Nikon Imaging | Lietuva | Europe

22-06-2018

Prisimename Deividą Daglasą Dankaną

Liūdime sužinoję, kad mirė nepaprastą karjerą padaręs Amerikos fotožurnalistas Deividas Daglasas Dankanas (David Douglas Duncan). Mes, visi Nikon darbuotojai, gedime brangaus draugo ir bendradarbio bei išreiškiame nuoširdžiausią užuojautą.

Dirbdamas karo fotografu Dankanas išsamiai atspindėjo karą Ramiajame vandenyne, Korėjos ir Vietnamo karus. Ilgos jo karjeros metu jo darbai buvo publikuoti „The New York Times“, žurnale LIFE ir daugelyje kitų leidinių. Be karo žurnalistikos, jis taip pat žinomas dėl savo sukurtų Pablo Pikaso portretų.

Jis vertino mūsų vaizdų kūrimo technologiją – tai lėmė Nikon ir NIKKOR pripažinimą visame pasaulyje ir už tai mes būsime amžinai jam dėkingi. Per visą savo karjerą jis buvo puikus Nikon partneris ir mes su pagarba pripažįstame jo neišmatuojamą indėlį į žurnalistiką per 102 gyvenimo metus.

Išreikšdami nuoširdžiausią užuojautą dėl jo netekties mes taip pat atiduodame duoklę savo nuostabiam draugui ir partneriui, su kuriuo dalijomės pastarojo šimtmečio iššūkiais ir džiaugsmais. Jis amžinai išliks Nikon šeimos širdyse.