Nikon Imaging | Lietuva | Europe

19-10-2016

Pasiekite geresnių rezultatų naudodami naująjį AF-S NIKKOR 70–200mm f/2.8E FL ED VR

Amsterdamas, Nyderlandai, 2016 m. spalio 19 d. Nikon sukūrė FX formato telefotografijos objektyvą, tinkamą profesionaliems fotografams, – dabar jis greitesnis, lengvesnis ir ergonomiškesnis nei kada nors anksčiau. Naujasis objektyvas AF-S NIKKOR 70–200mm f/2.8E FL ED VR sukurtas tam, kad pasiektumėte geresnių rezultatų, todėl fotografai, darbe naudojantys Nikon sparčiai fotografuojančius DSLR fotoaparatus, aplenks savo konkurentus.

Kad ir ką befotografuotumėte – sporto renginius, veiksmus, naujienas ar reportažus, naujausia šio gerai žinomo objektyvo versija pasižymi įvairiais patobulinimais, turinčiais reikšmingos įtakos atliekant savo užduotis. Dėl patobulinto AF sekimo ir ekspozicijų valdymo, taip pat režimo VR SPORT galima pasiekti išskirtinių rezultatų fotografuojant serijomis. Palyginti su ankstesniu modeliu, naudojant šią objektyvo versiją užtikrinama geresnė viso kadro kokybė, taip pat sumažinamas šviesos silpnėjimas. Dabar artimiausias fokusavimo atstumas yra tik 1,1 m, o didžiausias atkūrimo santykis padidintas nuo 0,11 k. iki 0,21 k. Naudojant ant objektyvo cilindro esančius konfigūruojamus mygtukus objektyvą valdyti paprasčiau, o priartinimo ir fokusavimo žiedo padėtys pakeistos, kad būtų patogiau laikyti. Šis objektyvas dar niekada nebuvo toks lengvas, nes jo cilindras pagamintas iš naujo magnio lydinio, HRI ir fluorito elementų, tačiau konstrukcija tokia pat tvirta kaip ir anksčiau.

Dirkas Jasperas (Dirk Jasper), Nikon Europe produktų rinkodaros vadovas, teigia: „Naujasis objektyvas NIKKOR 70–200mm f/2.8E – tai neįtikėtinas šuolis vaizdo kokybės ir visais aspektais spartesnio bei patogesnio fotografavimo požiūriu. Režimas SPORT VR ir ergonomiškumas, perimtas iš naujausių Nikon 400 mm, 500 mm, ir 600 mm telefotografijos objektyvų, padarys reikšmingą poveikį fotografams, fiksuojantiems greitai atliekamus nenuspėjamus veiksmus su tokiu profesionalams skirtu DSLR fotoaparatu kaip D5.“

Pagrindinių funkcijų suvestinė

Patobulintas virpesių mažinimas (VR) ir objektyvo bei fotoaparato tikslumas
Naudojant patobulintą Nikon VR technologiją galima fotografuoti pasirinkus 4 padėtimis lėtesnį užrakto greitį, nei nenaudojant VR¹, jis suaktyvinamas vos tik užrakto atleidimo mygtukas nuspaudžiamas iki pusės. Nustačius SPORT VR režimą, fotografuojant itin greitai judančius veiksmus, vaizdo ieškiklyje matomas stabilesnis vaizdas. Dėl patobulinto AF sekimo fotografai gali greitai ir tiksliai reaguoti į automatinio fokusavimo pokyčius. Dėl elektromagnetinio diafragmos valdymo mechanizmo AE valdymas yra išskirtinai stabilus netgi fotografuojant serijomis dideliu greičiu.

Išskirtinis vientisumas: optinis tikslumas iki pat kadro krašto
Dėl visiškai naujos optikos konstrukcijos užtikrinama nepriekaištinga viso kadro kokybė. Naują optikos konstrukciją sudaro šeši ED stiklo elementai, iš fluorito pagamintas objektyvo elementas ir didelio lūžio rodiklio (HRI) elementas. Dėl nanometrinės kristalinės dangos sumažinama vaizdo dvejinimosi ir blyksnių tikimybė, todėl užfiksuojami aiškesni vaizdai. Be to, spalvų iškraipymas, spalvinė aberacija ir iškraipymas kontroliuojami, kad ir kokią priartinimo nuostatą pasirinktumėte.

¹ Įprastu režimu pagal CIPA standartą.