Nikon Imaging | Lietuva | Europe

04-09-2019

NIKON SKELBIA APIE FOTOAPARATO D6 IR OBJEKTYVO AF-S NIKKOR 120-300MM F/2.8E FL ED SR VR KŪRIMĄ

Amsterdamas, Nyderlandai, 2019 m. rugsėjo 4 d. Nikon didžiuodamasi praneša apie profesionalams skirto skaitmeninio SLR fotoaparato Nikon D6 ir kintamojo židinio telefotografijos objektyvo AF-S NIKKOR 120-300mm f/2.8E FL ED SR VR, tinkamo naudoti su Nikon FX formato fotoaparatais, kūrimą.

Fotoaparatas D6 – pažangiausias iki šiol sukurtas Nikon skaitmeninis SLR fotoaparatas – pristatomas minint vieno skaitmens D serijos fotoaparatų 20 metų sukaktį. 1999 m. buvo pristatytas fotoaparatas D1, ir nuo to laiko šie garsiausi Nikon fotoaparatai nuolat tobulinami, pasitelkiant pažangiausias šios pramonės šakos technologijas bei praktinę fotografijos patirtį, sukauptą per ilgą Nikon fotoaparatų kūrimo istoriją. Kaip ir ankstesnio modelio fotoaparatų atveju, kuriant D6 atsižvelgiama į griežtus profesionalių fotografų reikalavimus, iš kurių svarbiausias – efektyvumas net ir sudėtingiausiomis sąlygomis.

Nikon taip pat praneša apie naujo objektyvo AF-S NIKKOR 120-300mm f/2.8E FL ED SR VR kūrimą, nes sukanka 60 metų nuo to laiko, kai su D serijos fotoaparatais pradėta naudoti Nikon F jungtis. Naujasis kintamojo židinio telefotografijos objektyvas bus dar geresnis profesionalių fotografų, dirbančių tokiose srityse kaip sporto fotografija, pagalbininkas.

Kurdama naujus gaminius, Nikon parodo, kad yra pasiryžusi išplėsti fotografijos galimybes, išlikdama šios srities technologijų lyderė, kurianti tiek skaitmeninius SLR fotoaparatus, tiek neveidrodinių fotoaparatų sistemas ir turinti gausią objektyvų kolekciją.

* Išsami šių gaminių informacija, įskaitant išleidimo datas ir mažmenines kainas, bus paskelbta vėliau.