2015-03-02

NIKON NAUJASIS ME-W1 BELAIDIS MIKROFONAS. TIKSLIAI ATKURIAMAS GARSAS DIDELĖS SKYROS VAIZDO ĮRAŠAMS KURTI

Amsterdamas, Nyderlandai, 2015 m. kovo 2 d. Šiandien Nikon pristato naująjį ME-W1 belaidį mikrofoną. Nešiojamas įvairiakryptis / monofoninis mikrofonas paprastas naudoti, įrašo itin aiškų garsą, sklindantį iš iki 50 m nutolusio objekto.

Kadangi jis suderinamas su bet kokiu fotoaparatu, kuriame yra mikrofono lizdas, ME-W1 belaidis mikrofonas yra neįtikėtinai patogus įrenginys, kurį verta turėti. Mikrofonas sukurtas siekiant tiesiogiai iš garso šaltinio užfiksuoti aiškų nepertraukiamą garsą, užtikrinant tokią aukštą jo kokybę, kad klausytojai lieka nustebinti. Kadangi sistemą sudaro mikrofono siųstuvas ir imtuvas, susieti „Bluetooth“ ryšiu, sistemą paprasta nustatyti ir lengva naudoti. ME-W1 puikiai tinka pristatymams, tiesioginėms apklausoms gatvėje ir profesionalų darbams būdingos kokybės vaizdo tinklaraščiams įrašyti, nes įdėjus vieną bateriją jį galima nepertraukiamai naudoti iki trijų valandų. Be to, jeigu norėtumėte padaryti muzikinio pasirodymo stereoįrašą, tiesiog prijunkite Nikon ME-1 stereomikrofoną prie ME-W1 išorinio mikrofono lizdo.

Nikon Europe objektyvų, priedų ir programinės įrangos produktų vadovas Zurabas Kiknadzė (Zurab Kiknadze) sako:

„ME-W1 belaidis mikrofonas – tai dar vienas lauktas plataus Nikon priedų asortimento produktas. DSLR fotoaparatus kaip darbo įrankį vis dažniau renkasi filmų kūrėjai ir videografai, vertinantys lankstumą ir reikalaujantys kokybiškų rezultatų. Suteikdamas galimybę laisvai judėti ir užtikrindamas didelį garso įrašų tikslumą, naujasis ME-W1 tikrai yra praktiškas. Fotografai gaus tobulesnį profesionalų kokybės rezultatą: tiksliai atkuriamą garsą, derantį su didelės skyros filmuota medžiaga.“

ME-W1 belaidis mikrofonas – tai puikus būdas pagerinti filmuotos medžiagos kokybę įrašant aiškų garsą tiesiogiai iš garso šaltinio. Jeigu reikia judėti iš vienos vietos į kitą arba filmuojate triukšmingoje aplinkoje, belaidis mikrofonas gali būti nepamainomas įrankis. Kadangi mikrofoną galima pastatyti prie pat garso šaltinio, lengva patobulinti filmą papildant jį emocijomis, užfiksuoti stiprų kalbėtojo balsą arba įrašyti aplinkos garsą iš sunkiai pasiekiamų padėčių. Naudojant ME-W1 garsą fiksuoja tiek mikrofono siųstuvas, tiek imtuvas. Garsą galima įrašyti vien per mikrofoną arba per mikrofoną ir imtuvą, todėl paprasta susitelkti vien ties objektu arba įrašyti apibusį pokalbį. Nesvarbu, ką filmuojate – interviu ar vaizdo tinklaraščius, kuriuose filmuojamą sceną apibūdina filmuojantis asmuo, vienpusio arba abipusio garso įrašymo parinktis nepaprastai naudinga.

Kadangi ME-W1 belaidis mikrofonas suderinamas su labai įvairiais fotoaparatais, jis naudingas ne tik Nikon DSLR naudotojams. Galima tiesiogiai naudoti bet kurį Nikon 1 arba COOLPIX fotoaparatą su mikrofono lizdu, taip pat prie ME-W1 galite prijungti įvairius trečiųjų šalių įrenginius, naudodami papildomus tam skirtus kabelius. Garso įvestis monofoninė, tačiau, kai norite įrašyti stereogarsą, tiesiog prijunkite papildomą Nikon ME-1 stereomikrofoną prie ME-W1 išorinio mikrofono lizdo. Nesvarbu, ką įrašote – muzikinį pasirodymą ar pagrindinį pristatymą, galite laisvai judėti ir komponuoti vaizdo įrašą nekenkdami garso kokybei ar kryptingumui.

ME-W1 nepaprastai lengva valdyti, nes naudojant vieną AAA tipo bateriją galima įrašyti iki trijų valandų trukmės nepertraukiamą įrašą. Be to, kad yra kompaktiškas, šio mikrofono korpusas atsparus vandeniui, smūgiams ir dulkėms, todėl tai yra itin patogus įrankis. Nesvarbu, ar klaidžiojate gatvėmis kalbindami žmones naujam vaizdo tinklaraščiui, ar įrašote ilgai trunkantį renginį, ar visą dieną fiksuojate filmo scenas, dirbti padeda šis nešiojamas ir patvarus įrenginys.