Nikon Imaging | Lietuva | Europe

19-04-2018

Nikon laimėjo keturis 2018 m. „TIPA World Awards“ apdovanojimus: D850, D7500, COOLPIX W300 ir AF-S NIKKOR 180-400mm f/4E TC1.4 FL ED VR

Amsterdamas, Nyderlandai, 2018 m. balandžio 19 d.: Nikon su džiaugsmu praneša, kad keturi jos gaminiai pelnė prestižinius 2018 m. „TIPA World Awards“ apdovanojimus, kuriuos įsteigė Techninių vaizdų spaudos asociacija (angl. „Technical Image Press Association“, TIPA), įtakinga fotografijos ir vaizdų apdorojimo įrangos pramonės organizacija. Nikon D850 laimėjo apdovanojimą „Best DSLR Professional“ (geriausias profesionalams skirtas DSLR), Nikon D7500 – „Best APS-C DSLR Expert“ (geriausias APS-C DSLR ekspertas), AF-S NIKKOR 180-400mm f/4E TC1.4 FL ED VR – „Best Professional Lens“ (geriausias profesionalams skirtas objektyvas), o COOLPIX W300 – „Best Rugged Camera“ (geriausias tvirtasis fotoaparatas).

TIPA pastabos apie Nikon D850 – apdovanojimo „Best DSLR Professional“ laimėtoją

Nikon D850 yra geriausias DSLR pasirinkimas profesionalams šiais metais. Dėl fotoaparate D850 esančio 45,7 MP BSI CMOS jutiklio ir procesoriaus EXPEED 5 galima užfiksuoti 51 kadrą 14 bitų NEF formatu iki 9 fps sparta (naudojant pasirenkamą papildomą akumuliatorių bloką MB-D18 su įdėtu akumuliatoriumi EN-EL18B – naudotu D5). Fokusuojama labai greitai naudojant 99 kryžminius jutiklius ir skirtąjį AF procesorių, kuris gali užfiksuoti vaizdus net esant tokiam silpnam apšvietimui kaip –4 EV. Iš patvaraus magnio lydinio ir anglies pluošto medžiagų pagamintas korpusas yra atsparus dulkėms ir vandens lašams, o vieną kartą įkrovus akumuliatorių galima užfiksuoti iki 1 840 didžiausios skyros kadrų arba įrašyti iki 70 minučių HD vaizdo įrašą. 

TIPA pastabos apie Nikon D7500 – apdovanojimo „Best APS-C DSLR Expert“ laimėtoją

DX formato 20,9 MP fotoaparatas D7500 skirtas fotografams, norintiems pasinaudoti įvairių Nikon objektyvų teikiamais pranašumais ir gauti aukštos kokybės nuotraukas už vidutinę kainą. Fotografai gali užtikrintai kontroliuoti daugybę jo gerai apgalvotų parametrų ir vaizdo apdorojimo parinkčių, skirtų tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Fotoaparatas užtikrina labai gerus rezultatus, kai fotografuojama esant prastam apšvietimui, jo akumuliatorius ilgai neišsikrauna ir jame įtaisytas pakreipiamasis 3,2 col. LCD jutiklinis ekranas. ISO diapazonas siekia nuo 100 iki 51 200, didžiausias užrakto greitis – 1/8000 sek., fotografavimo didžiausia skyra sparta – 8 kadrai per sekundę. Daugybė pažangių parinkčių leidžia fotografams būti kūrybingiems.

TIPA pastabos apie AF-S NIKKOR 180-400mm f/4E TC1.4 FL ED VR – apdovanojimo „Best Professional Lens“ laimėtoją 

Įsivaizduokite objektyvą su integruotu 1,4 k. priartinančiu telekonverteriu, iki 4 virpesių mažinimo žingsnių, pažangiu užsandarinimu, apsaugančiu nuo dulkių ir drėgmės, vidinio fokusavimo sistema ir galimybe lengvai padidinti židinio nuotolį (nuo maks. 400 mm iki 560 mm arba net iki 840 mm DX formato fotoaparatu) vienu jungiklio paspaudimu. Šis objektyvas sukurtas sporto, renginių, gamtos ir laukinių gyvūnų fotografams. Jame integruotas telekonverteris padeda pasiekti ypač gerus fotografavimo rezultatus užtikrinant geresnį šviesos perdavimą ir aukštesnę kraštų kokybę. Naudojant kartu su pažangiais Nikon fotoaparatais, pvz., D850, išorinės kadro sritys gali būti naudojamos kaip kryžminiai jutikliai, taip dar labiau padidinant fiksavimo greitį ir pagerinant kokybę.

TIPA pastabos apie COOLPIX W300 – apdovanojimo „Best Rugged Camera“ laimėtoją

Aktyvios veiklos gamtoje fotografai gali pasiimti Nikon COOLPIX W300 žinodami, kad jis susidoros su bet kokiais iššūkiais. Atsparus vandeniui¹ iki 30 metrų, apsaugotas nuo šalčio² iki –10 laipsnių Celsijaus, atsparus smūgiams³ ir dulkėms COOLPIX W300 suteikia galimybę įrašinėti 4K vaizdo įrašus ir fiksuoti 16 MP nuotraukas, taip pat kurti laiko intervalo filmus. Vaizdų apdorojimo parinktis papildo 5 k. optinis priartinimas su Nikon hibridine virpesių mažinimo sistema ir galimybė įrašinėti 4K UHD vaizdo įrašus su stereofoniniu garsu. Visus rezultatus galima bendrinti per „Bluetooth“ ir integruotą „Wi-Fi“ naudojant programą SnapBridge. Fotoaparatas COOLPIX W300 taip pat yra naudingas keliaujant dėl integruotos GPS sistemos, „eCompass“, aukščio ir vandens gylio bei netgi atmosferos ir vandens slėgio matuoklių.

Apdovanojimai skiriami fotografavimo ir vaizdų apdorojimo gaminiams, išleistiems nuo 2017 m. balandžio 1 d. iki 2018 m. kovo 31 d., įvairiose kategorijose ir vertinami prestižinių fotoaparatų ir vaizdų apdorojimo gaminių žurnalų redaktorių iš viso pasaulio.

Daugiau informacijos rasite „TIPA World Awards“ svetainėje www.tipa.com

¹ Atsparumas vandeniui: atlaiko Nikon bandymo sąlygas, kurios yra JIS/IEC 8 apsaugos klasės (IPX8) atitikmuo. Iki 30 m siekiančiame gylyje galima fotografuoti maždaug 60 minučių.
² Atsparumas šalčiui ir dulkėms: atlaiko Nikon bandymo sąlygas, kurios yra JIS/IEC 6 apsaugos klasės (IPX6) atitikmuo.
³ Atsparumas smūgiams: atlaiko Nikon bandymo sąlygas, atitinkančias smūgių metodą „MIL-STD 810F Method 516.5-Shock“ (numetus ant 5 cm storio faneros lakšto iš 240 cm aukščio).