Nikon Imaging | Lietuva | Europe

09-01-2018

NIKON PRISTATO UNIVERSALŲ TELEOBJEKTYVĄ SPORTO IR GAMTOS SCENAS FOTOGRAFUOJANTIEMS PROFESIONALAMS

Amsterdamas, Nyderlandai, 2018 m. sausio 9 d.: Nikon pristato AF-S NIKKOR 180–400mm f/4E TC1.4 FL ED VR – pirmąjį NIKKOR serijos teleobjektyvą su įmontuotu 1,4 k. telekonverteriu. Šis kintamojo židinio objektyvas suteikia 560 mm nuotolio diapazoną, kai tik jo prireikia, ir visada gaunamos aiškios bei sufokusuotos nuotraukos.

Nesvarbu, ar fotografuojate stadione, ar kalnuose, naudodami AF-S NIKKOR 180–400mm f/4E TC1.4 galite maksimaliai išnaudoti visas galimybes. Tvirta, tinkamoje padėtyje esanti svirtis užtikrina, kad telekonverterį įjungti būtų lengva ir patogu. Fotografai gali išplėsti 180–400 mm (f/4) židinio nuotolio diapazoną iki 560 mm (f/5,6), nekeisdami fotoaparato laikymo būdo ir neatitraukdami žvilgsnio nuo vaizdo ieškiklio. Dėl pažangaus optinio dizaino išplečiant nuotolio diapazoną neprarandamas vaizdo aštrumas. O Nikon virpesių mažinimo (VR) technologija suteikia keturių žingsnių pranašumą, net esant įjungtam telekonverteriui. Naudojant SPORT VR patikimai sekami greitai judantys objektai, o pažangus automatinis fokusavimas užtikrina nepriekaištingą objekto aptikimą. Buvo patobulinta ir ergonomika – įprastų priartinimo ir fokusavimo žiedų padėtys buvo sukeistos, kad valdymas būtų geriau subalansuotas. Be to, objektyvo elementas pagamintas iš fluorito, todėl jis sveria mažiau.

Nikon Europe produktų rinkodaros vadovas Dirkas Jasperas (Dirk Jasper) teigia: „Šis telefotografijos objektyvas buvo sukurtas sporto ir gamtos scenas fotografuojantiems profesionalams, norintiems užfiksuoti tobulą kadrą. Dėl pažangos optikos technologijos srityje dabar galime pasiūlyti didesnį universalumą ir nuotolio diapazoną nepaaukodami svorio ir našumo. Nereikės taip dažnai keisti objektyvų, o tai reiškia, kad dirbdami praleisite mažiau galimybių.“

Pagrindinių funkcijų suvestinė

- Įmontuotas 1,4 k. telekonverteris: 180–400 mm (f/4) židinio nuotolio diapazonas išplečiamas iki 560 mm (f/5,6).
- Aštrus esant bet kokiam ilgiui: užtikrinamas viso kadro vaizdo aštrumas visame priartinimo diapazone, net kai fotografuojama esant maksimaliai apertūrai.
- Pastovus judant: VR įgalina iki keturių žingsnių lėtesnį fotografavimo greitį, negu būtų galima kitaip.¹ SPORT VR patikimai seka greitai judančius objektus.
- Visada veikia: pažangus AF sekimas neatsilieka nuo greitai judančių objektų. Elektromagnetinė diafragma garantuoja, kad bus naudojama tiksli ekspozicija, kai fotografuojama pasirinkus didelį kadrų skaičių.
- Paruoštas lauko sąlygoms: kiekviena judanti objektyvo cilindro dalis užsandarinta, kad būtų galima naudoti nepalankiomis oro sąlygomis. Ant fluoro dangos beveik nelieka vandens žymių, nesikaupia dulkių ir nešvarumų, todėl nuotraukų kokybė išlieka nepriekaištinga.

¹ Pagal CIPA standartus.