Nikon Imaging | Lietuva | Europe

06-10-2016

Nikon pristato naujus lazerinius atstumo matuoklius COOLSHOT 80i VR / COOLSHOT 80 VR, skirtus golfui

Amsterdamas, Nyderlandai, 2016 m. spalio 6 d.: Nikon malonu pranešti apie lazerinių atstumo matuoklių COOLSHOT 80i VR ir COOLSHOT 80 VR – naujoviškų lazerinių atstumo matuoklių modelių su optine VR (virpesių mažinimo) funkcija – išleidimą.

Dėl Nikon virpesių mažinimo sistemos rankų judesių vaizdo ieškiklyje sukelti vaizdo virpesiai (sinusoidinės bangos) sumažinami maždaug 1/5 arba mažiau (remiantis Nikon matavimo standartais). Kai objektas vaizdo ieškiklyje išlieka stabilus, lengva nusitaikyti į taikinį. Ši technologija žymiai palengvina atstumo matavimą ir sumažina paklaidas, nes lazerio spindulys nepasiekia taikinio, arba matavimus iki klaidingo objekto.

Abiejuose modeliuose naudojamas pirmo taikinio pirmumo režimas, kuris puikiai tinka matuojant atstumą iki vėliavėlės vejoje, kai fone matosi medžių. Be to, naudojant naują technologiją LOCKED ON vaizdo ieškiklyje rodomas ženklas LOCKED ON, informuojantis apie atstumą iki pirmojo taikinio – taip golfo žaidėjai visuomet gali būti tikri, kad žino tikslų atstumą iki vėliavėlės.

Modelis COOLSHOT 80 VR sukurtas tik faktiniam atstumui matuoti, o COOLSHOT 80i pasižymi ID technologija, kurią naudojant rodomas pagal šlaitą pakoreguotas atstumas (horizontalusis atstumas ± aukštis), todėl šis modelis puikiai tinka naudoti kalvotuose golfo laukuose.

Abu modeliai COOLSHOT 80i VR ir COOLSHOT 80 VR pasižymi daugiasluoksne danga padengtu, 6 k. didinančiu aukštos kokybės vaizdo ieškikliu, todėl matomi ryškūs ir aiškūs vaizdai, o matavimo rezultatas parodomas maždaug per 0,5 sekundės dėl Nikon originalaus duomenų apdorojimo algoritmo HYPER READ. Dėl kompaktiško dizaino prietaisus lengva nešiotis ir patogu paimti, o dėl vandeniui atsparios ir nerasojančios konstrukcijos (su lietui atspariu akumuliatoriaus skyreliu) juos galima naudoti bet kokiu oru, todėl visą dėmesį galite sutelkti žaidimui ir matuoti atstumą be jokio streso.