Nikon Imaging | Lietuva | Europe

06-10-2016

Nikon pristato lazerinį atstumo matuoklį MONARCH 7i VR

Amsterdamas, Nyderlandai, 2016 m. spalio 6 d.: Nikon malonu pranešti apie Nikon lazerinio atstumo matuoklio MONARCH 7i VR – naujoviško modelio, turinčio optinę virpesių mažinimo funkciją – išleidimą.

MONARCH 7i VR veiksmingai mažina rankų judesių vaizdo ieškiklyje sukeltus virpesius (sinusoidines bangas) maždaug 1/5 arba mažiau, remiantis Nikon matavimo standartais. Vaizdas vaizdo ieškiklyje išlieka stabilus, todėl lengviau nusitaikyti į taikinį. Galima išmatuoti iki 915 metrų faktinį atstumą, o kartu su VR (virpesių mažinimo) technologija galima greitai ir paprastai išmatuoti atstumą netgi iki toliau esančių ir mažesnių objektų.

MONARCH 7i VR lazerinis atstumo matuoklis taip pat pasižymi daugiasluoksne danga padengtu 6 k. didinančių aukštos kokybės ieškikliu, perteikiančiu ryškius ir aiškius vaizdus. Naudojant ID technologiją rodomas horizontalusis atstumas, o su Nikon originaliu duomenų apdorojimo algoritmu HYPER READ rezultatas parodomas maždaug per 0,5 sekundės, nesvarbu, kiek toli būtumėte nuo taikinio.

Lazerinis atstumo matuoklis MONARCH 7i VR turi kompaktišką, lengvai paimamą korpusą, bet pasižymi aukšta optine ir matavimo veikimo kokybe. Atstumą iki taikinio galima išmatuoti tiksliai ir greitai situacijose, kai svarbi kiekviena sekundė, ir šis prietaisas puikiai tiks naudoti lauke. Dėl vandeniui atsparios ir nerasojančios konstrukcijos (baterijų skyrelis yra atsparus lietui) lazerinį atstumo matuoklį MONARCH 7i VR galima naudoti bet kokiomis atšiauriomis sąlygomis.