Nikon Imaging | Lietuva | Europe

2018-10-23

KVIETIMAS DALYVAUTI 2018–2019 M. KONKURSE NIKON PHOTO CONTEST

Amsterdamas, Nyderlandai, 2018 m. spalio 23 d.: Nikon malonu pranešti, kad 2018–2019 m. konkurso Nikon Photo Contest dalyvių darbai bus priimami nuo 2018 m. spalio 18 d. 6.00 val. iki 2019 m. sausio 31 d. 5.00 val. (CET data ir laikas).

Nikon Photo Contest yra tarptautinis konkursas, kuriuo siekiama suteikti galimybę profesionaliems fotografams bei fotografams mėgėjams bendrauti ir kartu praturtinti fotografijos kultūrą. Nuo 1969 m., kai buvo surengtas pirmasis konkursas, daugiau nei 410 000 fotografų pateikė daugiau kaip 1 620 000 darbų. Pernai surengtas 36-asis konkursas buvo rekordinis: 21 511 fotografų iš 170 šalių pateikė 76 356 darbus, tiek darbų iki šiol dar nebuvome sulaukę.

Nevilis Brodis (Neville Brody) dar kartą išrinktas pagrindiniu vertintoju
Nikon sveikina meno vadovą Nevilį Brodį antrą kartą tapus pagrindiniu 2018–2019 m. konkurso Nikon Photo Contest vertintoju.

N. Brodis jau daugiau nei tris dešimtmečius dirba įvairiose srityse nuo muzikos albumų viršelių iki pasaulinių prekių ženklų. Be to, jis yra įtakingas kūrėjas tarp daugybės skirtingų menininkų ir fotografų. N. Brodis pagrindiniu vertintoju dar kartą buvo išrinktas dėl gebėjimo dirbti su tarptautinių vertintojų komisija ir populiarumo tarp praėjusių metų konkurso dalyvių.

Nevilio Brodžio komentaras: „Būdamas 2016–2017 m. konkurso Nikon Photo Contest pagrindiniu vertintoju supratau, kokia tai nuostabi ir įkvepianti patirtis. Dalyvių darbai buvo nepaprastai geri, o aistringos vertintojų diskusijos sukėlė daug emocijų. Tai buvo labai vertinga patirtis. Noriu padėkoti visiems dalyviams, pernai pateikusiems darbus. Tikiuosi, kad šių metų renginys bus dar aistringesnis ir dar labiau įkvepiantis.“

Kiti vertintojai bus paskelbti juos paskyrus. 

2018–2019 m. konkurso Nikon Photo Contest kategorijų apžvalga
37-ajame konkurse Nikon Photo Contest išskiriamos trys kategorijos: „Open“ (atvirai), „Next Generation“ (naujoji karta) ir „Short Film“ (trumpametražis filmas).

Kategorijos „Open“ (atvirai) tema yra „Change“ (pokyčiai). Gyvename reikšmingų darbo, gyvenimo ir klimato pokyčių laikais, todėl Nikon kviečia pateikti darbus, atspindinčius pokyčius, kuriais fotografas nori pasidalyti su pasauliu.

Kategorijos „Next Generation“ (naujoji karta), kuriai darbus gali teikti fotografai iki 25 metų, tema yra „Identity“ (identitetas) – Nikon laukia jaunesnės kartos fotografų darbų, kuriuose užfiksuotas savęs pažinimo procesas.

Kategorijos „Short Film“ (trumpametražis filmas) tema yra „Hope“ (viltis). Nikon laukia darbų, kuriuose viltingai žvelgiama į ateitį.

Dalyviai & ir darbai
Konkurse gali dalyvauti visi fotografai – ir profesionalai, ir mėgėjai, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar tautybės.

Daugiau informacijos apie kategorijas, pateikimo taisykles, vertinimo procesą, apdovanojimus bei prizus rasite apsilankę interneto svetainėje: http://www.nikon-photocontest.com/en/   

2018–2019 m. konkurso Nikon Photo Contest laimėtojai bus paskelbti 2019 m. rugpjūčio mėnesį vyksiančioje apdovanojimų ceremonijoje.