Nikon Imaging | Lietuva | Europe

14-07-2016

Naujoji Nikon MONARCH HG linija – MONARCH žiūronų istorijoje pažangiausi modeliai

Amsterdamas, Nyderlandai, 2016 m. liepos 14 d.: MONARCH HG 8x42 ir 10x42 žiūronai pasižymi tiksliausiais rezultatais tarp visų MONARCH modelių, užtikrina aukšto lygio optikos rezultatus, aštriai ryškų vaizdą nuo vieno iki kito krašto bei nuostabiai natūralias spalvas kompaktiškame korpuse.

Platus matomas regėjimo laukas (60,3˚– 8×42 ir 62,2˚ – 10×42) užtikrina nuostabų vaizdą, tuo tarpu Field Flattener Lens System užtikrina aštriai ryškų ir aiškų vaizdą per visą ilgį iki objektyvo krašto.

Ypač mažos sklaidos (ED) stiklas ištaiso spalvinę aberaciją, kad vaizdas būtų kontrastingas ir aukštos skyros su natūraliai atkurtomis spalvomis. Aukštos kokybės daugiasluoksnė danga yra naudojama visiems objektyvams ir prizmėms, taip pat ant viršutinės prizmės yra uždėta dielektrinė itin atsispindinti daugiasluoksnė prizmės danga. Toks derinys leidžia iki 92 % išgauti išskirtinai ryškų vaizdą arba didesnį šviesos perdavimą.

Dėl aptakaus dizaino gaminys yra kompaktiškas ir lengvas, todėl jį paprasta nešiotis keliaujant, tuo tarpu magnio lydinio konstrukcija su įbrėžimams atsparia objektyvo danga yra tvirta ir patvari. Ilgas atstumas iki akies užtikrina aiškų regėjimo lauką, net jei nešiojate akinius, tuo tarpu pasukant užstumiami okuliaro apsodai leidžia žiūrėti į tinkamą stebėjimo tašką. Puikiai tinka užsiimant bet kokia lauko veikla – azoto pripildytas korpusas MONARCH HG žiūronams suteikia aukščiausio lygio atsparumą vandeniui iki 5 m gylyje maždaug 10 minučių. Optinė sistema sukonstruota taip, kad jos vidus nerasotų netgi žemo slėgio aplinkoje iki 5 000 m aukštyje, todėl visada aiškiai matysite, kai to labiausiai reikia.