Nikon Imaging | Lietuva | Europe

14-01-2016

PRISTATOME NAUJUOSIUS COOLPIX A100 IR A10: KOKYBIŠKOS NUOTRAUKOS PAPRASTAI IR STILINGAI

Amsterdamas, Nyderlandai, 2016 m. sausio 14 d. Nikon papildė savo kompaktiškų fotoaparatų COOLPIX seriją dviem naujais modeliais, kurie sukurti galvojant apie paprastumą: tai nedidelis, stilingas ir patogus nešiotis 20,1 megapikselio fotoaparatas COOLPIX A100 ir 16,1 megapikselio fotoaparatas COOLPIX A10, kurį ne tik labai patogu laikyti, bet ir paprasta valdyti mygtukais, kad fotografavimas teiktų malonumą.

COOLPIX A100 sveria maždaug 119 g kartu su akumuliatoriumi ir SD kortele – ir nors šis fotoaparatas toks lengvas, kad net nejausite jo kišenėje ar rankinėje, jame gausu įvairių efektyvių fotografavimo funkcijų. 5 k. optiškai priartinančiu kintamojo židinio NIKKOR objektyvu (naudojant Dynamic Fine Zoom¹ galima priartinti net iki 10 k.) galėsite stambiu planu fotografuoti šeimos narius ir draugus, o naudodami specialiuosius ir sparčiuosius efektus suteiksite nuotraukoms išskirtinio žavesio. Scenos automatinio pasirinkimo valdiklis įvertina fotografuojamą objektą bei fotografavimo sąlygas ir automatiškai parenka tinkamiausią režimą. HD filmų įrašymo funkcija pasiekiama vieno mygtuko paspaudimu, o judesio suliejimo mažinimo funkcija užtikrina, kad vaizdai būtų aiškūs ir ryškūs.

Objekto aptikimo AF padeda fotoaparatui nuspėti ir akimirksniu sufokusuoti pagrindinį fotografavimo objektą – nesvarbu, ar fotografuojate žmogų, ar kokį nedidelį objektą. Nufotografavę rinkitės iš dvylikos efektingojo retušavimo efektų: paryškinkite makiažą pasirinkdami akių šešėlių, blakstienų tušo ar pudros parinktis arba paslėpkite maišelius po akimis. Visiškai įkrauto akumuliatoriaus energijos pakanka 250 kadrų arba maždaug valandos trukmės filmui sukurti. Be to, 20,1 megapikselio CCD vaizdo jutiklis užtikrina didelės skyros vaizdų ryškumą, todėl net išdidinti jie atrodo puikiai. Išsirinkite jums patinkančios spalvos Nikon COOLPIX A100 ir lengvai įamžinkite prasmingas akimirkas.

COOLPIX A10 modelis išsiskiria patogiu valdymu. 5 k. optiškai priartinančiu kintamojo židinio NIKKOR objektyvu (35 mm formato 26–130 mm atitikmuo) lengva iš arti užfiksuoti veido išraiškas ir kurti plačiakampes žmonių grupės nuotraukas. Ryškiame 6,7 cm (2,7 col.) LCD ekrane paprasta komponuoti kadrus, o scenos automatinio pasirinkimo valdiklis automatiškai parenka geriausią režimą pagal fotografavimo sąlygas. Lengvai pereikite nuo fotografavimo prie HD filmų įrašymo naudodami tam skirtą filmavimo mygtuką. Be to, judesio suliejimo mažinimo funkcija kompensuoja fotoaparato drebėjimą, todėl gaunami vaizdai ir vaizdo įrašai yra ryškūs.

Prieš fotografuodami galite pasirinkti įvairius vaizdų specialiuosius efektus ir iš karto fotoaparate patobulinti padarytus kadrus pritaikę sparčiuosius efektus. Įjungus šypsenos laikmatį fotografuojama tada, kai objektas nusišypso, o atmerktų akių funkcija įspės, jei fotografuojamas objektas sumirksės. Įjungus odos atspalvio sušvelninimo efektą tiksliau nustatomas veidas ir tobuliau pakoreguojami odos atspalviai, todėl sukurti portretai bus nepriekaištingi.

Pristatydama šiuos paprastus ir stilingus naujuosius fotoaparatus, Nikon Europe COOLPIX produktų vadybininkė Inesa Bernardes (Ines Bernardes) sako: „COOLPIX A100 puikiai tiks jūsų gyvenimo būdui, jei kasdienėms reikmėms jums reikia gana mažo fotoaparato, kuris tilptų į kišenę ar rankinę ir kuriuo galėtumėte užfiksuoti itin aiškius vaizdus namuose ar kelionėje. COOLPIX A10 dizainas gerai apgalvotas – fotoaparatą patogu laikyti, o tai padeda išvengti dėl fotoaparato judėjimo atsirandančio suliejimo. Be to, AA dydžio baterijų galima įsigyti kone visur, todėl galėsite fotografuoti nesibaimindami.“

¹ Didinimas taikant Dynamic Fine Zoom apskaičiuotas optiškai priartinus iš maksimaliai plataus kampo.