Nikon Imaging | Lietuva | Europe

01-08-2016

PRISTATOME IDEALŲ JŪSŲ ATOSTOGŲ KOMPANIONĄ: NAUJĄJĮ VANDENIUI IR SMŪGIAMS ATSPARŲ FOTOAPARATĄ COOLPIX W100

Amsterdamas, Nyderlandai, 2016-08-01.: Nikon papildė savo COOLPIX kompaktiškų fotoaparatų seriją 13,2 megapikselių fotoaparatu COOLPIX W100, kuriuo paprasta įamžinti kelionių akimirkas tiek savo, tiek svečioje šalyje. Galite su juo maudytis ar net nardyti iki 10 m gylyje¹, jis atsparus smūgiams numetus iš 1,8 m² aukščio ir atsparus –10 °C³ šalčiui bei dulkėms⁴, todėl galite nesibaimindami pasiimti jį visur su savimi.

Kurkite aukštos kokybės nuotraukas ir akimirksniu pasidalykite jomis su kitais naudodami technologiją SnapBridge, kuri automatiškai persiunčia vaizdus į išmanųjį įrenginį, kad galėtumėte juos iš karto išsaugoti ir paskelbti socialiniuose tinkluose. Per mažų energijos sąnaudų technologiją „Bluetooth®⁵ Low Energy“ (BLE) veikianti SnapBridge technologija palaiko nuolatinį, mažai energijos reikalaujantį ryšį tarp COOLPIX W100 ir išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio, todėl labai paprasta tvarkyti nuotraukas. Palietus mygtuką galima įrašyti „Full HD“ filmus (1080p) su stereofoniniu garsu, o elektroninio VR (virpesių mažinimo) funkcija užtikrina, kad vaizdo įrašų vaizdas būtų sklandus ir ryškus.

Šį COOLPIX W100 itin patogu valdyti: jame yra specialūs vienu palietimu valdomi mygtukai ir nesudėtinga naudotojo sąsaja, be to, rasite ir specialų vaikams skirtą meniu, todėl šiuo fotoaparatu galės lengvai naudotis bet kokio amžiaus fotografai. Pasirinkite paprastą naudoti automatinį režimą ir leiskite fotoaparatui optimizuoti visus nustatymus, kad kaskart galėtumėte džiaugtis puikios kokybės vaizdais. Galite komponuoti aiškius kadrus 230 tūkst. taškų 6,7 cm (2,7 col.) TFT LCD ekrane net esant prastam apšvietimui ar ryškioje saulės šviesoje.

Mėgaukitės tobulais portretais, net jei jie daryti po vandeniu. Išmaniojo portreto sistema aktyvina tokias funkcijas kaip AF, pirmenybę suteikiant veidui, kuri automatiškai aptinka fotografuojamo objekto veido sritį ir ją sufokusuoja, o veidų aptikimo po vandeniu funkcija automatiškai fotografuoja, kai aptinka žmonių veidus jūroje ar baseine.

Pristatydama naująjį vandeniui bei smūgiams atsparų fotoaparatą Nikon Europe COOLPIX produktų vadybininkė Inesa Bernardes (Ines Bernardes) sakė: „Šis patvarus fotoaparatas COOLPIX W100 užtikrins aukštą nuotraukų ir „Full HD“ filmų kokybę, o jūs galėsite atsipalaiduoti, nes fotoaparatui nieko nenutiks, net jei jis netyčia nukris ant žemės ar įkris į baseiną. Kad ir kur keliautumėte, SnapBridge⁵ gali automatiškai sinchronizuoti vaizdus per mažų energijos sąnaudų „Bluetooth®⁶ Low Energy“ (BLE) technologiją su išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu, kad galėtumėte iš karto pasidalyti vaizdais ar juos išsaugoti. Dėl paprasto, intuityvaus valdymo šiuo fotoaparatu lengva fotografuoti kada tik panorėjus, o vaikams pritaikytas meniu reiškia, kad fotografavimas gali būti smagus užsiėmimas visai šeimai.“

¹ JIS/IEC 8 apsaugos klasės atitikmuo (IPX8: galima fotografuoti 60 minučių po vandeniu iki 10 m gylyje).
² (Atlaikė NIKON numetimo bandymo sąlygas, kurios atitinka MIL-STD 810F 516.5 smūgių metodą.)
³ Iki apytiksliai –10 °C.
⁴ JIS/IEC 6 apsaugos klasės (IP6X) atitikmuo.
⁵ SnapBridge iOS programėlė veiks tik su W100 atnaujinus fotoaparato mikroprogramą nuo 2016 spalio mėn.
⁶ „Bluetooth®“ žodinis ženklas yra registruotasis prekės ženklas, priklausantis „Bluetooth SIG, Inc.“, ir Nikon Corporation šį ženklą naudoja pagal licenciją.