Nikon Imaging | Lietuva | Europe

30-05-2018

Kokios bus 2018-ųjų vestuvių fotografijos tendencijos

Nikon išleidžia vestuvių fotografijos stiliaus knygą, kurioje žymūs Europos fotografai ir tinklaraštininkai atskleidžia būsimas tendencijas

Amsterdamas, Nyderlandai, 2018 m. gegužės 30 d.: Nikon pristato pirmąją 2017 m. įkurtos Nikon Europos vestuvių fotografijos bendrijosvestuvių fotografijos stiliaus knygą – iliustruotą klasikinių, dabartinių ir populiarėjančių vestuvių fotografijos tendencijų vadovą, kurį sukūrė Nikon atrinktų žymių Europos vestuvių fotografų ir tinklaraštininkų komanda.

Įkvėpti savo darbų ir pasitelkę daugiametę patirtį bendrijos nariai prognozuoja tris naujas vestuvių fotografijos tendencijas 2018-siais, kurios, jų manymu, dar labiau įsivyraus ateinančiais metais. Fotografavimas auksinę valandą arba pastatyminiu stiliumi išliks amžinąja klasika, bet bendrija atskleidžia tris pagrindines kryptis, kurios vis labiau įsitvirtins šį sezoną ir ateinančiais metais.

Mados stiliaus nuotrauka, autorius Rosas Harvis, naudota įranga: D750 ir AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G

Saikingojo stiliaus nuotrauka, autorė Nadia Meli, naudota įranga: D750 ir AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G

Mados stilius

Bendrijos nariai numato, kad įkvėptos įspūdingų pastatyminių aukštosios mados fotografijų žurnaluose ir prabangių vestuvinių suknelių, vis daugiau porų norės stilingesnių nuotraukų. Aukštosios mados suknelę pasirinkusi nuotaka norės ir įspūdingų nuotraukų – ne tradiciškų ir surežisuotų fotografijų, kurios buvo populiarios praeityje.

Saikingasis stilius

Kai kurie vestuvių fotografijos stiliai, kuriuose buvo naudojama pernelyg daug detalių ir butaforijos, atrodo išsisėmę ir bendrija tiksi, kad netrukus jie bus išstumti kitų stilių. Bendrija prognozuoja, kad 2018-iais kai kurios poros norės sugrįžti prie pagrindų ir rinksis nesenstančias nuotraukas, kuriose akcentuojamas paprastumas, tyrumas ir saikingumas.

Tik profesionalų nuotraukos

Šiais laikais, kai socialiniai tinklai yra tapę neatskiriama mūsų gyvenimo dalimi, ekspertai jau susiduria su poromis, kurios prašo svečių nefotografuoti per vestuvių ceremoniją ir nesidalyti nuotraukomis. Atsižvelgdama į tai, bendrija prognozuoja, kad bus dar labiau pasikliaujama profesionaliais vestuvių fotografais, kurių užfiksuotos akimirkos ir emocijos bus natūralesnės, nes svečiai visą savo dėmesį sutelks į iškilmes.

Tik profesionalų stiliaus nuotrauka, autorė Kloja Lapeisoni, naudota įranga: D750 ir AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED

Saikingojo stiliaus nuotrauka, autoriai Simona Smrčkova ir Kamilas Saliba, naudota įranga: D750 ir AF-S NIKKOR 85mm f/1.8G

Nikon Europos vestuvių fotografijos bendrijos stiliaus knyga yra iliustruota puikiomis tikrų vestuvių nuotraukomis, kurios visos užfiksuotos Nikon fotoaparatais su NIKKOR objektyvais. Be būsimų tendencijų, bendrija taip pat supažindina su savo mėgstamomis klasikinėmis ir dabartinėmis tendencijomis, kurios populiarios tarp klientų, įskaitant kūrybingą blykstės naudojimą, kontrastingą apšvietimą ir reportažinį stilių.

Prie nuotraukų pateikiama praktinių patarimų, kaip atkurti nuotraukų stilių, kurie bus naudingi ir pradedantiesiems, ir patyrusiems vestuvių fotografams.

Kalbėdama apie savo įsitraukimą į Nikon Europos vestuvių fotografijos bendrijos stiliaus knygos kūrimą vestuvių fotografė iš Prancūzijos Kloja Lapeisoni (Chloé Lapeyssonnie) sako: „Esu dalyvavusi daugybėje vestuvių ir turėjau galimybę asmeniškai stebėti, kaip evoliucionuoja vestuvių fotografija. Tikiuosi, kad tendencijos, kurias įžvelgėme su Nikon, įkvėps fotografus ieškoti naujų iššūkių ir fotografavimo būdų, taip pat parodys pradedantiesiems fotografams, kaip galima įamžinti vestuves daugybe įvairių būdų. Man buvo malonu dirbti su kitais Nikon fotografais bei tinklaraštininkais ir sutelkti visų mūsų patirtį bei žinias.“

Stiliaus knyga pasiekiama internetu Nikon Europe svetainėje (vestuvių fotografijos stiliaus knyga), o daugiau informacijos apie Nikon Europos vestuvių fotografijos bendriją galite rasti čia.

Stiliaus knygoje paminėta Nikon įranga:

Fotoaparatų korpusai
• D850
• D750

Objektyvai
• AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G
• AF-S NIKKOR 50mm f/1.4G
• AF-S NIKKOR 20mm f/1.8G ED
• AF-S NIKKOR 28mm f/1.8G
• AF-S NIKKOR 85mm f/1.8G
• AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED

Blykstė
• Speedlight SB-700