Nikon Imaging | Lietuva | Europe

12-05-2016

Nikon laimėjo 2016 m. TIPA apdovanojimus trijose kategorijose už skaitmeninius SLR fotoaparatus D5 ir D500 bei SnapBridge

Amsterdamas, Nyderlandai, 2016 m. gegužės 12 d. Nikon Corporation džiaugiasi galėdama paskelbti, kad trys iš jos gaminių buvo apdovanoti prestižiniuose 2016 m. TIPA apdovanojimuose, kuriuos remia Techninių vaizdų spaudos asociacija (TIPA) – visuotinis fotografavimo ir vaizdų kūrimo pramonės lyderis. Nikon D5 DSLR fotoaparatas pelnė Geriausio DSLR profesionalaus / veiksmo fotoaparato apdovanojimą, Nikon D500 – Geriausio APS-C DSLR ekspertų fotoaparato apdovanojimą, o SnapBridge programai suteiktas Geriausios vaizdų kūrimo inovacijos apdovanojimas.

Skirtingų kategorijų geriausi fotografavimo ir vaizdų kūrimo produktai, pagaminti nuo 2015 m. balandžio 1 d. iki 2016 m. kovo 31 d., 2016 m. TIPA apdovanojimams atrinkti prestižinių fotografavimo ir vaizdų kūrimo priemonių žurnalų iš viso pasaulio redaktorių balsavimu.

Daugiau informacijos ieškokite 2016 m. TIPA apdovanojimų svetainėje.

TIPA komentarai apie Nikon D5 – Geriausio DSLR profesionalaus / veiksmo fotoaparato apdovanojimo laimėtoją

Vaizdo apdorojimo sistema EXPEED 5, integruota į D5, užtikrina žemą triukšmo lygį, spartų apdorojimą, reikalingą 4K UHD vaizdo įrašams, ir spartų nepertraukiamą fotografavimą maždaug 12 fps (su AF ir AE sekimu). Viena nepertraukiamo fotografavimo serija galima fiksuoti iki 200 kadrų 14 bitų nenuostolingojo glaudinimo RAW vaizdų. Naujasis Multi-CAM 20K automatinio fokusavimo jutiklio modulis sudarytas iš labai tankiai išdėstytų 153 fokusavimo taškų (99 iš jų yra kryžminio tipo jutikliai, išdėstyti centrinėje ir periferinėje srityse), aprėpiančių didelį kadro plotą. Be to, iš 4K UHD filmų galima gauti nejudančius maždaug 8 megapikselių JPEG vaizdus, D5 palaikomas didžiausias standartinis jautrumas Nikon istorijoje – ISO 102400, o su AF aptikimo diapazonu, pradedant vos −4 EV, galimas silpnai apšviestų ir nekontrastingų objektų automatinis fokusavimas.

TIPA komentarai apie Nikon D500 – Geriausio APS-C DSLR ekspertų fotoaparato apdovanojimo laimėtoją

Patvirtinus naują vaizdo apdorojimo sistemą EXPEED 5 ir naują Nikon DX formato CMOS jutiklį, D500 pasiekė platų standartinį jautrumo diapazoną – ISO 100–51200, kurį galima didinti iki ISO 1640000 (Hi 5) ekvivalento. D500 užtikrina spartų nepertraukiamą fotografavimą apytikriai iki 10 fps (su AF ir AE sekimu) iki 79 kadrų 14 bitų nesuglaudintų RAW vaizdų vienoje serijoje. Kartu su nejudančiais vaizdais, D500 palaiko 4K UHD (3 840 × 2 160) / 30p, viso dydžio HD ir laiko intervalo filmų įrašymą. Jis turi 3,2 col., maždaug 2 360 tūkst. taškų jutiklinio ekrano monitorių, kad būtų lengviau matyti ir fotografuoti. Fotoaparatas gali įrašyti tiek į XQD, tiek SD kortelės lizdus vienu metu ir yra suderinamas su SnapBridge, kad būtų galima sklandžiai prijungti fotoaparatą prie išmaniojo įrenginio, suteikiant vartotojams galimybę persiųsti ir bendrinti vaizdus.

TIPA komentarai apie SnapBridge – Geriausios vaizdų kūrimo inovacijos apdovanojimo laimėtoją

SnapBridge leidžia sklandžiai sujungti fotoaparatą ir išmanųjį įrenginį energiją taupančia „Bluetooth“ jungtimi. Įdiegus SnapBridge, programa leidžia į išmanųjį įrenginį greitai perkelti vaizdus iš fotoaparato, su kuriuo galima susieti iki penkių išmaniųjų įrenginių. Fotografavimo metu pradinius JPEG vaizdus arba jų mažesnes 2 MP (viso dydžio HD) JPEG kopijas galima automatiškai perkelti ir saugoti išmaniuosiuose įrenginiuose. Taip pat galima įtraukti dviejų tipų įterptąją informaciją, įskaitant autorių teises, fotografavimo informaciją, komentarus ir logotipus. Be to, programa palaiko fotografavimą nuotoliniu būdu iš išmaniojo įrenginio ir suteikia galimybę vartotojams sukomponuoti ir peržiūrėti kadrus realiuoju laiku išmaniojo įrenginio ekrane o, naudojant tam tikrus fotoaparatus, naudoti tokias funkcijas kaip automatinis laikmatis.

„Bluetooth®“ žodinis ženklas ir logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, Inc.“, todėl šiuos ženklus Nikon Corporation naudoja pagal licenciją.