Nikon Imaging | Lietuva | Europe

14-02-2019

Pristatomas pirmasis iš trijų pagrindinių Nikon Z objektyvų. Didelės apertūros NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S

Amsterdamas, Nyderlandai, 2019 m. vasario 14 d.: Nikon šiandien pristato pirmąjį iš trijų pagrindinių Nikon Z objektyvų. NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S yra profesionalams skirtas objektyvas, kuris išsiskiria itin kompaktiška konstrukcija, pažangia optika ir puikia apsauga nuo aplinkos poveikio.

Nesvarbu, ar fotografuotumėte, ar filmuotumėte, šis darbinis objektyvas padės gauti puikius rezultatus. Ryškumas yra išskirtinis visame kadre, o nuotraukų kokybė fotografuojant stambiu planu pralenkia bet kokio šiandien prieinamo viso kadro 24–70 mm objektyvo. Objektyvo blyksnių tikimybė efektyviai sumažinta, o plati Z jungtis ir pastovi f/2,8 suapvalinta 9 menčių diafragma padeda gauti išskirtinį žvaigždžių spindėjimo efektą. Suliejimas tolygiai pereina į kadro kraštus ir atrodo natūraliai.

NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S yra užsandarintas, kad būtų galima naudoti nepalankiomis oro sąlygomis, todėl jis paruoštas kasdieniam profesionaliam naudojimui. Priartinimo ir fokusavimo žiedai valdomi labai tiksliai. Be to, daugiau nei kada nors anksčiau fotografavimo parametrų galima valdyti tiesiog objektyve.

Dirkas Jasperas (Dirk Jasper), Nikon Europe produktų vadovas, teigia: „Jei su savimi galite pasiimti tik vieną objektyvą, NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S yra tobulas kompaktiškos konstrukcijos ir profesionalių veikimo parametrų derinys. Kiekvienas scenos komponentas atkuriamas tikroviškai, o dėl puikios apsaugos nuo aplinkos poveikio šį objektyvą galite pasiimti beveik bet kur.“

Pagrindinių funkcijų suvestinė

Puikios nuotraukos: nepriekaištinga kokybė nuo vieno kadro krašto iki kito. Išskirtiniai rezultatai fotografuojant stambiu planu (mažiausias fokusavimo atstumas yra vos 0,38 m).
Pažangus optinis dizainas: 17 elementų 15 grupių su nuo atspindėjimo apsaugančia ARNEO ir nanometrine kristaline danga.
Pritaikomas valdymo žiedas: gali būti naudojamas rankiniam fokusavimui (numatytoji parinktis), begarsiam diafragmos valdymui (puikiai tinka perėjimams įrašant vaizdo įrašus) arba ekspozicijos kompensavimui.
Fn mygtukas: priskirkite iki 21 skirtingos funkcijos. Nuo AF fiksavimo iki matavimo, serijų ir kt.
OLED informacinis ekranas: greitai patikrinkite informaciją apie diafragmą, fokusavimo atstumą, tikslų židinio nuotolį ir ryškumo gylį.
Darbinis arkliukas: tvirta, kompaktiška konstrukcija su puikia apsauga nuo dulkių ir drėgmės.