03/11/2014

NIKON KAMPANIJA „ESU KITOKS“ ĮKVEPIA FOTOGRAFUS IŠNAUDOTI SAVO SAVITUMĄ

Amsterdamas, 2014 m. lapkričio 3 d. Šiandien Nikon pristato naujos didžiausios rinkodaros kampanijos „ESU KITOKS“, skirtos įkvėpti fotografus tyrinėti fotografavimo pasaulį per savo savitą perspektyvą, pradžią.

Suprasdama, kad fotografai stengiasi išsiskirti savo fiksuojamais vaizdais, Nikon įkvėps ir suteiks galimybę visų lygių fotografams siekti savo ambicijų ir tobulinti įgūdžius, stebint rodomus fotografus.

Pirmasis kampanijos etapas prasidės 2014 m. lapkričio 3 d. Europoje, pristačius televizijos reklamą, kurioje vaizduojamas Havajuose gyvenantis fotografas Klarkas Litlas (Clark Little), kurio vaizdai, užfiksuoti lūžtančių bangų viduryje, jau tapo sensacija visame pasaulyje. Antrasis etapas prasidės kiek vėliau šiais metais, dalyvaujant daug žadančiam fotografui Andriui Aleksandravičiui.

Visiems, kuriuos motyvuoja Klarko ir Andriaus istorijos, kampanijos metu Nikon žiniatinklio svetainėse bus pateiktas skaitmeninis centras, kur naudotojai galės atrasti fotografo kelionę ir įkvėpimą, slypintį už reklamoje naudojamų simbolinių vaizdų. Nagrinėdami Klarko istoriją, lankytojai taip pat ras mini dokumentiką, užkulisių filmuotą medžiagą ir interaktyvųjį interviu su juo pačiu.

Kampanija yra visiškai susijusi su 20 ir 30 sekundžių trukmės televizijos, spausdintine, lauko, kino ir internetine reklamomis. Jos pagrindinę mintį sugalvojo reklamos agentūra „Jung von Matt“, strateginė skaitmeninė agentūra „Blast Radius“ suteikė skaitmeninę pagalbą, o Londone įsikūrusi ryšių agentūra „Brands2Life“ pasirūpino pranešimais spaudai ir socialine medija.

„Nuo paauglių, besinaudojančių „Instagram“, iki profesionalių DSLR naudotojų – visų lygių fotografai turi troškimų savitais darbais išsiskirti iš minios. Pradėdami šią naują kampaniją, vedame žmones kokybiško fotografavimo link – padedame jiems žengti kitą žingsnį ir atrasti savo išskirtinę fotografavimo nišą. Ši jungtinė rinkodaros kampanija tikslą pasieks įžengdama į medijos pasaulį, stebintį, ką išsiskiriantys ir įkvepiantys fotografai įgijo visame pasaulyje“, – sakė Nikon Europe reklamos ir medijos vadovė Žasmina Hartson (Yasmin Hartson).

„Tai neįtikėtinai jaudinantis laikas fotografams. Mums patinka, kad daugybė žmonių mėgaujasi tiek daug fotografuodami – nepaisant to, ar išmaniuoju telefonu, ar fotoaparatu. Mes lauksime, kada jie bus pasiruošę žengti kitą žingsnį kokybiško fotografavimo link. Mūsų vizija – išlaikyti Nikon fotografavimo technologiją vaizdo centre, t. y. dar efektyviau ir dar su didesne aistra nei kada nors įtraukti daugiau visų lygių fotografų.“