 6 ESSENTIAL FILMAVIMO KOMPLEKTAS. FILMŲ KŪRIMO NAUDOJANT NEVEIDRODINIUS FOTOAPARATUS PRADŽIA

Amsterdamas, Nyderlandai, 2019 m. rugsėjo 10 d. Šiandien Nikon pristato savo pirmąjį filmų kūrimo komplektą su neveidrodiniu fotoaparatu, skirtą profesionaliems vaizdo įrašų ir turinio kūrėjams – Nikon Z 6 Essential filmavimo komplektą. Jį kuriant atsižvelgta į plačias kūrybines galimybes ir siekį suteikti būtiniausius reikmenis, kurių reikia norint greitai pradėti kurti filmus. Į šį komplektą įtraukti visi esminiai įrankiai, skirti aukštos kokybės filmams kurti. Filmų kūrėjai gali pritaikyti kitus komplekto elementus pagal savo poreikius, todėl jiems nereikia mokėti už nereikalingą įrangą.

Komplekte yra neveidrodinis fotoaparatas Nikon Z 6 ir FTZ jungties adapteris, suteikiantis galimybę sklandžiai naudoti fotoaparatą su įvairiausiais NIKKOR objektyvais su F jungtimi, todėl galima kurti viso kadro itin aukštos kokybės 4K raiškos vaizdo įrašus pasirinkus didelę bitų spartą. Fotoaparate integruota penkių ašių optinio virpesių mažinimo (VR) technologija veikia kartu su elektroniniu VR ir užtikrina stabilumą filmuojant. Be to, fotoaparatas suderinamas su „Atomos“ atviruoju protokolu, kad būtų galima lengvai integruoti į komplektą įtrauktą įrašymo įrenginį „Atomos Ninja V“. Vėliau šiais metais bus išleistas integruotos programinės įrangos naujinys, kurį įdiegus ir naudojant „Atomos Ninja V“ bus galima kurti bendrovės „Apple“ „ProRes RAW“ formato įrašus, iš fotoaparato išvedant RAW duomenų srautą. Todėl galėsite maksimaliai lanksčiai koreguoti spalvas. Ant „SmallRig“ sparčiai nuimamo fotoaparato rėmelio yra viršuje tvirtinama rankena, kad galėtumėte tolygiau fiksuoti judančius kadrus ir lengvai sekti vaizdą.

Pristatydama šį visapusišką būtiniausios įrangos komplektą, skirtą nepriklausomiems filmų kūrėjams, Nikon siūlo nebrangų sprendimą, darantį nedidelį poveikį aplinkai, tačiau smarkiai paveikiantį filmų kūrėjų darbą. Šio komplekto esminė savybė yra lankstumas – jį galima pritaikyti savo reikmėms, įtraukiant papildomos įrangos, kad jis būtų tinkamas bet kokiam filmų kūrimo stiliui.

Apibendrindamas naujojo komplekto pranašumus, Nikon Europe BV produktų rinkodaros vadovas Dirkas Jasperas (Dirk Jasper) teigia: „Sukūrusi šį Z 6 Essential filmavimo komplektą, Nikon pristato ilgai lauktą sprendimą, skirtą pažengusiems ir profesionaliems judančio turinio kūrėjams, norintiems pasinaudoti fotoaparato Nikon Z 6 teikiamomis aukšto lygio vaizdo įrašymo galimybėmis. Kadangi dėmesys sutelkiamas į pagrindinius operatorių poreikius ir neįtraukiama jokių nereikalingų priedų, tai yra tobulas pradinis komplektas, padėsiantis suderinti asmeninius darbo procesus filmuojant ir naudojant Nikon įrangą. Be to, jis turi dar vieną pranašumą – galimybę įrašyti vaizdą RAW formatu, kurią greitai pristatysime ir kuri bus itin perspektyvi investicija.“

Jau galima pateikti išankstinį Z 6 Essential filmavimo komplekto užsakymą, o pristatymas prasidės rugsėjo viduryje.

KOMPLEKTO SUDĖTIS

Nikon Z 6 fotoaparato korpusas: 24,5 MP, 100-51 200 ISO, 4K raiškos filmai, perdiskretizuojami iš 6K įrašų, naudojant visų pikselių nuskaitymą, „Full HD“ filmai, įrašomi 120 fps siekiančia sparta, 10 bitų N-Log formato ir laiko kodo duomenys, 8 bitų vidinis įrašymas iki 144 Mbps siekiančiu greičiu, fotoaparate integruota sulėtinto vaizdo filmavimo funkcija ir laiko intervalo filmų įrašymo galimybės.

Nikon FTZ jungties adapteris: suteikia galimybę naudoti NIKKOR objektyvus su F jungtimi nė kiek nepakenkiant vaizdo kokybei, taip pat ir įvairiausius filmams kurti skirtus objektyvus.

„Atomos Ninja V“: lanksčios vaizdo stebėjimo bei failų įrašymo apdoroti paruoštais „ProRes“ ir „DNxHR“ formatais galimybės.

Sparčiai nuimamas „SmallRig“ fotoaparato rėmelis: integruota su „Manfrotto“ įranga suderinama spartaus nuėmimo sistema suteikia galimybę akimirksniu perkelti įrangą ant trikojo ar vienakojo. 

Nikon akumuliatoriai EN-EL15b: du įkraunami ličio jonų akumuliatoriai, užtikrinantys, kad būtumėte visuomet pasirengę filmuoti kitą veiksmą.

Spiralinis HDMI laidas: galima naudoti didelės spartos HDMI 2.0 jungtį, skirtą 4Kp60 „ProRes“ formato ir dideliu kadrų greičiu fiksuojamiems RAW įrašams.

5 200 mAh akumuliatoriai: du akumuliatoriai ir spartus įkroviklis suteikia galimybę naudoti „Atomos“ net ir ilgiausiuose filmavimuose.

„SmallRig“ rankena, skirta fotoaparato rėmeliui: viršuje tvirtinama rankena, kurią naudojant lengviau sekti vaizdą.

„SmallRig“ „Magic Arm“: monitorių / įrašymo įrenginį „Atomos Ninja V“ prie fotoaparato rėmelio pritvirtinkite naudodami „Magic Arm“ veržtuvą.

Išsamesnės informacijos apie integruotos programinės įrangos naujinį, suteiksiantį galimybę įrašyti bendrovės „Apple“ „ProRes RAW“ formato failus, rasite 2019 m. rugpjūčio 27 d. pranešime spaudai „Nikon išleidžia specialią N-Log formatui skirtą 3D LUT lentelę ir praneša, kad fotoaparatuose Nikon Z 7 ir Z 6 veiks RAW vaizdo išvestis“. Pranešimus spaudai galima rasti vietinės Nikon svetainės Spaudos puslapyje.