Nikon Imaging | Lietuva | Europe

31-05-2017

Pasinerkite į nuotykius naudodami visiškai naują bet kokioms oro sąlygoms atsparų COOLPIX W300

Amsterdamas, Nyderlandai, 2017 m. gegužės 31 d. Nikon pristato visiškai naują COOLPIX W300 – bet kokioms oro sąlygoms atsparų kompaktišką fotoaparatą, pasižymintį puikiu veikimu giliai vandenyje. Šis fotoaparatas puikiai tinka nuotykių mėgėjams, jį paprasta naudoti ir jis pasiruošęs fiksuoti kaimo gamtos, miesto ir visus kitus vaizdus.

Naudojant COOLPIX W300 lengva fiksuoti 16 MP nuotraukas ir kurti 4K/UHD skyros vaizdo įrašus 30 m siekiančiame gylyje nenaudojant specialaus korpuso¹. Šis dulkėms atsparus kompaktiškas fotoaparatas taip pat patikimai veikia sausumoje – su juo galima fotografuoti esant net –10 °C šalčiui². Be to, smūgiams atsparus korpusas gali atlaikyti fotoaparatui nukritus net iš 2,4 m aukščio³. Ryškus plačiakampis kintamojo židinio NIKKOR objektyvas suteikia naudotojams neribotas galimybes fiksuoti nuostabius veiksmų kadrus esant prastam apšvietimui ar tamsioje vandens gelmėje. Naudojant makrorežimą galima kurti vandenyje ar virš jo esančių mažyčių stebuklų itin stambaus plano nuotraukas. Kadangi palaikoma GPS/GLONASS/QZS sistema, paprasta pridėti nuotraukų geografines žymas ir registruoti keliones. Be to, SnapBridge ryšio technologija suteikia galimybę naudotojams sinchronizuoti fotografuojamus kadrus su išmaniuoju įrenginiu arba fotografuoti nuotoliniu būdu pasitelkiant išmanųjį įrenginį.

Nikon Europe produktų vadybininkė Inesa Bernard (Ines Bernardes) teigia: „Jei norisi šiek tiek nuotykių, tai yra jums skirtas kompaktiškas fotoaparatas. Pasiimkite COOLPIX W300 ir keliaukite – galėsite užfiksuoti linksmybes baseine, grožybes, sutinkamas nardant, arba net užfiksuoti vaizdo įraše, kaip nardote norėdami gauti patyrusių nardytojų atviruose vandenyse „Advanced Open Water“ sertifikatą. Galite fotografuoti kraštovaizdį sėdėdami visureigio gale arba filmuoti veiksmą ant kalno šlaito – ir visiškai nereikia rūpintis fotoaparatu. Be to, naudojant SnapBridge ryšio technologiją paprasta akimirksniu bendrinti patiriamų nuotykių kadrus“.

Pagrindinių funkcijų suvestinė

Tvirta konstrukcija. Patvarumas. Neribotos galimybės. Atsparus vandeniui 30 m gylyje, ir nereikia naudoti specialaus korpuso¹. Atsparus smūgiams krentant net iš 2,4 m aukščio². Atsparus net iki –10 °C temperatūros šalčiui ir dulkėms³.
Jaudinančios akimirkos. Išskirtiniai kadrai. Jautrus foninio apšvietimo 16 MP CMOS jutiklis ir ryškus f/2,8 5 k. optiškai priartinantis objektyvas. Naudojant 10 k. priartinimo funkciją Dynamic Fine Zoom⁴ objektyvo aprėptis padvigubinama, kad veiksmą būtų galima užfiksuoti iš dar arčiau.
Parodykite daugiau pasaulio vaizdų. Įrašykite 4K/UHD 30p filmuotą medžiagą arba kurkite „Full HD“ (1080p) vaizdo įrašus sausumoje ar po vandeniu. Nauja AE fiksavimo funkcija padeda kurti sklandžius vaizdo įrašus kintančio apšvietimo sąlygomis, o tai itin patogu filmuojant po vandeniu.
Ryškiai fiksuojantis ir stabilus. Spartus automatinis fokusavimas ir įspūdinga Nikon 5 ašių hibridinio virpesių mažinimo funkcija suteikia galimybę fotografuoti greitai, stabiliai ir tiksliai sufokusuotus kadrus tiek sausumoje, tiek po vandeniu.
Žino, kur keliaujate. Parodo, kur buvote. Paspaudus fotoaparate įtaisytą naują Programų mygtuką ekrane iš karto bus rodomi GPS duomenys, nueitų žingsnių skaičius ir aukščio virš jūros lygio (gylio) arba oro (vandens) slėgio rodmenys.
Lengva valdyti situacijas, kuriose gausu nuotykių. Naudojant tvirtą rankeną, didelį ekraną ir paprastai valdant fotoaparatą po vandeniu arba dėvint pirštines.
Pasaulyje laukia daugybė nuotykių. Keliaukite jų ieškoti. Fotoaparato trijų kontaktų lizdas naudingas ne tik priedams, tokiems kaip Nikon povandeninė blykstė SB-N10, bet ir kuriant laiko intervalo filmus, kai naudojamas trikojis.


¹ Atsparumas vandeniui: atlaiko Nikon bandymo sąlygas, kurios yra JIS/IEC 8 apsaugos klasės (IPX8) atitikmuo. Iki 30 m siekiančiame gylyje galima fotografuoti maždaug 60 minučių.
² Atsparumas šalčiui ir dulkėms: atlaiko Nikon bandymo sąlygas, kurios yra JIS/IEC 6 apsaugos klasės (IPX6) atitikmuo.
³ Atsparumas smūgiams: atlaiko Nikon bandymo sąlygas, atitinkančias smūgių metodą „MIL-STD 810F Method 516.5-Shock“ (numetus ant 5 cm storio faneros lakšto iš 240 cm aukščio).
⁴ Naudojant Dynamic Fine Zoom galima priartinti 2 k. efektyviau nei teleobjektyvu su ilgiausiu optinio priartinimo atstumu ir išlaikyti maksimalią vaizdo skyrą.

Suderinamas su SnapBridge
Fotoaparato „Bluetooth®“ ir „Wi-Fi®“ funkcijos veikia tik naudojant SnapBridge. Kad SnapBridge būtų galima naudoti su šiuo fotoaparatu, suderinamame išmaniajame įrenginyje turi būti įdiegta Nikon SnapBridge programėlė.

„Bluetooth®“ pavadinimas ir logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, Inc.“, o Nikon ir jos susijusios įmonės naudoja šiuos prekių ženklus pagal licenciją.
„Wi-Fi®“ ir „Wi-Fi Certified“ logotipai yra registruotieji „Wi-Fi Alliance®“ prekių ženklai.
„Android“ ir „Google Play“ yra „Google Inc.“ prekių ženklai.