Nikon Imaging | Lietuva | Europe

14-07-2016

Nikon pristato naująją MONARCH monoklių seriją

Amsterdamas, Nyderlandai, 2016 m. liepos 14 d.: Nikon Corporation malonu pranešti apie jos naujųjų MONARCH monoklių seriją, kurią sudaro keturi monoklių korpusai ir trys išskirtinai šiai serijai sukurti okuliarai. Šie MONARCH monokliai turi naują optinę konstrukciją, todėl užtikrina aukšto lygio optinius rezultatus ir tarsi kristalas aiškų regėjimo lauką. Kaip ED82 / EDIII modelio monoklių įpėdiniai, jie suteiks jaudinančios naujos patirties stebint gamtą.

MONARCH monokliai su Nikon ED (ypač mažos sklaidos) stiklu ir tiksliu, tikrovišku spalvų perteikimu, ant viso objektyvo uždėta daugiasluoksne danga ir prizmės paviršiais efektyviam šviesos perdavimui užtikrina kontrastingai sodrų regėjimo lauką. Optimizuota fokusavimo sistema leidžia greičiau ir patikimiau sufokusuoti.

MEP okuliarai naudoja naują optinę sistemą ir turi Field Flattener Lens System, leidžiančią išgauti pastoviai aštriai ryškų ir aiškų vaizdą visame regėjimo lauke, bei užtikrina ilgą atstumą iki akies. Pritvirtinus prie monoklių, kiekvienas iš šių MEP okuliarų tampa atsparus vandeniui, todėl juos saugu naudoti netgi netikėtai pasikeitus oro sąlygoms.

Ar stebėtumėte paukščius, ar gėrėtumėtės bet kokiu gamtos reginiu naktiniame danguje, monoklių aliuminio lydinio korpusas yra tvirtas ir patvarus, puikiai pritaikytas naudoti lauke. Tačiau prireikus toli keliauti ir nepaisant ekstremalių sąlygų, MONARCH monoklių konstrukcija juos leis naudoti visą kelionę.