Nikon Imaging | Lietuva | Europe

31-07-2019

UŽFIKSUOKITE NUOSTABIŲ PORTRETŲ NAUDODAMI NAUJĄJĮ NIKON OBJEKTYVĄ NIKKOR Z 85MM F/1.8 S

Amsterdamas, Nyderlandai, 2019 m. liepos 31 d. Nikon savo Nikon Z fotoaparatų seriją praplečia pristatydama didelės apertūros standartinį portretų fotografavimo objektyvą. NIKKOR Z 85mm f/1.8 S – tai greitai fokusuojantis objektyvas, užtikrinantis itin tikslias detales visame kadre. Nesvarbu, ar fotografuojama, ar filmuojama, šis viso kadro neveidrodinių fotoaparatų objektyvas fotografams suteikia galimybę pavaizduoti objektus itin aiškiai.

Nuo įprastų portretų, kuriuose užfiksuojama žmogaus galva ir pečiai, iki aplinkos portretų ar jaukių ypatingų renginių fiksavimo. Dėl pažangių optinių savybių objektyvas NIKKOR Z 85mm f/1.8 S suteikia galimybę pasiekti nuostabių rezultatų bet kokioje vietoje. Išskirtinis viso kadro ryškumas – net ir fotografuojant nustačius didžiausią diafragmos reikšmę – f/1,8. Sukuriamas suliejimo efektas gražus ir natūralus, o blyksnių efekto tikimybė efektyviai sumažinta net ir esant foniniam apšvietimui.

Objektyvas fokusuoja greitai, o naudojant naująją Nikon Z serijos fotoaparatų akių aptikimo funkciją objekto akį galima užfiksuoti nepaisant to, ar asmuo yra vienas kadre, ar jį supa minia žmonių. Filmų kūrėjai gali pasinaudoti 85 mm židinio nuotoliu, kad išskirtų objektus ir kurtų puikią nedidelio ryškumo gylio filmuotą medžiagą.

Nikon Europe produktų vadovas Dirkas Jasperas (Dirk Jasper) teigia: „NIKKOR Z 85mm f/1.8 S yra neįtikėtinai universalus objektyvas. Kadangi jo kombinuotoji fokusavimo sistema sparti, o didžiausia diafragma plati, nereikia jaudintis dėl sudėtingų apšvietimo sąlygų ar netikėtų akimirkų. Nesvarbu, ar fotografuojate renginyje, studijoje, ar lauke, galite be problemų užfiksuoti ryškių portretų, kurie toli gražu nepaprasti“.

Pagrindinių funkcijų suvestinė

NIKKOR Z: dėl plataus kampo Nikon Z jungties naudojant šį objektyvą visame kadre galima užfiksuoti daugiau šviesos.
S-Line: naujos kartos optinė konstrukcija. Neatspindinti nanometrinė kristalinė danga. Sklandi begarsė kombinuotoji fokusavimo sistema.
Ryškios detalės: išskirtinė viso kadro kokybė. Mažiausias fokusavimo atstumas yra tik 0,80 m.
Tvirta konstrukcija: kiekviena judanti objektyvo cilindro dalis užsandarinta, kad apsaugotų nuo dulkių ir vandens lašelių. 
Puikiai tinka filmams: begarsis diafragmos reguliavimas ir beveik begarsis AF. Nepageidaujamas kadro judėjimas fokusuojant beveik pašalintas.
Pritaikomas valdymo žiedas: gali būti naudojamas rankinio fokusavimo (numatytoji parinktis), diafragmos valdymo arba ekspozicijos kompensavimo tikslais.