Nikon Imaging | Lietuva | Europe

19-10-2016

Pasiruoškite valdyti padėtį naudodami naująjį PC NIKKOR 19mm f/4E ED pakreipiamą ir paslenkamą objektyvą

Amsterdamas, Nyderlandai, 2016 m. spalio 19 d. Nikon pasiekė naują lankstumo kuriant kompoziciją lygį sukūrusi pirmąjį FX formato objektyvą, turintį perspektyvos valdymo (PC) funkciją, kuriame naudojami du PC pasukimo mechanizmai. PC NIKKOR 19mm f/4E ED puikiai tinka architektūrai, vaizduojamojo meno kūriniams ir kraštovaizdžiams fotografuoti ir yra sukurtas fotografams, turintiems gerai išlavintą erdvės pojūtį.

Dėl savo apžvalgos kampo ir ypatingų galimybių jį pakreipti, paslinkti ir pasukti dviem lygiais šis rankinio fokusavimo objektyvas suteikia galimybę fotografams daryti nuotraukas iš tinkamiausio pradžios taško. Pakreipimą ir paslinkimą galima naudoti atskirai arba kartu, taip iš esmės atkartojant didelio kadro formato fotoaparato judesius. Fotografai gali įvairiapusiškai valdyti objektyvo židinio plokštumą ir lengvai jį paslinkti, kad kurtų nesusiliejusius vaizdus. Arba jie gali pakreipti objektyvą ir fiksuoti kraštovaizdžius, kurie ryškūs nuo priekinio plano iki fono ir kuriuos fotografuojant nereikia uždaryti diafragmos, kaip naudojant standartinius objektyvus. 19 mm apžvalgos kampas puikiai tinka didelėms konstrukcijoms ir erdvėms fotografuoti, o išskirtinė optikos konstrukcija užtikrina, kad naudojant plačiakampius objektyvus dažnai pasitaikantis iškraipymas būtų sumažintas net kadro pakraščiuose.

Dirkas Jasperas (Dirk Jasper), Nikon Europe produktų rinkodaros vadovas, teigia: „Šis FX formato objektyvas yra ilgai lauktas Nikon NIKKOR objektyvų, turinčių perspektyvos valdymo funkciją, serijos priedas. Jis sukurtas atsižvelgiant į profesionalų, naudojančių PC objektyvus, poreikius ir jį naudojant iki pat kadro krašto efektyviai suderinamas apžvalgos kampas bei nepriekaištinga vaizdo kokybė.“

Pagrindinių funkcijų suvestinė

19 mm itin platus apžvalgos kampas
Naudodami 19 mm apžvalgos kampą fotografai gali užfiksuoti realių proporcijų vaizdus arba aprėpti daugiau konstrukcijos ir mažiau priekinio plano.

Itin tikslus: legendinė NIKKOR kokybė
Naudojant du asferinių objektyvų elementus smarkiai sumažinama išsklidusių blyksnių ir kitų tipų aberacijos tikimybė. Naudojant tris ypač mažos sklaidos stiklo elementus sumažinama vertikali spalvinė aberacija. Dėl Nikon nanometrinės kristalinės dangos pavyksta visame kadre beveik visiškai išvengti vaizdo dvejinimosi ir blyksnių, net esant foniniam apšvietimui.

Dviejų lygių PC pasukimas: fotografuokite iš tinkamiausio pradžios taško
Pakreipimą ir paslinkimą galima naudoti atskirai arba kartu. Jei pakreipimas naudojamas atskirai, galima pasukti iki 90° bet kuria kryptimi, visą objektyvą taip pat galima pasukti iki 90°.

Sklandus veikimas: puiki konstrukcija, išskirtinis ergonomiškumas
Tvirtas paslinkimo mechanizmas užtikrina sklandų veikimą. Objektyvas kompaktiškas ir sveria maždaug 885 g. Jis padengtas Nikon fluoro danga, ant kurios beveik nelieka vandens žymių, nesikaupia dulkių, nešvarumų, todėl nė kiek nenukenčia vaizdo kokybė.