05-01-2016

Nikon pristato du naujus 18–55 mm DX kintamojo židinio objektyvus, su kuriais visada nufotografuosite puikių nuotraukų

Amsterdamas, Nyderlandai, 2016 m. sausio 5 d. – Nikon šiandien papildė NIKKOR objektyvų rinkinį dviem naujais DX formato kintamaisiais židiniais, su kuriais visada galėsite sukurti puikių nuotraukų ir filmų. Dėl jų kompaktiškos konstrukcijos ir priartinimo diapazono nuo plačiakampio iki įprastinio, objektyvai AF-P DX NIKKOR 18–55mm f/3.5–5.6G VR ir AF-P DX NIKKOR 18–55mm f/3.5–5.6G yra puiki išeitis fotografams, naudojantiems Nikon pradedantiesiems tinkamus DSLR fotoaparatus.

Šie daugiafunkciai objektyvai yra protingas pasirinkimas įvairioms kasdienėms akimirkoms – nuo miesto kadrų ir kraštovaizdžių iki portretų ir šeimos švenčių – tiksliai fiksuoti. Abiejų objektyvų židinio nuotolis atitinka populiarų 18–55 mm diapazoną ir abiejų didžiausia diafragma – f/3,5–5,6. Tai taip pat yra pirmieji NIKKOR objektyvai, kuriuose naudojamas naujas Nikon impulsinis variklis, kuris greitai fokusuoja ir puikiai tinka filmuoti. AF-P DX NIKKOR 18–55mm VR naudojama Nikon virpesių mažinimo technologija, skirta aiškiems, nesulietiems vaizdams fiksuoti, ypač prietemoje, ir abiejuose objektyvuose yra integruotas įtraukiamas objektyvo mechanizmas, todėl juos itin patogu nešiotis. Šie 18–55 mm objektyvai visada puikiai veikia ir labiausiai tinka pradedantiesiems DSLR fotografams dėl vaizdo kokybės, universalumo ir prieinamos kainos (ypač perkant komplektą).

Zurabas Kiknadzė (Zurab Kiknadze), Nikon Europe objektyvų, priedų ir programinės įrangos skyriuje dirbantis produktų vadybininkas, sako: „Džiaugiamės galėdami pristatyti šiuos du naujus Nikon 18–55 mm objektyvų rinkinio priedus. Abu objektyvai atitinka mūsų politiką – užtikrinti, kad naujų Nikon DSLR sistemos naudotojų pažintis su NIKKOR optikos pasauliu būtų pati geriausia. Supaprastinome objektyvo konstrukciją, kad dėl mažo svorio būtų patogiau nešioti, bet didžiausias pokytis yra Nikon impulsinis variklis – automatinis fokusavimas dabar daug greitesnis ir tylesnis nei anksčiau. Nesvarbu, ar naudojate 18–55 mm objektyvus filmuoti, ar fotografuoti, vaizdo kokybė bus puiki, be to, jie visada bus ypač patogūs ir patikimi.“

Naujas impulsinis variklis – sklandus ir greitas automatinis fokusavimas

Dėl Nikon impulsinis variklio abu šie nauji objektyvai fokusuoja tyliai ir yra greitesni nei bet kada. Priartinant norint fotografuoti, objektai fokusuojami akimirksniu ir visiškai tiksliai. Fiksuojant filmuotą medžiagą, variklis leidžia sklandžiai fokusuoti pereinant nuo vieno objekto prie kito beveik be triukšmo. Filmuotos medžiagos nesugadins jokie silpni, bet girdimi, objektyvo fokusavimo garsai.

Supaprastintas valdymas, patogu nešioti

Abu šie 18–55 mm NIKKOR objektyvai, sukurti taip, kad pirmą kartą besinaudojantieji galėtų fotografuoti intuityviau, puikiai tinka visiems DSLR fotografijos naujokams. Abu šiuos kompaktiškus ir lengvus objektyvus patogu naudoti. Be to, tai yra pirmieji Nikon objektyvai, kuriuos naudojant galima kaitalioti automatinį ir rankinį fokusavimą arba per fotoaparato meniu* įjungti ar išjungti VR. Ant paties objektyvo cilindro nėra jungiklių, todėl, atėjus laikui fotografuoti, neįmanoma netyčia pakeisti nustatymų. Objektyvo AF-P DX NIKKOR 18–55mm f/3.5–5.6G VR korpusas sveria tik 205 g, o AF-P DX NIKKOR 18–55mm f/3.5–5.6G –195 g. Nenaudojami abu objektyvai įtraukiami, todėl labai paprasta įsidėti į krepšį arba laikyti pritvirtintus prie fotoaparato per visą savaitgalio išvyką.

Nikon kokybės vaizdai

Šie objektyvai specialiai sukurti taip, kad galėtumėte kuo efektyviau išnaudoti Nikon DX formato DSLR didelio pikselių skaičiaus skyrą ir pažangų vaizdo jutiklį. Du asferiniai kiekvieno objektyvo elementai sumažina sferinę aberaciją ir kitokius iškraipymus, kad būtų galima fiksuoti didelės skyros nuotraukas ir filmus su ryškiomis spalvomis ir kontrastu bei aiškiomis detalėmis.

* Veikia tik su suderinamais fotoaparatais: D5500 / D5300 / D3300. Gali reikėti atnaujinti suderinamų fotoaparatų programinę aparatinę įrangą.