Nikon Imaging | Lietuva | Europe

23-08-2016

ESU photokina 2016: ko tikėtis iš Nikon

Per šių metų photokina Nikon pademonstruos gaminius, suteikiančius daugiau galių turinio kūrėjams

Per šių metų photokina Nikon pademonstruos gaminius, suteikiančius daugiau galių turinio kūrėjams

Amsterdamas, 2016 m. rugpjūčio 23 d. – dar kartą ruošiasi atsidurti dėmesio centre, dalyvaudama svarbiausioje pasaulinėje fototechnikos parodoje photokina, kuri vyks Kelne. „Koelnmesse“ 2.2 salėje būsiančio stendo lankytojai gali tikėtis pirmieji išgirsti jaudinančių naujienų ir patys pačiupinėti naujausius gaminius. ˇiūrovams taip pat prisistatys neįtikėtinai daug pasaulinio lygio fotografų, dirbančių su Nikon, kurie atskleis, kaip jie sukuria įkvepiantį turinį.

Neseniai išleistas Nikon D3400 Nikon stende bus pirmą kartą pademonstruotas publikai. Pa˛velkite iš arčiau į šį pradedantiesiems skirtą DSLR, kuriuo lengva bendrinti vaizdus keliaujant, bei pamatykite, kaip juo be pastangų galima u˛fiksuoti aukštos kokybės vaizdus.

Nikon stendo lankytojai taip pat galės išbandyti naujausius profesionalams skirtus DSLR gaminius, įskaitant geriausią FX formato fotoaparatą Nikon D5 ir jo mažąjį brolį Nikon D500. Pasinerkite į 360 laipsnių fotografiją su Nikon KeyMission 360; per CES 2016 pristatytas gaminys bus demonstruojamas stende. Taip pat bus platus NIKKOR objektyvų ir COOLPIX kompaktinių fotoaparatų asortimentas.

Nikon stende bus ir garsių fotografų, kurie pasidalys savo patirtimi fotografuojant su naujausia Nikon įranga. „National Geographic“ fotografė Ami Vitale perkels žiūrovus iš arti pasigrožėti raganosiais Afrikoje ir pandomis Kinijoje, o Nikon Europe ambasadorius Joel Marklund parodys didingiausių pasaulinių sporto renginių užkulisius, įskaitant „Rio 2016“ ir Čempionų lygos finalą. Pajuskite motokroso ir nevaržomo bėgimo teikiamą adrenaliną su Marcel Lämmerhirt ir mokykitės toliau su dar daugiau fotografų, kurie leis pažvelgti į savo nuostabų pasaulį.

Takamis Tsučida (Takami Tsuchida), Nikon Europe prezidentas, sako: „Labai d˛iaugiamės, galėdami palaikyti viso pasaulio fotografus, kuriančius jaudinantį turinį, ir mus įkvepia, kai matome, kaip mūsų technologija naudojama tokiems įspūdingiems darbams kurti. Dabar sukuriama daugiau turinio, nei kada nors anksčiau, todėl esame u˛sibrė˛ę u˛tikrinti, kad photokina 2016 demonstruojami gaminiai pasi˛ymės platesnėmis kūrybingumo, naujoviškumo ir kokybės galimybėmis.“

Photokina lankytojams atvira 2016 m. rugsėjo 20–25 d. nuo 10:00 iki 18:00. Visas pranešėjų ir veiklų tvarkaraštis bus pasiekiamas mūsų svetainėje. Norėdami sužinoti paskutines naujienas ir pamatyti peržiūras, galite sekti mus „Twitter“ @NikonEurope. Prisijunkite prie pokalbio „Twitter“ #photokina.