Nikon Imaging | Lietuva | Europe

09-02-2018

Nikon gaminiams skirti „iF Design Award 2018“ apdovanojimai

Amsterdamas, Nyderlandai, 2018 m. vasario 9 d. Nikon su malonumu praneša, kad trims jos gaminiams paskirti apdovanojimai „iF Design Award 2018“ (gaminių kategorija).

Apdovanojimai skirti šiems gaminiams:

Nikon D850 – skaitmeninis SLR fotoaparatas

D850 yra naujausias Nikon etaloninis modelis, suteikiantis viso kadro fotografams galimybę puikiai suderinti skyrą, greitį ir jautrumą šviesai. Tai puikiausias pasirinkimas fotografams, trokštantiems laisvės pateikti puikius vaizdus be jokių kompromisų. D850 nuostabiai veikia visose srityse, dėl to yra puikus fotoaparatas profesionalams.

Nikon D7500 – skaitmeninis SLR fotoaparatas

D7500 yra pažangus DSLR fotoaparatas, kuriame įdiegta daug pripažinto D500 naujovių lengvame, tvirtame korpuse už prieinamesnę kainą. Jo 20,9 milijonų pikselių vaizdo jutiklis, procesorius ir platus ISO diapazonas aistringam fotografui užtikrina veiksmingą ir universalią priemonę.

COOLPIX W300 – kompaktiškas skaitmeninis fotoaparatas

COOLPIX W300 yra tvirtas kompaktiškas skaitmeninis fotoaparatas, nelaidus vandeniui iki 30 m, jis gali išlaikyti kritimo iš 2,4 m aukščio smūgį ir užtikrina puikų 4K UDH filmų veiksmingumą. Tvirtas fotoaparatas gerai aprūpintas intuityviomis funkcijomis, kad būtų galima fiksuoti pilnas veiksmo scenas, kaip žygiai, stovyklavimas, slidinėjimas ar net poilsis pliaže.

„iF Design Awards“ – tai prestižiniai pasauliniai dizaino apdovanojimai, kuriuos įsteigė bendrovė „iF International Forum Design GmbH“. Teikiami kelių kategorijų, tokių kaip gaminiai, komunikacija ir pakuotės, apdovanojimai. Šiais metais žinomi, nepriklausomi ekspertai įvertino daugiau kaip 6 400 pateikčių iš 54 šalių.