Nikon Imaging | Lietuva | Europe

25-02-2019

Nikon neveidrodinei sistemai ir fotoaparatui COOLPIX P1000 paskirti 2019 m. „iF Design Award“ apdovanojimai

Amsterdamas, Nyderlandai, 2019 m. vasario 25 d. Nikon su malonumu praneša, kad Nikon neveidrodinei sistemai ir skaitmeniniam fotoaparatui COOLPIX P1000 paskirti apdovanojimai „iF Design Award“ (gaminių kategorija).

„iF Design Award“ – tai prestižiniai pasauliniai dizaino apdovanojimai, kuriuos remia bendrovė „iF International Forum Design GmbH“. Juose apdovanojami gaminių, ryšių ir pakuočių sričių ekspertai. Šiais metais 67 žinomi dizaino specialistai įvertino daugiau kaip 6 375 paraiškas iš 52 šalių. Paraiškos vertintos pagal inovatyvumą, funkcionalumą, estetiškumą, atsakingumą ir pozicionavimą.

Nikon neveidrodinė sistema

Perversmą sukėlusi Nikon neveidrodinė sistema turi plačiausią pasaulyje objektyvo jungtį¹, kuri suteikia galimybę naudotojams užfiksuoti daugiau šviesos ir pasiekti naują optikos sistemos efektyvumo lygį.

Sistemą sudaro du neveidrodiniai fotoaparatai – Z 7 ir Z 6, turintys naują didesnio skersmens jungtį, ir S-line NIKKOR Z objektyvai. Šie išskirtiniai objektyvai greiti, ryškūs ir tylus, be to, per juos į visą kadrą patenka daugiau šviesos, todėl visame kadre išlaikomas įspūdingas detalumas. Paskutinis šio komplekto elementas – FTZ jungties adapteris, kuris suteikia galimybę Z serijos fotoaparatus naudoti su esamais NIKKOR objektyvais su F jungtimi.

¹ 2018 m. rugpjūčio 23 d. duomenys.

COOLPIX P1000

Nikon itin efektyvios telefotografijos skaitmeninis fotoaparatas COOLPIX P1000 turi didžiausio pasaulyje – 125 k. – optinio priartinimo funkciją. Be to, jo židinio nuotolis – 24–3 000 mm, todėl naudotojai gali fiksuoti ryškias nuotraukas bei vaizdo įrašus, kad ir kaip toli būtų objektas. Ryškus f/2,8–8 NIKKOR objektyvas ir 16 MP vaizdo jutiklis papildo šią perversmą sukėlusią sistemą, puikiai tinkančią sporto, laukinės gamtos ir kelionių fotografams.

Daugiau informacijos rasite apsilankę „iF Design Awards“ svetainėje: https://ifworlddesignguide.com/our-awards/professional-awards/if-design-award-2019.