Nikon Imaging | Lietuva | Europe

24-10-2018

Vestuvių fotografė Nadia Meli paskelbta naująja Nikon Europe ambasadore

Amsterdamas, Nyderlandai, 2018 m. spalio 24 d. – Nikon Europe B.V. didžiuodamasi sveikina vestuvių fotografę Nadią Meli (Nadia Meli) kaip Nikon Europe ambasadorę. Nadia prisijungia prie Nikon fotografų kolektyvo, pasiryžusio naudoti naujausias technologijas ir socialinių tendencijų išmanymą siekiant kuo geriau atstovauti dabartiniam laikmečiui.

Gimusios Italijoje, užaugusios Vokietijoje, o šiuo metu gyvenančios Braitone (Anglija) Nadios kelionė į fotografiją prasidėjo 2010 m., kai draugė jos paprašė būti profesionalia jos vestuvių fotografe – iki tol Nadiai tai buvo hobis. Nuo tada jos vestuvių fotografija greitai išaugo į visavertę karjerą, kuri ryški savu stiliumi.

Šis stilius paremtas Nadios vizija ir tikslu – realizuoti jausmą, kad tu kažkam reikalingas. Didžiausia jos aistra yra žmonės ir jų istorijos, o jos, kaip fotografės, ambicija – visa tai užfiksuoti natūraliai, naudojant naujoviškus, paprastus, intymius ir nesurežisuotus vaizdus.

2018 m. Nadia tęsė vestuvių fotografijos darbus bei tuo pačiu metu rengė fotografijos seminarus, siekdama žmonėms padėti rasti savo meninį balsą ir viziją, o ne tik „redagavimo stilių“.

Nadia Meli komentuoja:  „Mano fotografiją galima apibrėžti keturiais žodžiais: linksma, tikra, intymi, gyva. Šie keturi žodžiai yra tai, ką noriu pasakyti savo nuotraukomis. Beveik visą savo karjerą naudojau Nikon ir ši technologija padėjo man augti ir tobulinti nuosavą stilių. Labai didžiuojuosi dalyvaudama ambasadorių Europoje programoje ir prisijungdama prie vienų iš geriausių pasaulio fotografų.“

Šių metų renginyje „Photokina“ Nadia tapo viena iš pirmųjų fotografų Europoje, išbandžiusių neseniai pristatytą neveidrodinį fotoaparatą Nikon Z 7 ir objektyvus NIKKOR Z 35mm f/1.8 S bei NIKKOR Z 24-70mm f/4 S.

„Z 7 ir jo objektyvus šį rugpjūtį naudojau keliose vestuvėse, išbandžiau juos įvairiose situacijose. Nesvarbu, ar fotografuojama viduje, lauke, dienos šviesoje, prieblandoje ar naktį – tokia nuostabi vaizdo kokybė, galimybė fotografuoti prasto apšvietimo sąlygomis, lengvas korpusas ir tylus užraktas yra vestuvių fotografo svajonė. Nekantrauju jį išbandyti dar įvairiau.“

Nikon ambasadorių Europoje programoje

Nikon ambasadorių Europoje programoje dalyvauja talentingi ir įtakingi vaizdinių menų kūrėjai, naudojantys naujausias pramonės srities technologijas ir iššmanantys socialines tendencijas, kad atstovautų dabartiniam laikotarpiui.

Daugiau informacijos apie Nadios darbus rasite svetainėje: Nadia Meli

Apie Nadią Meli

Nadia Meli yra Italijoje gimusi, Vokietijoje užaugusi fotografė, kurios specializacija – intymių vestuvių ir vestuvių pabėgus nuo žmonių fotografija visoje Europoje. Jai teko fotografuoti šimtus vestuvių visame pasaulyje, o jos darbai publikuojami daugybėje žurnalų ir internetinių tinklaraščių. Dėl unikalaus, natūralaus ir tikro fotografavimo stiliaus ji tapo žinoma šios srities fotografe. 2015 m. Nadia pradėjo vesti seminarus ir internetinius kursus, kuriais siekia fotografams padėti susikurti viziją ir rasti savąjį meninį balsą bei stilių.

© Visų vaizdų autoriaus teisės priklauso Nadiai Meli