Nikon Imaging | Lietuva | Europe

25-07-2017

Skaitmeninio SLR fotoaparato Nikon D850 kūrimas

Amsterdamas, Nyderlandai, 2017 m. liepos 25 d. Nikon malonu pranešti apie naujo etapo kuriant viso kadro, didelės skyros ir spartos skaitmeninius SLR fotoaparatus pradžią – greitai bus išleistas itin lauktas Nikon D850.

D850 bus stulbinantis įrankis nepripažįstantiems prastesnės nuotraukų kokybės ir mažesnio universalumo, įskaitant fotografo karjeros siekiančius ir profesionalius fotografus, ir mėgėjams, fiksuojantiems kraštovaizdžius, komercines sporto varžybas, mados renginius ir vestuves, taip pat daugialypės terpės turinio kūrėjams.

Fotoaparato D850 pirmtakas – D810, kurį labai vertino dėl neįtikėtinai ryškaus bei aiškaus perteikimo ir sodrių tonų. Šis galingas naujas FX formato skaitmeninis SLR fotoaparatas sukurtas įdiegiant įvairias naujas technologijas, funkcijas ir veikimo patobulinimus, kurie sukurti tiesiogiai pasinaudojant per daugelį metų sukauptais naudotojų, reikalaujančių tik geriausių turimos fotografavimo įrangos savybių, atsiliepimais.

D850 pranoks pačių įvairiausių fotografų, ieškančių didelės skyros bei spartos galimybių, kurias gali suteikti tik tokio lygio Nikon fotoaparatas, naudojamas su NIKKOR objektyvais, lūkesčius.

*Informacija apie šio gaminio išleidimą bus paskelbta vėliau.