2/4/2015

Nikon 1 J4, Nikon 1 S2 ir COOLPIX S6900 suteiktas apdovanojimas „red dot award: product design 2015“

Amsterdamas, Nyderlandai, 2015 m. baland˛io 2 d. – Nikon su malonumu praneša, kad trys bendrovės gaminiai apdovanoti presti˛iniu apdovanojimu „red dot award: product design 2015“ (2015 m. „red dot“ apdovanojimas: gaminių dizainas), kurį remia Vokietijos dizaino centras „Design Zentrum Nordrhein Westfalen“. Nikon 1 J4 ir Nikon 1 S2, patobulinti fotoaparatai su keičiamaisiais objektyvais, bei kompaktiškas skaitmeninis fotoaparatas COOLPIX S6900 buvo apdovanoti u˛ kokybę ir dizainą.

„Red dot award: product design“ tapo vienu did˛iausių ir presti˛iškiausių dizaino konkursų visame pasaulyje. Šiais metais dizaineriai ir bendrovės iš 56 šalių pateikė vertinti 4 928 gaminius. Apdovanojimai buvo įteikti per pastaruosius dvejus metus išleistiems gaminiams, pasi˛ymintiems pranašumu devyniose dizaino srityse, įskaitant naujoviškumą, funkcionalumą, ergonomiką, ekologiją ir patvarumą.

Apdovanotieji gaminiai bus demonstruojami specialioje parodoje, kuri nuo 2015 m. bir˛elio 30 d. iki 2015 m. liepos 26 d. vyks dizaino muziejuje „Red Dot Design Museum“, esančiame „Zeche Zollverein“ pasaulinio kultūros paveldo vietoje Esene, Vokietijoje.

Nikon 1 J4

Su Nikon 1 J4 galima puikiai sekti judantį objektą, kadangi nepertraukiamo fotografavimo sparta did˛iausia pasaulyje* – apie 20 fps esant sekimo AF. Fotoaparatas su keičiamuoju objektyvu turi daug fotografavimo, filmavimo ir redagavimo funkcijų, jo korpusas lengvas ir kompaktiškas. Fotoaparate yra jutiklinis TFT LCD ekranas, todėl jį galima valdyti intuityviai, o integruota „Wi-Fi®“ funkcija leid˛ia paprastai siųsti ir bendrinti aukštos kokybės vaizdus.

* Iš skaitmeninių fotoaparatų su keičiamaisiais objektyvais, išleistų iki 2015 m. baland˛io 2 d. Nikon atlikto tyrimo duomenimis.

Nikon 1 S2

Nikon 1 S2 valdyti paprasta, todėl ir neturintys fotografavimo su keičiamaisiais objektyvais patirties galės u˛fiksuoti nuostabius vaizdus. Minimalistinio dizaino kompaktiškas fotoaparatas gaminamas keturių spalvų, įskaitant raudoną ir geltoną. Taip pat yra derantys objektyvai.

COOLPIX S6900

COOLPIX S6900 yra kompaktiškas skaitmeninis fotoaparatas su 12 k. optiškai priartinančiu objektyvu ir daugybe ypatybių, kurios leis naudotojams smagiai fotografuoti save. Tarp jų yra atlenkiamasis LCD ekranas, leid˛iantis fotografuoti iš ˛emai ar aukštai esančių vietų, įmontuotas fotoaparato stovelis bei priekinis u˛rakto atleidimo mygtukas. Fotoaparatą lengva naudoti, jame yra puikių funkcijų, pavyzd˛iui, valdymo judesiais funkcija, leid˛ianti per atstumą valdyti delnu, o su integruotomis funkcijomis „Wi-Fi®“ ir NFC bendrinti bus paprasta.

Išsamesnės informacijos apie „Red Dot Design Awards“ rasite adresu http://en.red-dot.org/