Nikon Imaging | Lietuva | Europe

28-04-2017

2017 m. Nikon laimėjo keturis TIPA apdovanojimus: Nikon D5600, COOLPIX W100, PC NIKKOR 19mm f/4E ED ir KeyMission 360

Amsterdamas, Nyderlandai, 2017 m. baland˛io 28 d.: Nikon d˛iaugiasi galėdama paskelbti, kad keturi iš jos gaminių buvo apdovanoti presti˛iniuose 2017 m. TIPA apdovanojimuose, kuriuos remia Techninių vaizdų spaudos asociacija (TIPA) – visuotinė fotografavimo ir vaizdų kūrimo pramonės lyderė. Nikon D5600 pelnė titulą „Best Entry Level DSLR“ (geriausias pradedantiesiems skirtas DSLR fotoaparatas), COOLPIX W100 buvo pripa˛intas kaip „Best Rugged Camera“ (geriausias tvirtasis fotoaparatas), PC NIKKOR 19mm f/4E ED įvertintas kaip „Best Professional Lens“ (geriausias profesionalams skirtas objektyvas), o KeyMission 360 suteiktas apdovanojimas „Best 360° Camera“ (geriausias 360° fotoaparatas).

Skirtingų kategorijų fotografavimo ir vaizdų kūrimo gaminiai, pagaminti nuo 2016 m. baland˛io 1 d. iki 2017 m. kovo 31 d., buvo atrinkti presti˛inių fotografavimo ir vaizdų kūrimo priemonių ˛urnalų iš viso pasaulio redaktorių balsavimu.

TIPA komentarai apie Nikon D5600 – apdovanojimo „Best Entry Level DSLR“ laimėtoją

Nikon 24,2 MP DX formato fotoaparate D5600 įtaisyta Nikon technologija SnapBridge, kurią naudojant galima fotografuoti nuotoliniu būdu ir automatiškai perduoti vaizdus iš fotoaparato į suderinamą išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį „Bluetooth“ ryšiu. Vaizdo įrašus taip pat galima perduoti per fotoaparate įtaisytą „Wi-Fi“ jungtį. Fotoaparatu galima fotografuoti 5 fps spartos nepertraukiamo fotografavimo re˛imu, jame yra 39 taškų AF sistema, o ISO intervalas yra 100–25 600. Atlenkiamasis sukamasis 8,1 cm / 3,2 col. 1 037 tūkst. taškų LCD jutiklinis ekranas suteikia galimybę kūrybingai pasirinkti matymo tašką, taip pat galima rinktis iš daugelio fotoaparato specialiųjų efektų re˛imų bei standartinių ekspozicijos re˛imų ir modelių.

Fotoaparatu galima filmuoti vaizdo įrašus „Full HD“ raiška, 60p sparta, be to, galima pasirinkti Nikon nuotraukų formatą NEF (RAW).

TIPA komentarai apie Nikon COOLPIX W100 – apdovanojimo „Best Rugged Camera“ laimėtoją

Atsparus vandeniui iki 10 metrų, atsparus smūgiams iki 1,8 metro, atsparus šalčiui iki -10 °C ir atsparus dulkėms W100, siūlomas u˛ priimtiną kainą, yra su 13,2 MP CMOS jutikliu, kuriuo galima fotografuoti apytiksliai iki 4,7 fps sparta ir 30p sparta filmuoti „Full HD“ raiškos vaizdo įrašus. 3 k. optiškai priartinantis NIKKOR objektyvas (35 mm formato atitikmuo) leid˛ia rinktis 30–90 mm ˛idinio nuotolio intervalą ir elektroninį VR. 2,7 col. 230 tūkst. taškų TFT LCD monitoriaus šviesumą galima reguliuoti, renkantis iš 5 lygių. Yra daug kūrybinių scenų re˛imų ir +/-2 EV ekspozicijos kompensavimas. Naudojant specialius valdymo vienu palietimu mygtukus paprasta fotografuoti ir sudėtingomis oro sąlygomis, ir po vandeniu, o su Nikon SnapBridge galėsite lengvai bendrinti ir įrašyti turinį į išmanųjį telefoną.

TIPA komentarai apie PC NIKKOR 19mm f/4E ED – apdovanojimo „Best Professional Lens“ laimėtoją

Architektūros objektus ir ankštas vidaus erdves fotografuojantys profesionalai įvertins šio pakreipiamo-paslenkamo, visame kadre perspektyvą koreguojančio objektyvo kokybę ir charakteristikas. Jame įtaisyti 3 ED elementai ir du asferiniai elementai, objektyvas dengtas nanometrine kristaline ir ypatinga integruotąja danga. Objektyvą galima pakreipti +/-7,5 laipsnio kampu ir paslinkti +/-12 mm, pasukti iki 90 laipsnių. Objektyvas užtikrina maksimalų perspektyvos valdymą: pakreipimo ir paslinkimo judesius galima nustatyti atskirai ir nefiksuoti, pakreipti galima lygiagrečiai ar statmenai poslinkiui. Objektyvo priekinis ir galinis elementai padengti vandenį, dulkes, nešvarumus ir riebalus atstumiančia fluoro danga, jame yra elektromagnetinis diafragmos mechanizmas, o ma˛iausia diafragma yra f/32.

TIPA komentarai apie KeyMission 360 – apdovanojimo „Best 360° Camera“ laimėtoją

Su KeyMission 360 naudotojai gali fiksuoti ir bendrinti visiškai įtraukiančius 360 laipsnių vaizdo įrašus ir nuotraukas, fotoaparatas be papildomo dėklo yra atsparus vandeniui, smūgiams ir šalčiui. Įrenginys gali įrašyti 4K HD vaizdo įrašus, fiksuoti 23,9 MP raiškos nuotraukas, fotografuoti laiko intervalų sekas, taip pat yra integruota Nikon technologija SnapBridge, suteikianti galimybę belaid˛iu ryšiu bendrinti turinį tikruoju laiku. Arčiausias fokusavimo atstumas yra apie 30 cm, ap˛valgos kampas yra 8,2 mm (35 mm atitikmuo). Šiuo kompaktišku (61,1 x 65,7 x 60,1 mm) ir lengvu (198 g) fotoaparatu naudotojai gali fotografuoti įvairiose situacijose, pasirinkę specialus tvirtinimo priedus.