Nikon Imaging | Lietuva | Europe

15-02-2017

Nikon gaminiams skirti „iF Design Award 2017“ apdovanojimai

Amsterdamas, Nyderlandai, 2017 m. vasario 15 d. Nikon ir jos pagal nuosavybės metodą valdoma įmonė Nikon-Trimble Co., Ltd* su malonumu praneša, kad penkiems jų gaminiams paskirti apdovanojimai „iF Design Award 2017“ (gaminių kategorija).

Apdovanojimai skirti šiems gaminiams:

Nikon D5 – apdovanojimas skaitmeniniam SLR fotoaparatui

D5 – tai naujausias Nikon etaloninis modelis, tinkamas įvairiausioms scenoms bei objektams fotografuoti, pasižymintis puikiu nepertraukiamu fotografavimu dideliu greičiu bei dideliu jautrumu. Abi pentaprizmės pusės supaprastintos siekiant patenkinti profesionalų įrankiams keliamus reikalavimus, taip pat sukurta tokia konstrukcija, dėl kurios fotoaparatas atrodo tvirtesnis ir greitesnis.

Nikon D500 – apdovanojimas skaitmeniniam SLR fotoaparatui

Profesionalus plataus vartojimo fotoaparatas D500 turi tokią pat 153 taškų AF sistemą kaip etaloninis D5. Jo APS-C jutiklis pasižymi nepaprastu universalumu, su juo galima nepertraukiamai fotografuoti dideliu maždaug 10 fps greičiu, taip pat, kai susietas su FX objektyvu, jis gali kurti teleobjektyvo efektą. D500 atskleidžia inovatyvumą ir judesio pojūtį – jame įtaisyta maža priekyje susiaurėjanti pentaprizmė (be blykstės), nukreipta į objektą – tai pagrindinis Nikon D serijos konstrukcijos elementas.

KeyMission 360 – apdovanojimas veiksmo kamerai

Pirmoji Nikon veiksmo kamera KeyMission 360 – tai nešiojamoji veiksmo kamera, kurioje įtaisyti priekinis ir galinis vaizdo jutikliai, taip pat du NIKKOR objektyvai, suteikianti galimybę kurti neįtikėtinai tikroviškus 360 laipsnių 4K UHD skyros vaizdo įrašus. Ji atspari vandeniui 30 m gylyje, atspari smūgiams, šalčiui ir dulkėms.

ECLIPSE Ti2 – apdovanojimas inversiniam mokslinių tyrimų mikroskopui

Tai yra etaloninis inversinių mikroskopų serijos modelis, skirtas naudoti biologijos, medicinos ir farmacijos sektorių reikmėms.

Šis mikroskopas tinkamas įvairioms mokslinių tyrimų reikmėms ir turi funkcijų, suteikiančių galimybes jį naudoti pažangiausiais tikslais ir užtikrinančių patogesnį naudojimą, didesnį stabilumą ir universalesnes naudojimo galimybes.

Nivo-i – apdovanojimas skaitmeninių vaizdų kūrimo sprendimui

Nivo-i – tai pirmasis sektoriuje matavimo įrenginys, skirtas skaitmeninių vaizdų kūrimo sprendimams, galintis tuo pat metu kurti skaitmeninius vaizdus ir teikti tikslius padėties nustatymo duomenis.

Jo naudojimo sritys įvairios – nuo infrastruktūros valdymo iki nelaimių prevencijos, nes apima betoninių tiltų įtrūkių nustatymą ir patikrą, nuošliaužų stebėseną ir plieninių karkasų koregavimo orientavimą.

„iF Design Awards“ – tai prestižiniai pasauliniai dizaino apdovanojimai, teikiami nuo 1953 m., kuriuos įsteigė bendrovė „iF International Forum Design GmbH“. Teikiami kelių kategorijų, tokių kaip gaminiai, komunikacija ir pakuotės, apdovanojimai. Šiais metais žinomi ekspertai įvertino daugiau kaip 5 500 dalyvių iš 59 šalių.

* Nikon-Trimble Co., Ltd. yra Nikon ir JAV įsikūrusios „Trimble Inc“ įsteigta bendroji įmonė, teikianti našumą didinančius tiksliųjų tyrimų sprendimus.