Nikon Imaging | Lietuva | Europe

01-04-2018

NIKON KARTU SU NOOR SIŪLO 2018 M. REPORTAŽO IR ŽYMIŲ SPECIALISTŲ KURSUS

Amsterdamas, Nyderlandai, 2018 m. balandžio 1d.: Nikon ir NOOR toliau bendradarbiaus 2018 m., siekdamos padėti Amsterdame veikiančiam dokumentikos fotografų kolektyvui papasakoti svarbių istorijų. Nikon suteiks fotoaparatus ir objektyvus ilgalaikiams NOOR projektams, kuriais siekiama aptarti pasaulinių problemų priežastis. Šio bendradarbiavimo tikslas – suteikti žinių pradedantiesiems dokumentikos fotografams visoje Europoje, dalyvaujantiems Nikon-NOOR akademijos mokymuose.

Vienas iš NOOR grupinių projektų, prie kurių prisideda Nikon, – Klimato kaita, kuriame pasakojama apie aplinkos pokyčių bei kylančio jūros lygio sukeltas problemas ir kurį sudaro dvi dalys: „Pasekmės“ bei „Sprendimai“. Grupiniame projekte Šiuolaikinė vergija tiriama prekyba žmonėmis ir pasaulinė prekyba vergais, vis dar egzistuojančios šiais laikais.

2018-ųjų Nikon-NOOR akademijos sezonas prasidės nuo pavasario mokymų Lenkijoje, Švedijoje ir Belgijoje, o vėliau bus paskelbtos ir kitos šių metų renginių datos. Kiekviename žymių specialistų kurse galės dalyvauti 15 dalyvių iš kiekvienos vietovės. Glaudžiai bendradarbiaudami su geriausiais fotožurnalistais, dalyviai turės galimybę pagerinti savo portfelius. Dalyviams bus padedama kurti geresnes vaizdų sekas bei vaizdinius pasakojimus ir jie galės išmokti pagrindinių darbo įgūdžių bei sužinoti, kaip parduoti savo istorijas. NOOR kuratoriai iš viso pasaulio savo darbais pademonstruos, kaip pasakoti apie socialinius pokyčius, konfliktus ir aplinkosaugos problemas. Nikon remia akademiją siekdama užtikrinti, kad visi dalyviai galėtų mokytis nemokamai, ir norėdama paskatinti jaunus talentingus dokumentikos fotografus kilti karjeros laiptais.

Nikon Europe klientų aptarnavimo skyriaus vadovas Mišelis du Krua (Michel du Croix) teigia:

„Nikon didžiuojasi, kad kartu su NOOR gali padėti fiksuoti didžiausias problemas ir suteikti naujai fotografų kartai įkvėpimo Nikon-NOOR akademijoje. Siekdami atsidėkoti fotografų bendruomenei, remiame įtaigius, susimąstyti skatinančius reportažus ir dalijamės žiniomis su besimokančiais fotožurnalistais.“

Daugiau informacijos žr.:

http://noorimages.com/announcing-the-2018-nikon-noor-academy-masterclasses/