Nikon Imaging | Lietuva | Europe

25-07-2017

Nikon švenčia 100 metų gimtadienį ir pristato išskirtinės jubiliejinės medžiagos seriją

Amsterdamas, Nyderlandai, 2017 m. liepos 25 d. Norėdama paminėti savo 100 metų jubiliejų 2017 m. liepos 25 d., Nikon pristato išskirtinės medžiagos seriją. Ši medžiaga bus sudėta į Nikon Jubiliejaus svetainę, skelbiama visą vasarą ir apims žinomus viso pasaulio fotografų, turėjusių įtakos vaizdų kūrimo amžiui ir padėjusių kurti turtingą šio prekės ženklo istoriją, kadrus, istorijas bei patarimus. Šioje svetainėje taip pat galėsite dalyvauti virtualioje ekskursijoje ir pamatyti Nikon muziejaus Tokijuje užkulisius.

Nuo tada, kai 1917 m. buvo įsteigta kaip Nippon Kogaku K.K., Nikon pasauliui tiekė unikalius gaminius ir dalijo patarimus, peržengiančius optikos ir tiksliųjų technologijų ribas. Nuo šios srities įžvalgų iki įžymių Nikon gerbėjų – medžiaga buvo parengta taip, kad įkvėptų fotografus bei gerbėjus.

Ji bus suskirstyta į penkias pagrindines toliau išvardytas kategorijas.

100 metų istorijų

Per pastarąjį šimtmetį Nikon reikšmingai prisidėjo prie vaizdų kūrimo pasaulio pokyčių. Nuo žinomų svarbių įvykių, fotoaparatų pristatymo ir gaminių naujovių iki ypatingų profesionalių fotografų, mėgėjų ir gerbėjų įkvepiančių idėjų – Nikon dalijasi svarbiausiomis gražiomis asmeninėmis istorijomis iš visos Europos ir viso pasaulio.

Virtualus Nikon muziejus

Norėdama parodyti Nikon tradicijas ir kaip prasidėjo Nikon istorija, bendrovė sukūrė 360 laipsnių vaizdo virtualią ekskursiją po visame pasaulyje žinomą savo muziejų Tokijuje. Įžengę į Nikon pasaulį žiūrovai galės sužinoti apie Nikon technologijas, gaminius ir pagrindinius bendrovės istorijos etapus, įskaitant informaciją apie tai, kaip Nikon prisidėjo prie biomokslų, medicinos ir netgi kosmonautikos sričių plėtros.

Icons with Nikons

Nikon fotoaparatus ir objektyvus naudoja įvairiausi žmonės. Šioje nuotraukų serijoje užfiksuotos muzikos, televizijos, filmų ir sporto pasaulio įžymybės, rankose laikančios Nikon.

100 metų pagalbos ir patarimų

Nuo 1917 m. Nikon padeda įvairių sričių fotografams dalydamasi informacija bei patarimais, kad išplėstų galimybių ribas, ir rodo kelią mėgėjams bei gerbėjams. Siekdama tai pažymėti ir pasitelkusi informaciją iš pasaulinės šio prekės ženklo gaminius naudojančių fotografų bazės, Nikon surinko geriausius šimtmečio ekspertų patarimus.

#LookBackAtNikon

Nikon taip pat socialiniame tinkle „Instagram“ rengia konkursą, skirtą Nikon gerbėjams ir entuziastams iš visos Europos, ir skirs įvairių prizų, tarp jų ir Nikon fotoaparatus. Konkurso sąlyga – dalyviams nufotografuoti savo atspindį, nuotraukoje turi būti ir Nikon fotoaparatas. Geriausią asmenukę prieš veidrodį, stiklo šukėje, baloje ar kitoje išradingai pasirinktoje vietoje sukūrę dalyviai gaus galimybę laimėti įvairių prizų, tarp jų fotoaparatus Nikon D500 arba D7500. Jei norite gauti daugiau informacijos, tapkite @NikonEurope sekėju socialiniame tinkle „Instagram“.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie Nikon 100 metų jubiliejų ir susipažinti su jubiliejine medžiaga, apsilankykite Jubiliejaus svetainėje.