06/11/2014

Nikon 4x10DCF žiūronai: griausmingos ovacijos naujajai baltai spalvai

Populiariuosius Nikon 4x10DCF žiūronus dabar galima įsigyti ir baltos spalvos (taip pat yra juodos, sidabrinės ir raudonos spalvų modeliai), todėl klientai gali rinktis iš keturių dinamiškų spalvų. Pabrėžus kompaktišką šių lengvų žiūronų dydį, naujasis baltas modelis yra aptakus ir grakštus.

4x10DCF žiūronai sveria vos 65 g, be to, žavi jų plonas 19 mm profilis ir itin kompaktiškas dizainas. Juos galite įsidėti į kišenę tarsi mobilųjį telefoną ar nešiojamą muzikos grotuvą. Dėl nedidelio dydžio ir sudėtingo dizaino tai stilingas priedas, kurį galima naudoti teatruose, koncertuose ar bet kuriame formaliame renginyje, kai norite atrodyti geriausiai.

Nepaisant nedidelio dydžio, 4x10DCF žiūronai užtikrina geriausias optines charakteristikas. Visi lęšiai ir prizmės yra padengti daugiasluoksne danga ir perteikia ryškius vaizdus, o 1,2 m artimo fokusavimo atstumas suteikia galimybę juos naudoti muziejuose.

Naujasis Nikon spalvotas 4x10DCF linijos papildymas pranoks žiūronų naudotojų, vertinančių madingą ir stilingą patogumą, lūkesčius.

- Itin kompaktiški ir lengvi (tik 65 g)
- Artimo fokusavimo atstumas: 1,2 m
- Visi lęšiai ir prizmės turi daugiasluoksnę dangą
- Paprasta naudoti (nereikia nustatyti dioptrijų reguliavimo valdiklio)
- Stilingas dizainas
- Galima įsigyti keturių spalvų: juodos, sidabrinės, raudonos ir baltos