Nikon Imaging | Lietuva | Europe

05-01-2016

Nikon fotoaparatas, pasižymintis naujomis SnapBridge prijungimo galimybėmis, tampa asmeninių įrenginių ekosistemos centru

Palaikoma perversmą sukėlusio mažai energijos vartojančio „Bluetooth®“, programa SnapBridge užtikrina sklandų, visada veikiantį bendrinimą

Amsterdamas, Nyderlandai, 2016 m. sausio 5 d.: Nikon Corporation malonu pranešti apie SnapBridge, veikiančią naudojant mažai energijos vartojantį Bluetooth – tai perversmą sukėlusi naujovė, pasižyminti nuolatiniu belaidžiu prijungiamumu prie išmaniųjų įrenginių. 2016 m. parodoje CES® Nikon atskleidė informaciją apie šią pažangią programinę įrangą, kuri yra naujovių plano dalis.

Remiantis Nikon inovacijų ieškojimo vaizdavimo įrenginių srityje patirtimi, šis žingsnis dar pakelia kartelę, nes Bluetooth palaikomos SnapBridge prijungiamumas yra sklandus, vartojantis mažai energijos ir suteikiantis fotografams daugybę patogių paslaugų prisijungus.

Ši technologija rodo, kad Nikon, įtvirtindama fotoaparatą, kaip asmeninių įrenginių ekosistemos dalį, skiria dėmesio programinės įrangos naujovių kūrimui. Nuo 2016 metų SnapBridge bus standartinė beveik visų Nikon fotoaparatų funkcija.

„Vaizdai dažniausiai yra komunikavimo centre, todėl ir fotoaparatas neturėtų atsilikti. Mūsų SnapBridge naujovė prijungia Nikon fotoaparatus prie asmeninių įrenginių nuolatiniam ryšiui palaikyti. Štai ką reiškia sukurti universalią fotografijos kalbą“, – teigė Nikon Corporation vaizdavimo veiklos padalinio rinkodaros sektoriaus vadovas, įmonės viceprezidentas Tadashi Nakayama.

Programa SnapBridge, veikianti naudojant mažai energijos vartojantį Bluetooth, suteikia galimybę nuolat ir nedelsiant perkelti realiuoju laiku užfiksuotus vaizdus iš fotoaparato į išmaniuosius įrenginius, paverčiant fotografiją socialine prisijungimo patirtimi. Tai atliekama automatiškai, nereikia suaktyvinti vaizdų perkėlimo iš fotoaparato funkcijos, taip pat išlaikomas abiejų įrenginių taupus energijos vartojimas. Perkeliant vaizdus naudotojai gali ir toliau mėgautis mobiliuoju internetu – jie gali tikrinti el. paštą arba prisijungti prie socialinės žiniasklaidos, sinchronizuodami savo nuotraukas.

Nikon fotoaparatų ir išmaniųjų įrenginių siejimas pradedamas nuo programos SnapBridge, kurią „iOS“ ir „Android TM“ sistemoms galima įsigyti „AppleAppStoreSM“ ir „GooglePlayTM“*.
*Programėlė bus parsiunčiama tiesiai iš Nikon interneto svetainės Kinijoje.

Pagrindinės programos SnapBridge funkcijos

- Paprasta, intuityvi sąranka susiejimui su išmaniaisiais įrenginiais
Įdiegus mobiliesiems skirtą programą, Nikon modeliai su integruota SnapBridge gali būti nuolat prisijungę prie išmaniojo įrenginio*. Patogumo sumetimais prisijungimą reikia sukonfigūruoti tik vieną kartą, ne taip, kaip ankstesnėse „Wi-Fi®“ perkėlimo programose, kur reikalinga nauja sąranka kiekvienąkart prijungus naudotojo įrenginį. Jungiantis pirmą kartą daugiau nebereikia nustatyti SSID ir slaptažodžio. Su fotoaparatu galima susieti iki penkių išmaniųjų įrenginių.
*Suderinami „iPhone®“ ir (arba) „iPad®“ arba išmanieji įrenginiai su operacine sistema „AndroidTM“.

- Vietos ir laiko informacijos automatinis sinchronizavimas
Programa SnapBridge paima naudotojo išmaniojo įrenginio vietos ir laiko informaciją ir automatiškai pagal ją sinchronizuoja fotoaparato informaciją, todėl keliaujant į užsienį nereikia ranka keisti fotoaparato datos ir vietos informacijos. Vos tik atvykę, naudotojai, nesijaudindami dėl netikslių vietos ir laiko nuostatų, kurios matysis jų vaizdų duomenyse, gali iškart pradėti fotografuoti.

- Sklandus nuotraukų perdavimas netgi fotografuojant
Fotoaparato meniu fotografai gali perjungti automatinio vaizdų perkėlimo per arba po fotografavimo parinktis. Fotoaparatas intuityviai persijungia iš mažai energijos vartojančio Bluetooth į Bluetooth, kad duomenys būtų perduoti netgi esant išjungtam fotoaparatui. Vaizdai yra perduodami į išmaniuosius įrenginius kaip 2-MP (Full HD) vaizdai JPEG formatu. Originalias JPEG nuotraukas taip pat galima perduoti.

- Kūrėjo informacijos įterpimas
Naudojant programą SnapBridge, į vaizdą galima patogiai įterpti kūrėjo informaciją. Naudotojai gali pasirinkti iki dviejų tipų informaciją, pradedant autorių teisių ir vaizdo informacija ir baigiant papildomais tekstais ir logotipais, kurie bus įkelti į vaizdą asmeninio vaizdo apsaugai ir identifikavimui.

- Nuotolinio valdymo funkcijos fotografuojant
Prieš atleidžiant užraktą programoje, programos SnapBridge nuotolinio fotografavimo* funkcija leidžia naudotojams realiu laiku patvirtinti per objektyvą matomus vaizdus išmaniojo įrenginio ekrane. Be to, mastelio keitimo ir fotoaparato vidinio laikmačio funkcijas taip pat galima valdyti išmaniuoju telefonu – tai suteikia daugiau galimybių ir didesnę laisvę fotografuojant.
*Nuotolinis fotografavimas galimas tik fotoaparatais, kuriuose įdiegta „Wi-Fi“.

- Sklandus bendrinimas socialinėje žiniasklaidoje ir NIKON IMAGE SPACE
SnapBridge palaiko sklandų bendrinimą socialinės žiniasklaidos programose. Su registruotu Nikon ID paskyroje NIKON IMAGE SPACE naudotojai gauna neribotą internetinę saugyklą 2-MP vaizdams laikyti. Vaizdus, perkeltus į išmaniuosius įrenginius 2-MP formatu, galima sukonfigūruoti taip, kad jie būtų automatiškai įkeliami į NIKON IMAGE SPACE paskyrą iš programos SnapBridge.