Nikon Imaging | Lietuva | Europe

25-07-2018

Naujos kartos viso kadro neveidrodinio fotoaparato ir NIKKOR objektyvų (su nauju stovu) kūrimas – nauji užmojai optinio našumo srityje

Amsterdamas, Nyderlandai, 2018 m. liepos 25 d. Nikon su malonumu praneša, kad kuria viso kadro FX formato Nikon neveidrodinį fotoaparatą ir NIKKOR objektyvus su nauju stovu.

Šiuo metu kuriamas neveidrodinis fotoaparatas ir NIKKOR objektyvai, taip pat naujo stovo pritaikymas, suteikia galimybę siekti naujų užmojų optinio našumo srityje. Neveidrodinis fotoaparatas kuriamas pasinaudojant pažangiomis Nikon optinėmis bei gamybos galimybėmis, įgytomis per daugiau nei šimtą bendrovės veiklos metų, ir aukščiausio lygio vaizdų apdorojimo technologijomis. Šiam laimėjimui labai naudinga buvo ir patirtis, sukaupta kuriant Nikon skaitmeninius SLR fotoaparatus.

Kurdami šį naują neveidrodinį fotoaparatą ir naujus NIKKOR objektyvus įsipareigojame suteikti fotografams galimybę fiksuoti sodresnius bei ryškesnius vaizdus nei kada nors anksčiau.

Be to, naujam neveidrodiniam fotoaparatui kuriamas naujas jungties adapteris. Jis veiks su prie F stovo montuojamais NIKKOR objektyvais, priklausančiais sisteminių Nikon skaitmeninių SLR fotoaparatų šeimai, – taip fotografai turės daugiau pasirinkimo galimybių.

Pristatydama naują neveidrodinį fotoaparatą bei toliau tobulindama savo skaitmeninius SLR fotoaparatus Nikon ir toliau bus vaizdų kūrimo technologijų pasaulio lyderė ir suteiks vartotojams galimybių mėgautis išskirtinėmis abiejų sistemų savybėmis.

Specialią vaizdų kūrimo informaciją, susijusią su šiuo gaminiu, rasite čia. Sekite naujienas – daugiau informacijos bus pateikta vėliau.

Išsamesnė informacija, taip pat išleidimo data ir siūloma mažmeninė kaina, bus paskelbta vėliau.

Daugiau informacijos apie apdovanojimus pelniusius Nikon gaminius rasite svetainėje www.europe-nikon.com.