Nikon Imaging | Lietuva | Europe

23-02-2016

PRISTATOME NAUJUOSIUS COOLPIX FOTOAPARATUS, KURIUOSE VEIKIA NAUJA SNAPBRIDGE SINCHRONIZAVIMO IR BENDRINIMO PROGRAMĖLĖ

Amsterdamas, Nyderlandai, 2016 m. vasario 23 d.: įsigykite naujus galingus Nikon COOLPIX fotoaparatų modelius, kuriuose, siekiant užtikrinti nepriekaištingą veikimą, įdiegtos naujausios Nikon vaizdo kūrimo technologijos ir sumontuota patikima NIKKOR optika su ypač efektyvaus priartinimo objektyvu.

60 k. optiškai priartinantis COOLPIX B700 ir 35 k. optiškai priartinantis COOLPIX A900 suteikia galimybę naudotis ypač efektyviu teleobjektyvu ir moderniausia 4K UHD vaizdo įrašymo funkcija, o COOLPIX B500 sumontuotą 16 megapikselių CMOS jutiklį papildo įspūdinga 40 k. optinio priartinimo funkcija. Elegantiškame ir kompaktiškame COOLPIX A300 veikia optinio priartinimo 8 k. funkcija.

Visi fotoaparatai suderinami su SnapBridge – nauja Nikon programėle, kuri automatiškai palaiko nuolatinį ryšį tarp fotoaparato ir išmaniojo įrenginio, kad galėtumėte lengvai valdyti savo nuotraukas.

COOLPIX B700 išsiskiria legendine NIKKOR optika, sumontuota 60 k. optiškai priartinančiame Super ED stiklo objektyve, su priartinimo net 120 k. funkcija Dynamic Fine Zoom¹, todėl dabar labai paprasta itin aiškiai nufotografuoti toli esančius objektus, pvz., mėnulį, gamtos ar sporto varžybų scenas. Užtikrinkite vaizdų ilgaamžiškumą įrašydami 4K UHD/30p filmus ir itin kokybiškai tobulinkite užfiksuotus RAW (NRW) formato vaizdus. 20,3 megapikselio puikiai priartinančiame fotoaparate įdiegta itin efektyvi automatinio fokusavimo (AF) sistema užtikrina kuriamų fotografijų tikslumą, o 5 padėčių dvigubo aptikimo optinio VR (virpesių mažinimo)² funkcija ir šoninis priartinimo valdiklis sumažina fotoaparato drebėjimo poveikį. Komponuokite kadrus naudodami integruotą elektroninį vaizdo ieškiklį arba 7,5 cm (3 col.) pakreipiamą LCD ekraną (abiem atvejais sukuriama 921 tūkst. taškų skyra, suteikianti galimybę fotografuoti bet kokiu kampu), o tada savo vaizdais dalykitės naudodami SnapBridge programėlę.

20,3 megapikselio COOLPIX A900 – išskirtinės kokybės NIKKOR optika, telpanti mažame, bet stilingame korpuse. Fotografuokite pribloškiančius kelionių vaizdus stambiu planu, naudodami ypač efektyviai net 35 k. optiškai priartinantį objektyvą ir priartinimo 70 k. funkciją Dynamic Fine Zoom¹, arba įsimintinas šeimos gyvenimo akimirkas sudėkite į 4K UHD/30p filmus. Įgyvendinkite savo kūrybines idėjas naudodami 7,5 cm (3 col.) 921 tūkst. taškų didelės skyros pakreipiamą LCD ekraną ir rankinės ekspozicijos režimus (P / S / A / M), o tada savo vaizdais dalykitės naudodami SnapBridge programėlę. Būsite pasiruošę fotografuoti vos prireikus naudodami sparčiai veikiantį AF, lengvai iš naujo užfiksuosite objektą naudodami priartinimo mygtuką su apžvalgos funkcija ir galėsite lengvai sukurti pagreitinto ir sulėtinto veiksmo filmus. Taip pat itin efektyvi virpesių mažinimo funkcija (VR) užtikrina, kad kadrai visada bus ryškūs, o filmai sklandūs net visiškai priartinus.

Pribloškiamą vaizdo kokybę su 16 megapikselių COOLPIX B500 išgauti paprasta. 40 k. optiškai priartinantis NIKKOR objektyvas su priartinimo net 80 k. funkcija Dynamic Fine Zoom¹ suteiks jums galimybę visada būti veiksmo sūkuryje, o šoninis priartinimo valdiklis padės išlaikyti stabilumą. Fotografuokite unikaliu kampu naudodami 7,5 cm (3 col.) 921 tūkst. taškų pakreipiamąjį LCD ekraną, lengvai iš naujo užfiksuokite objektą naudodami priartinimo mygtuką su apžvalgos funkcija ir kurkite „Full HD“ filmus.

Šiuo nedideliu ir stilingu 20,1 megapikselio fotoaparatu COOLPIX A300 labai paprasta fotografuoti keliaujant. Jei norite fotografuoti iš arti, pritraukite vaizdą pasitelkę NIKKOR 8 k. optiškai priartinantį objektyvą, kuris leidžia rinktis priartinimo 16 k. funkciją Dynamic Fine Zoom¹, pasirinkę išmaniojo portreto režimą lengvai sukursite puikių portretų, o scenos automatinio pasirinkimo valdiklis automatiškai optimizuos fotoaparato nustatymus.

SNAPBRIDGE

Išmaniojo įrenginio susiejimas su Nikon fotoaparatu yra paprasta vieną kartą atliekama procedūra. Į savo išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį įdiekite programėlę SnapBridge, įjunkite fotoaparato maitinimą ir pasirinkite jį programėlėje esančiame galimų įrenginių sąraše. SnapBridge lieka veikti fotoaparato fone, todėl nuo šiol vos nufotografavę galite perkelti savo kadrus, nes nebereikia kiekvieną kartą jungtis. Vaizdai su fotoaparatu bus sinchronizuojami net jam veikiant miego režimu, o jūs galėsite ir toliau be jokių pertrūkių naudotis išmaniuoju įrenginiu. Naudodami SnapBridge savo išmaniojo įrenginio ekrane galėsite tiesiogiai peržiūrėti viską, ką mato Nikon fotoaparatas. Nusitaikykite išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio ekrane, o tada nuotoliniu būdu paleiskite užraktą, kad būtų užfiksuotas vaizdas.

Pristatydama naujuosius COOLPIX fotoaparatus ir SnapBridge programėlę Nikon Europe COOLPIX produktų vadybininkė Inesa Bernardes (Ines Bernardes) sakė: „Nauji COOLPIX modeliai veikia išskirtinai puikiai ir suteikia dar neregėto fotografavimo tikslumo galimybių. Anksčiau net nedrįsote svajoti apie tokio dydžio kadrus, o dabar galite juos kurti naudodami ypač efektyvaus priartinimo funkciją, o naujoji SnapBridge programėlė suteikia galimybę vaizdais iškart dalytis ir automatiškai perkelti į kitą vietą. Jei mėgstate fotografuoti sporto varžybas, kelionėse ar tiesiog norite įamžinti draugų ir šeimos narių portretus namie, rinkitės kurį nors iš naujųjų COOLPIX.“

¹ Didinimas taikant Dynamic Fine Zoom apskaičiuotas optiškai priartinus iš maksimaliai plataus kampo.
² Apskaičiuota pagal CIPA standartus esant maždaug 350 mm (atitinka 35 mm [135] formato židinio nuotolį).