Nikon Imaging | Lietuva | Europe

20-04-2016

NAUJAUSIA INFORMACIJA APIE SKAITMENINIŲ FOTOAPARATŲ PRISTATYMĄ RINKAI

Šiandien korporacija „TOKYO – Nikon” pranešė apie vėluojantį naujųjų skaitmeninių fotoaparatų pristatymą rinkai ir šiais metais įvykusio Kumamoto žemės drebėjimo padarinius.

VĖLUOJANTIS NAUJŲJŲ SKAITMENINIŲ FOTOAPARATŲ PRISTATYMAS RINKAI

Naujieji Nikon kompaktiniai skaitmeniniai fotoaparatai COOLPIX A300 ir B500 rinkoje pasirodys š.m. gegužės mėn., COOLPIX A900 ir B700 – liepos mėn., o Nikon KeyMission 360 action fotoaparatus bus galima įsigyti nuo spalio mėn., kadangi programinės įrangos derinimui reikia daugiau laiko.

Naujieji COOLPIX produktai turėjo pasirodyti balandžio mėn., o KeyMission 360 action fotoaparatai – šių metų pavasarį.

Premium kompaktiniai fotoaparatai Nikon DL18-50 f/1.8-2.8DL24-85 f/1.8-2.8, ir DL24-500 f/2.8-5.6 taip pat pasirodys vėliau dėl problemų su vaizdo apdorojimo integriniu grandynu, įdiegtu į tris naujus Premium kompaktinius skaitmeninius fotoaparatus, turėjusius pasirodyti š.m. birželio mėn.

DL serijos išleidimo ir pardavimo atšaukimas, paskelbtas š.m. vasario 13 d.

The effects of the 2016 Kumamoto earthquakesŠIAIS METAIS ĮVYKUSIO KUMAMOTO ŽEMĖS DREBĖJIMO PADARINIAI

Nikon produktų, tokių kaip skaitmeniniai fotoaparatai su keičiamais objektyvais, taip pat keičiami objektyvai ir kompaktiniai skaitmeniniai fotoaparatai, dalių tiekėjai patyrė žemės drebėjimo, vykusio balandžio 14 d. Kumamoto prefektūroje (Japonija), padarinius. Tai neišvengiamai turės įtakos mūsų produkcijai ir jos tiekimui. Šiuo metu vyksta situacijos tyrimas. Informacija bus paskelbta ją patvirtinus.    

Nuoširdžiai atsiprašome savo klientų, verslo partnerių ir visų susidomėjusių šiais modeliais dėl jų vėlavimo. Dedame visas pastangas, kad kuo skubiau juos pristatytume rinkai bei užtikrintume mūsų taikomus standartus ir aukščiausią Nikon produktų kokybę.