Nikon Imaging | Lietuva | Europe

03-04-2017

Nikon pristato 100 metų sukakties atminimo modelius

Amsterdamas, Nyderlandai, 2017 m. baland˛io 3 d.: Nikon su malonumu pristato savo atminimo modelių ir prekių asortimentą, skirtą atšvęsti bendrovės 100 metų sukaktį, sueisiančią 2017 m. liepos 25 d.

Nuo tada, kai 1917 m. buvo įsteigta kaip Nippon Kogaku K.K., Nikon pasauliui tiekė unikalius gaminius, per˛engiančius optikos ir tiksliųjų technologijų ribas. Jubiliejinis asortimentas, pa˛ymėtas 100 metų sukakties logotipu, išsiskiriantis specialia apdaila ir detalėmis, apima du geriausius Nikon skaitmeninius SLR fotoaparatus, geriausią NIKKOR objektyvą iš f/2.8 did˛iausios diafragmos objektyvų serijos, specialų trijų NIKKOR objektyvų rinkinį ir, galiausiai, trejų tipų ˛iūronų versijas, skirtas sukakčiai paminėti.

Taip pat bus galima įsigyti prekių iš ypatingos atminimo kolekcijos – daugiau informacijos ieškokite mūsų 100 metų jubiliejaus svetainėje http://www.nikon.com/100th/.

D5 laida, skirta 100 metų jubiliejui

D5 yra Nikon geriausias skaitmeninis SLR fotoaparatas. Šios laidos modelis atkartoja savo pirmtako charakteristikas, yra su tamsia metalo pilkumo apdaila ir įspaudu, rodančiu Nikon indėlį į mokslą ir kosmoso tyrinėjimus. Taip pat pridėtas jubiliejinis lankstinukas su išsamia informacija.

D500 laida, skirta 100 metų jubiliejui

100 metų jubiliejui skirta laida, pa˛ymėta metalo pilkumo apdaila ir atminimo logotipu, suderina eleganciją ir tobulą fotografavimą. Fotoaparatas yra išskirtiniame metaliniame dėkle su logotipu ir serijos numeriu, taip pat yra specialus korpuso dangtelis ir odinis dir˛elis, ant kurių irgi įspaustas logotipas.

NIKKOR 70-200E laida, skirta 100 metų jubiliejui

Šios šventinės laidos AF-S NIKKOR 70-200mm f/2.8E FL ED VR objektyve yra atskiri stiklo elementai, sudarantys jo vidinę konstrukciją, taip pat specialus demonstravimo stovas ir dėklas, suteikiantys galimybę iš tiesų pajusti, kaip objektyvas atlieka jam būdingą atkūrimą.

NIKKOR Triple F2.8 Zoom Lens Set rinkinio laida, skirta 100 metų jubiliejui

NIKKOR objektyvai tapo Nikon optikos technologijų sinonimais. Šiame jubiliejiniame rinkinyje yra trys f/2.8 did˛iausios diafragmos kintamojo ˛idinio objektyvai, geriausiai atstovaujantys NIKKOR pavadinimui – plačiakampis AF-S NIKKOR 14-24mm f/2.8G ED, įprastas AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8E ED VR ir teleobjektyvas AF-S NIKKOR 70-200mm f/2.8E FL ED VR. Tas pats atminimo serijos numeris išgraviruotas ant visų trijų objektyvų.

WX 7×50 IF ir WX 10×50 IF laida, skirta 100 metų jubiliejui

Šios laidos naujų, itin plataus regėjimo lauko WX serijos ˛iūronų (WX 7×50 IF, WX 10×50 IF) išskirtinis serijos numeris įspaustas centrinės ašies viršuje, o jubiliejaus logotipas atspausdintas ˛iūronų centrinės ašies apačioje, taip pat ant išskirtinio WX odinio dir˛elio, tiekiamo kartu su įprastu dir˛eliu. Bendras šių ˛iūronų skaičius bus ribotas iki šimto vienetų (7×50 ir 10×50 kartu).

8×30 E II laida, skirta 100 metų jubiliejui

Tai tradicinio, klasikinio, ilgai naudoto ir pamėgto dizaino Nikon ˛iūronų 8×30E II atminimo laida. Ši laida pa˛ymėta atminimo logotipu ir išskirtine metalo pilkumo apdaila. Taip pat pridėtas specialus dir˛elis ir dėklas.

100 metų jubiliejaus atminimo gaminiai

Nikon 100 metų jubiliejui skirtas krištolinis Nikon I modelis

Nuostabi krištolinė pirmojo Nikon 35 mm fotoaparato – legendinio I modelio, išleisto 1948 m., reprodukcija, kurią sukūrė „Swarovski“*, pasaulyje pirmaujantis kristalų gamintojas

Nikon 100 metų jubiliejui skirtų segtukų kolekcija

Šioje atlapo segtukų kolekcijoje vaizduojami Nikon garsiausi ir populiariausi pastarojo šimtmečio gaminiai, taip pat bendrovės logotipas.

Nikon 100 metų jubiliejui skirtas miniatiūrinis Nikon F fotoaparatas

Istorinis Nikon F – Nikon pirmasis geriausias modelis. Tai fotoaparatas, visam pasauliui nustatęs veidrodinių fotoaparatų standartus, o dabar pristatome jo modelį masteliu 1:2.

Nikon 100 metų jubiliejui skirtas aukščiausios klasės fotoaparato dir˛elis

Pagamintas iš geriausios itališkos odos, kuri naudojama ir sendama tampa vis geresnė.

Daugiau informacijos pateiksime bir˛elį.
Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų 100 metų jubiliejaus svetainėje

*„Swarovski“ yra „Swarovski AG“ prekės ˛enklas arba registruotasis prekės ˛enklas.

Skirtingose šalyse arba regionuose specifikacijos, dizainas, gaminio pavadinimas ir į komplektą įtraukiami priedai gali skirtis. Specifikacijos ir įranga gali būti keičiami be jokio įspėjimo ir gamintojui neprisiimant jokių įsipareigojimų.