6/3/2015

Naujos vaizdo įrašų kūrimo galimybės, naudojant NIKKOR objektyvus, atskleid˛iamos dviejuose naujuose filmukuose

Amsterdamas, Nyderlandai, 2015 m. kovo 6 d. – šiandien Nikon pristato NIKKOR Motion Gallery seriją, kurioje yra du trumpi profesionalių filmavimo studijų sukurti filmukai ir pirmasis interviu iš serijos su NIKKOR objektyvų konstruktoriais. Klipuose matyti, kaip NIKKOR technologija leid˛ia menininkams išplėsti filmo ribas. Šie filmukai papildo gausų turinį, jau esantį NIKKOR svetainėje, sukurtoje siekiant paminėti 80-ąsias NIKKOR prekių ˛enklo metines.

Galerijoje NIKKOR Motion Gallery pateikiami pilnametra˛iai meniniai filmai, o geriausi menininkai, kuriantys įvairiausio ˛anro ir stiliaus filmus, draugėn susibūrė tam, kad dar labiau išplėstų vaizdavimo galimybes filmuose. Efektai, matomi dviejuose filmukuose, buvo pasiekti tik naudojant NIKKOR objektyvus ir Nikon fotoaparatus.

Kaip tai buvo padaryta, aiškinama pirmajame interviu iš interviu serijos su NIKKOR objektyvų konstruktoriais – „1 dalis. Ką mano konstruktoriai ir kaip jie kuria objektyvus?“ Šiame interviu Takayuki Sensui ir Toshinori pasakoja apie savo aistrą fotografijai ir objektyvų konstrukciją, savo mėgstamus objektyvus ir iššūkius, su kuriais susiduria juos kurdami.

Šis naujausias turinys yra NIKKOR šventinės kampanijos dalis. Juo norima parodyti kaip, suvienijus meną ir technologiją, kuriama istorija. Norėdami su˛inoti daugiau, apsilankykite svetainėje http://www.nikkor.com/history/.

Pirmieji du išleisti vaizdo įrašai yra „HOPE“ (Viltis), kurį sukūrė vaizdo įrašų kūrimo bendrovė „augment5 Inc.“ ir kuriame vaizduojamas įkvepiantis kasdienis ˛monių iš viso pasaulio gyvenimas, bei vaizdinio dizaino studijos „WOW“ filmukas „TOKYO DENSE FOG“ (Tirštas Tokijo rūkas), kuriame Tokijas paniręs į tirštą rūką.

„HOPE“ – „augment5 Inc.“ vaizdo įrašas

Filme „HOPE“ sekamas atskirų ˛monių gyvenimas įvairiose pasaulio šalyse ir atskleid˛iamas bendras ˛monėms būdingas gro˛is ir stiprybė. Filmo herojai – meistras, tyliai dirbantis savo darbą šurmuliuojančiame Honkonge, moteris, besidarbuojanti Šri Lankos arbatmed˛ių plantacijoje, ˛vejys, gimęs ir u˛augęs ma˛ame Norvegijos uoste, jaunas šokėjas, svajojantis sulaukti sėkmės Niujorke. Filmuodama įprastą, kasdienį šių ˛monių gyvenimą, kūrėjų komanda praleido beveik tris savaites ir patyrė, kaip svarbu ir reikšminga yra tiesiog gyventi.

Apie „augment5 Inc.“: pagrindinė „augment5 Inc.“ veikla yra vaizdo įrašų kūrimas ir verslo konsultacijos. Ieškodami išraiškos temų jie plėtoja turinį kaip būdą suprasti universalias šių laikų vertybes. Taip pat jie u˛siima filmų ir komercinių filmų kūrimu u˛sienio rinkoms.

„TOKYO DENSE FOG“ – vaizdinio dizaino studijos „WOW“ vaizdo įrašas

Filmuke „TOKYO DENSE FOG“ rodomi Tokijo vaizdai esant tirštam rūkui ir išsklaidytai šviesai. Per dieną u˛fiksavus daugybę Tokijo vaizdų, galutinis rezultatas transformuojamas į poetišką ir svajingą gamtovaizdį, slypintį visiškai baltame pasaulyje, kur šviesą išsklaido nesuskaičiuojama gausybė ore tvyrančių vandens lašelių.

Apie „WOW“: „WOW“ yra vaizdinio dizaino studija, kurios biurai įsikūrę Tokijuje, Sendajuje ir Londone. Čia atliekami įvairūs dizaino darbai, kurie neapsiriboja esamomis terpėmis ar kategorijomis. Studija nuolat siekia naujų vaizdavimo galimybių, kad įgyvendintų vaizdinio dizaino socialinę funkciją ir kartu maksimaliai išreikštų individualių kūrėjų unikalias charakteristikas ir pojūtį.

Interviu su konstruktoriais serijoje siekiama nušviesti NIKKOR objektyvų istoriją ir tradicijas, taip pat atskleisti konstruktorių aistrą ir patirtį siekiant aukštos kokybės ir naujovių, kuriomis pasi˛ymi NIKKOR objektyvai. Tai pirmasis filmukas iš keturių interviu serijos, kuri bus skelbiama svetainėje.