Nikon Imaging | Lietuva | Europe

17-08-2016

Naujuoju Nikon skaitmeniniu veidrodiniu fotoaparatu D3400 kurkite puikias nuotraukas ir akimirksniu pasidalykite jomis su kitais

Amsterdamas, Nyderlandai, 2016 m. rugpjūčio 17 d.: Nikon pristato D3400 – DX formato skaitmeninį veidrodinį fotoaparatą, kuriuo nepaprastai lengva kurti aukštos kokybės nuotraukas ir akimirksniu pasidalyti jomis su kitais. D3400 yra pirmasis pradedantiesiems fotografams skirtas Nikon skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas, kuriame įdiegta SnapBridge¹, todėl tai puikus fotoaparatas norintiems tobulėti ir vietoj momentinių nuotraukų imti kurti tikras fotografijas bei iškart jomis dalytis.

Nikon SnapBridge naudoja „Bluetooth® low energy“ (BLE) mažų energijos sąnaudų technologiją², todėl fotoaparatas gali palaikyti nuolatinį ryšį su išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu ir tam nereikės eikvoti daug energijos. D3400 naudotojai fotografuodami gali automatiškai sinchronizuoti nuotraukas, kad ir kokioje vietoje būtų. Paimkite su fotoaparatu susietą išmanųjį įrenginį, o nuotraukos jau bus jame, paruoštos dalytis – jokio vargo ir laiko gaišimo. Be to, šios nuotraukos nebus panašios į kitas nuotraukas. Dėl fotoaparate įtaisyto didelio 24,2 MP DX formato jutiklio, galingo EXPEED 4 procesoriaus ir NIKKOR objektyvo vaizdai išsiskirs ypatingu detalumu. Naudotojai gali mėgautis laisve ir užfiksuoti nuostabių kadrų esant silpnam apšvietimui, taip pat kurti portretus su tolygiu foniniu suliejimo efektu. Norintiems ne tik fotografuoti Nikon pripažinta D filmo funkcija suteiks galimybę paprastai kurti kinematografiškai atrodančią filmuotą medžiagą. Dėl greitai veikiančio NIKKOR objektyvo net pradedantieji filmų kūrėjai galės lengvai filmuoti esant bet kokiam apšvietimui ir padaryti, kad objektai gražiai išsiskirtų sulietame fone.

Džordis Brinkmanas (Jordi Brinkman), Nikon Europe produktų vadovas, teigia: „D3400 puikiai papildo sėkmės sulaukusią Nikon D3000 seriją. Jame taip pat įtaisyta pasitvirtinusi aukščiausios klasės technologija, kaip ir Nikon pažangiausiuose DSLR, be to, juo paprasta naudotis – būtent tuo pasižymi šis pradedantiesiems fotografams skirtų fotoaparatų asortimentas. Konkrečiai tariant, SnapBridge užtikrinamas nuolatinis ryšys reiškia, kad žmonės gali tyrinėti „tikrąją“ fotografiją ir likti prisijungę, kaip yra įpratę naudodami išmaniuosius telefonus.“

Papildomos pagrindinės savybės

Nedidelis DSLR, nenustojantis fotografuoti: visiškai įkrautu akumuliatoriumi užfiksuokite iki 1 200 kadrų³ – tokią galimybę suteikia mažai energijos naudojanti fotoaparato konstrukcija ir didelės talpos akumuliatorius.
Tobulas rezultatas net esant silpnam apšvietimui: ISO 100–25 600, padidėjimas vienu žingsniu, palyginti su maksimalia ISO reikšme, esančia D3300.
Vadovo režimas: naudotojams, kuriems fotografavimas naudojant DSLR yra naujas dalykas, vadovo režimas parodo, kaip sureguliuoti fotoaparato nustatymus, kad būtų galima sukurti puikių nuotraukų ir filmų.
Nikon DSLR pranašumas: išskirtinis greitis, tikslumas ir valdymas dėl nepaprastai ryškaus automatinio fokusavimo (AF) sistemos ir puikaus optinio vaizdo ieškiklio.
D filmas: įrašoma sklandi „Full HD“ filmuota medžiaga, nustačius iki 50p/60p kadrų greitį.
Išplečiama sistema: suderinama su įvairiais NIKKOR DX formato objektyvais ir paprastai naudojamomis Nikon Speedlight blykstėmis.
Komplektai: D3400 tiekiamas įvairiai sukomplektuotas – komplekte yra fotoaparato korpusas ir vienas arba du NIKKOR objektyvai. Lengvai atlikite kasdienes užduotis, naudodami universalų standartinį kintamojo židinio objektyvą, arba išplėskite savo galimybes, pasirinkę komplektą su AF-P DX NIKKOR 70–300mm f/4.5–6.3G ED VR objektyvu. Komplektai su AF-P NIKKOR objektyvais yra puikus pasirinkimas filmų kūrėjams, kadangi šie objektyvai fokusuoja greitai ir tyliai, todėl vaizdo įrašai filmuojami sklandžiai ir faktiškai be triukšmo.


¹ D3400 nepalaiko „Wi-Fi“ ryšio funkcijos, todėl šios SnapBridge funkcijos neveiks: nuotolinis fotografavimas išmaniuoju įrenginiu, originalaus dydžio nejudančio vaizdo perkėlimas, filmo perkėlimas.
² „Bluetooth®“ žodinis ženklas ir logotipai yra „Bluetooth SIG, Inc.“ registruotieji prekių ženklai. Nikon ir su ja susijusios įmonės tokius ženklus naudoja pagal licenciją.
³ Pagal CIPA standartus vieno kadro režimu, kai „Bluetooth®“ nenaudojamas.